Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Daga super że wymalowaliście, my też już powoli kończymy pokój. Amelia ma już u siebie wiszącą szafkę.
Jeszcze z pół godzinki i bierzemy się za znoszenie grató do nowego 🙂 😆 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki,
ja też już wstałam 🙂
Cześć moretta, a w ogóle jak masz na imię??
U mnie wielkiego sprzątania ciąg dalszy, ale pokoje wyglądają super bardzo się cieszę. Teraz to wszystko trzeba posprzątać, chętne zapraszam wcześniej niż w czwartek hihihi.
Moretta my mamy choinkę żywą ciętą więc jeszcze za wcześnie, ale z kolei Ty już powoli odczuwasz że Święta za pasem a u nas na razie daleko jeszcze hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek 🙂
No Aga bo ja juz myślałam ze zaczynasz szaleć i też coś zaczynasz nosić 🙂 Super ze wszystko sie udało tak jak miało być, ale co do tego ze zabrakło wam paneli to tylko dlatego ze pamiętasz jak powiedziałam ze jak przyjedziemy to same ułozyny!!! nie chciałaś zaczekać i doszły dodatkowe koszty bo jacyś nie profesjonaliści je układali 😉 😉 😉 😉 😉 :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
właśnie jak masz na imię Moretta i z której części Krk piszesz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na imię mam Anna, i mieszkam w Wawrzeńczycach (za Igołomią w stronę na Sandomierz)NIe wiem czy święta już czuję, ale tak powoli by się nie przemęczać, zresztą ja zawsze zawsze wszytko wcześniej gotowałam - w Wigilię tylko rybka i barszczyk 😉Żywej choinki troszkę zazdroszczę, bo pięknie pachnie....
I mam nową zabawę z moim maleństwem 🙂- Ja dwa razy zrobie puk puk w brzuszek, a on w tym miejscu kopie 😁 będzie drugi piłkarz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jestem Agnieszka 🙂
Dziewczyny oficjalnie ogłaszam mój remont za ZAKOŃCZONY hurra.
Właśnie skończyliśmy sprzątać, jest super, ale za to nie pomalowany salon wygląda teraz ubogo, jednak trzeba będzie zmieniać hihihi. W wakacje ja biorę dzieci Andrzej niech remontuje hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki.

Wreszcie się dziś wyspałam. Poza wstawaniem na siku i śniadankiem o 7:30 spałam do 11 i cały leżę w łóżeczku.

Wreszcie pada śnieg. Może święta będą białe 🙂 Ale przez to jakoś dziwnie się czuję. Smutno mi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór Dziewczynki i Chłopaki 🙂

My już wróciliśmy 🙂 wszędzie dobrze ale w domu najlepiej 🙂
Dużo się u Was wydarzyło 🙂

Witam nową Mamusię 🙂 Zaglądaj do nas często 🙂

Aguś, gratuluję zakończenia remontu 🙂 Mam nadzieję, że się za bardzo nie przemęczałaś a tylko asystowałaś w porządkach 🙂 Zresztą zapytamy Amelki a ona prawdę nam powie 🙂

Daga, Wam też gratuluję wymalowania pokoju 🙂 Ty chyba nie malowałaś?

My też musimy pomalować pokók dla Paulinki ale to już pewnie po nowym roku. Wreszcie udało nam się wywieźć wszystko z pokoju i wreszcie pokój Paulinki zaczyna przypominać pokój 🙂 Kupiliśmy nowy dywanik i zasłonki tylko je trzeba jeszcze uszyć ale to już Dziadek się zobowiązał i będzie ślicznie 🙂 🙂 🙂 Dostałam 4 reklamówki ubranek od brata Rafała, przewijak i matę edukacyjną więc to odpadnie z listy zakupów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia byłaś tak dużo razy z tęsknoty za nami, po prostu nie możesz nas opuszczać, proste.
My już po urodzinach o gościach ufff.
ale trochę za dużo jak na taki krótki czas, :0
teraz już tylko wypoczywam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sto lat życia dużo zdrówka i radości szybciutkiego i mało bolesnego porodu i wspaniałych zabaw z Paulinką!! [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/kwiaty-5e7b26071e4429c8d294fc200d8f000e.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...