Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hihi Karinka a powiedz mi czy teraz nasze dzieciate laseczki tak późno wstają? czy mi się wydaje hihi
nooo i nasz leniuszek Asieńka też jeszcze sobie chrapie? - bo mam nadzieje że to nie przez przeziębienie 🙂
Ania pewnie do firmy poleciała znając życie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

NMo wlasciwie to zamiast wstawac wczesniej przez malenstwa to wstaja pozniej 😁 ja zawsze mam pobodke o 7:50 zeby zjesc sniadanie, napic sie kawy i przygotowac malej mleczusio 🙂

Ale ten Piotrus ma dobrze jak jest Dziadek:P do szkoly nie musi chodzic:P:P:P

A jak sie w ogole czujecie Brzuszki i te bez brzuszka??
Ja po nocy bez Paulinki na brzuchu super 🙂 wyspalam sie przynajmniej 🙂 i w koncu rozpuscilam wlosy i wyprostowalam, przynajmniej bardziej przypominam czlowieka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihi kurde to ja się wypowiem jako typowy brzuszek bez ciąży - czuję się świetnie hihi
Aniu - czemu nie mogłaś spać ? i pewnie Szymcio już duży chłopiec 🙂 i dobrze że Piotuś został z dziadkiem - niech się chłopiec wybawi a nie tylko szkoła i szkoła hihi
a wiecie ile teraz jest wirusów? - mam najnowsze wieści ze świata hihi - w Osieku po studniówce wszystkie dzieciaki były chore! - wszyscy którzy byli na studniówce! grypowe coś
a teraz znowu atakuje coś takiego jak ja miałam - że niby przeziębienie a zaraz dochodzi ból brzucha sranko i mija.... stasznie dziwny twór..... tak że laseczki uważajcie na siebie
a ja chce bardzo się z Wami spotakać ale jak piszecie że sobota rano to ja myśle - znowu uczelnia.... wrrrrrrrr ale ja się spotkam z Wami tak czy inaczej hihi - tymbardziej że w końcu zdecydowaliśmy się kupić autko jakieś ale z tym jeszcze chwilka zejdzie - no ale wtedy... hehe zaczniceie wymyślać wymówki czemu nie możecie się z nami spotkać hihi - no ale do Ani mamy z krówką jechać a Aga ma mój pojemnik na ciasto 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A dzisiaj moja Kuzynka w Stanach rodzi 🙂 🙂 🙂 Poród ma wywoływany ze względu na swoją wadę serca i wybrała sobie dzień dzisiejszy na urodzenie córeczki 🙂 Już nie mogę się doczekać zdjęć maleństwa, a naszego czasu to pewnie dopiero wieczorem będzie, ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki, my tzn ja już na nogach , amelia śpi.
Noc taka średnia obudziła się o 23 i do prawe 00.30 kombinowała. Potem już lepiej o 3 na jedzonko o 7 i teraz śpi 🙂
Karina ja nie mogę jeszcze spać na brzuchu bo mam ogromne cycochy i cholernie bolą.
Gdyby któraś chciała żeby nakarmić jej dzieci mówcie, starczy dla każdego hehehe.:laugh:
do nas dziś przychodzi położna ale dopiero popołudniu 🙂
Normalnie trudno w to uwierzyć ale Amelia dziś zaczęła 2 tydzień swojego życia 😁 a tak niedawno siedziałam tu przed kompem z brzuszkiem 🙂 😆 😆 😆 😆 :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry 🙂
widać ze weekend minął:laugh:
Asiu ja na twoim miejscy zaczeła bym tez rodzić bo w sumie to wszystkie prawie mają już dzieci, tak z zazdrości 🙂 no bez Ani oczywiście ale oni z Szymkiem maja jeszcze czas:laugh: :laugh: :laugh:
Karina tez prostuje teraz włosy i ruszam na polko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu Asiu po pierwsze to ja Cie z miłości tak nazywam a w ramach tej miłości zapraszam na krówkę za tydzień w poniedziałek ? hmm? no chyba że jutro(zachafmenciłam 2 kawałeczki z urodzin siostry 🙂)- no ale ta jest taka zeschnięta już tak że w niedziele zrobie 🙂 tylko wytrzymaj a i podstawa wszystkie zapraszam - która tylko będzie miała zdrowie i ochotę - specjalnie Anię bo jej krówkę po prostu wiszę 🙂
a kuzynka śliczną datę wybrała - dziś moja mama obchodzi 50te urodziny!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WASZYCH RODZICÓW.
My chyba w poniedziałek nie przyjedziemy bo jeszcze nie wychodzimy na dwór 🙂
następnym razem się załapiemy albo na początku marca u Nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My niestety słonko zza okna oglądamy ale już w weekend jak będzie ładnie skoczymy na 15 minut na taras 🙂
a teraz póki co wrzucam dzisiejszą fotkę Amelii 🙂 specjalnie dla cioć 🙂 [img size=448]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Amelia_na_brzuszek.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudowna masz dziewczyke 🙂 a ten dresik jesli Ci sie nie przyda chetnie odkupioe dla mojej siostry 🙂

Nam przyszly dzis kropelki na kolki. Bedziemy stosowac 🙂

Agusa czy my sie doczekamy Amelki z Mamusia??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudowna masz dziewczyke 🙂 a ten dresik jesli Ci sie nie przyda chetnie odkupioe dla mojej siostry 🙂

Nam przyszly dzis kropelki na kolki. Bedziemy stosowac 🙂

Agusa czy my sie doczekamy Amelki z Mamusia??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina doczekamy się ale muszę się troszkę ogarnąć, ja nie wyglądam tak pięknie jak nasza Daga, spokojnie za parę dni myślę już będzie lepiej.
A wiecie że przy karmieniu piersią chudnę codziennie po ok 1-2 kg?? masakra prawda??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daguś co racja to racja co jedno to piękniejsze aż się boję co będzie jak nam Asia z Anią urodzą hehe.
Moja też zjadła cycocha i śpi już druga godzinę, zaraz będzie wstawać bo pora na następne żarełko hehehe.
Daguś baaaardzo jestem zadowolona tylko że na razie w ogóle nie widać ubytku tych kilogramów, brzuszek tak spada z dnia na dzień ale reszta 😲 😲 😲 ech zobaczymy, dopiero tydzień minął 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...