Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
ne pozostaje nic innego jak zrobić na nim naleśniki albo golonkę hihi 🙂
Eluś no może by nudne było - nawet sobie go nie wyobrażam, a poza tym to nawet lubie męski punkt widzenia 🙂 sama też pewnie jak bym mogła bym się przed porodem piwka napiła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorową porą 🙂

my dotarłyśmy do domku, zjadłyśmy obiadek i troszkę odpoczęłyśmy bo cały dzień dreptania po mieście zrobił swoje 🙂 ale jeszcze daje radę co bardzo mnie cieszy 🙂 Paulinka nadostawała prezentów także teraz siedzimy i oglądamy 🙂

Daguś, gratuluję kupki 🙂 i Karina Wam też 🙂

Aga, czy Ty już na porodówce? czy jeszcze w domku? 😉 😉 😉 jak Andrzej wypije to pamiętaj że ja zawsze mogę Cię zawieźć :laugh: :laugh: :laugh:

Byłam dzisiaj odebrać wyniki na tą nieszczęsną bakterię i są negatywne i lekarka powiedziała mi że teraz to już spokojnie mogę rodzić 🙂 🙂 🙂

uciekam na herbatkę i pączka bo póki co tylko jednego dziś zjadłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia pamiętam, podkreślam to Andrzejowi na każdym kroku hihihi.
Ja zapomniałam wam powiedzieć że mam paciorkowca ale lekarka mnie uspokoiła mówi że to nic nie szkodzi tyle że w trakcie porodu dostanę antybiotyk 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia Paulinka lubi prezenty wiec dostaje 🙂 szkoda ze jeszcze jest w brzuszku ale niebawem je obejzy 🙂

Aga dobrze, ze ten paciorkowie to nic groznego 🙂

My uciekamy na kapanko 🙂 dzis znow ja jakies kolki lapia, coprawa to nie tak straszne jak przed zmiana butelki ale ja mecza 😞

Czy Ty Krysiu lub Elu stosowalyscie jakies krople na kolki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś w nocy nie ma szans na jutro mam fryzjerkę.
Jak sobie wyobrażacie ze pójdę rodzić z takim odrostem?? hihihi
Jutro wieczorem, jak samo nie pójdzie rozpoczynamy akcję sex 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no miejmy nadzieje - specjalnie naładowałam telefon 🙂

KArinka - ja miłam króciutki epizod z kolkami - kupiłam "Infacol" - czy coś takiego - i nic nie pomógł leży prawie cała butelka..... ale wiesz kolki są też z nadmiaru wrażen - musisz uwazac na tabuny gosci (hihi - teraz to juz nas Karinka w zyciu nie zaprosi hihi) też mogą być ze szpitala jak z nią jeździcie bo dzidzius odreagowuje to co sie dzieje w jego otoczeniu.

Ania jak Twój tato do Was przyjedzie to będziesz go poić starawym piwem - no co Ty 🙂 hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysia przez Ciebie nie zobaczymy Paulinki i nie poznamy Kariny :P
Ania a Ty daj spokój tylko kup tacie piwo świeże z pianą na dwa palce jak moje rozwarcie hihhi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu napewno sie poznamy 🙂

Krysiu ja juz nie wiem co jej pomoze 😞 po butelce przeszlo na dwa dni, teraz nie jest tak tragicznie jak pare dni temu ale tez jest zle 😞

Agus jakys rodzila to pisz smsiaka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...