Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ach te problemy z kupką 😞 dobrze ze ja nie miałam nic takiego ale też obserwowałam kupy 🙂 juz takie zboczenie 🙂 ostatnio nawet w obserwacji wypatrzyłam koralika 🙂 ale to juz sie chwaliłam u Agi 🙂:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
mage wam tez polecić cos takiego jak Lacido Baby albo poprostu zwt=ykły lakcid dac malenstwu na łyżeczkę i do buziolki bo to reguluje prace jelit 🙂 ja dawałam profilaktycznie co 2 dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

teraz takie puchy a co bedzie jak wszystkie sie rozpakujecie!!!! och....
niby przybywało dziewczyn do nas ale gdzies pouciekały 🙂...
kurde kto będzie narzekał....... 😉 😉 😉 :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardzo chciala zeby kolejne dzieciatko z forum bylo juz z nami 🙂 TAk więc Agusia staraj sie staraj): niedzielne bylo by spuer, Walentynki 🙂

Kurcze od wtorku sama 😞

Ani Ty masz jeszcze sporo czasu ale gwarantuje ze naprawde szybko zleci 🙂 🙂

Jak sie reszta czuje?? Asia, Anie?? Jak Wasze brzuszki, wariuja??

Ja sie poki co od wczoraj kloce z Pawlem bo mnie wkurza. Bedzie robil mi wyrzuty ze cxhce sobie zapalic.
A sam zaczal znow palic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karinka szkoda zdrowia i pieniędzy na papierosy, i Paulinka będzie miała gorzej w domciu, bo papierosy strasznie duszą.
Aguś widzisz... przyjedz znowu do mnie i ja Cię już na porodówkę zawiozę :P
Eluś pisz my tu wszystko czytamy 🙂 zaraz po powrocie z ... różnych miejsc :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to KAcperek szaleje!! - ale wiesz Dagi - dziecko na samej piersi to moze robić nawet az na tydzień kupe i to dalej jest normalne !
a ja zapaliłam kilka ładnych miesięcy po porodzie i nie mogłam po prostu mnie tak gryzlo i w ogóle że od tamtej pory już mi się nawet nie chce - to tak to możecie zapalić hihi
a po ewentualnym papierosie trzeba zrobić przerwę w karmieniu piersią 3 godzinną, a po piwku 5 godzinną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laski 15 zeta kosztują fajki, sorki za szczerość ale musiałabym na głowę upaść by wrócić do tego nałogu. Po za tym za chwilę nie będziecie miały gdzie palić tylko w domu, truć własne dzieci 🙂
Karina od jednego się zaczyna, znam to. Już raz na głowę upadłam nie paliłam 3,5 roku i pomyślałam sobie tylko ten jeden... i co... i dopiero rok temu dokładnie w walentynki udało mi się rzucić.
Daga gratuluje kupek 🙂
Ania boję się że po jednej wizycie trzeba było mi dwóch dni, a co by było teraz?? mogłabym nie zdążyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie dzisiaj bardzo brzuszek boli i kręgosłup też.... 😞 zjem sobie jeszcze rosołku i wracam do łóżeczka.
I Aga ma rację zazwyczaj zaczyna się od jednego papierosa, i na nim się nie kończy. A u mnie w lodówce stoi piwko i w przyszłym miesiącu kończy mu się termin ważności. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu sadystko to odstąp go może Krzysiowi któremuś? hmmm 🙂 pewnie wieczorami stoją przed otwartą lodówką i oglądają piwko Ani hihi
Daga - powi jak Kacperek będzie dłużej ssał to i Twoje piersiątka zaczną więcej mleczka produkować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania nie sęp się tylko daj Krzyśkowi wypić 🙂
a wczoraj prawie do porodu tu mnie lupie tam mnie łupie a mój mąż co zrobił??
Usiadł i sobie piwko otworzył, to jest dopiero czad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie masz racje, chłopak się denerwuje bo będziemy rodzić, a ja to niby nie muszę się denerwować hihiih a piwka nie mogę bo gdybym pojechała to obciach piwem śmierdzieć hihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe spoko Aga byśmy mieli koleżankę w kronice kryminalnej 🙂 pijana urodziła Amelkę hihi
a Grześ od razu zgadł - jak powiedziałam - zgadnij co zrobił Andrzej mąż Agi .... bla bla bla - a on na to "pewnie wyskoczył na piwko - przecież trzeba się zrelaksować " ciule jedne - nie to co chłopaki Ani 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...