Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Z mojej poprzedniej ciąży, właściwie powinien opisać to mój M: 34 tydzień, środek nocy. Ze snu wyrywa go brutalny cios w klatę i mój krzyk - SKURCZ!!! M zrywa się zlany zimnym potem, wzrok błędny, a ja wyjaśniam - ...prawej łydki....
Teraz jestem w 39 tygodniu. Jak się zacznie to będzie mi łydki masował, hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
Było tydzień po terminie; leżałam na patologii po nieudanej prowokacji; zła,
nakupowałam gazet i w nosie mialam chodzenie po schodach. Po południu coś mnie
łupło, po chwili znowu, ale nie było to zbytnio dokuczliwe. Na wieczornym
obchodzie chłopek roztropek stwierdził: no to czekamy na skurcze, regularne! Coś
tam niby czułam, ale regularne to nie było, to i się nie chwaliłam. O 22
pielęgniarka zmierzyła mi ciśnienie, jakoś dziwnie się uśmiechnęła i wybiegła.
Przyszła oddziałowa z lekiem (było 180/130), a ja, że niby coś czuję. Podłączyła
mnie do ktg i pyta, czy coś czuję. Ja, że chyba skurcz (to mój drugi poród, ale
pierwszy był po kroplówkach, wszystko działo się poza mną), ona, że maszyna nie
wykazuje. Uwierzyłam, że maszyna mądrzejsza ode mnie, a to, co czuję to pewnie
czkawka. Następny skurcz i maszyna znowu nie wykazuje. Ale położna czujna była i
postanowiła mnie zbadać. W życiu tak szybko nie schodziłam z fotela
ginekologicznego! 6cm, po paru minutach na sali porodowej 8 cm, a potem już
szybko pojawiła się Małgosia. Gdybym była w domu, poród wyglądałby jak w
amerykańskim filmie, na pewno nie dojechałabym do szpitala. Takich Wam wszystkim
życzę (oczywiście bez tego ostatniego scenariusza).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Dama w sukieneczce 🙂 POdoba się Kacprowi?? [img size=451]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/wwwwwwwwwww.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry kochane 🙂
My już wstałyśmy tzn ja, mieliśmy wczoraj wieczorem gości i ten nasz mały diabeł nie dał posiedzieć po kąpieli do 23 darła sie cały czas hihihi, no chyba że była na rękach to prawie cały czas 🙂 Teraz śpi, no musi odespać 🙂

Karina śliczna królewna w sukieneczce 🙂
A czemu nie karmisz Paulinki na żądanie tylko liczysz jej posiłki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi położna powiedziala zeby karmic ja tak jak na opakowaniu mleka, chyba ze jest glodna to jej zrobic z 30ml i dokarmic mdz posilkami. Powiedziala ze dziennie ma zjadac ok 700 ml ale i tak jej to nie wychodzi bo zjada ok 620-650. Mowi ze mleko sztuczne jest bardziej syte. Glodna napewno nie chodzi 🙂

Faktycznie maly diabelek z tej Amelci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzeciw!!!!!!!!!!!! jaki diabełek!!!!!!!!!! no już odrazu!!!!!!!! ma charakter dziewczyna i dobrze bo będzie umiała postawić na swoim 🙂 W końcu to moja mała Miss 🙂
Karina a przed tabletkami to sprawdź lepiej czy Paulinka nie będzie posiadać rodzeństwa 🙂 🙂:P :P :P

Kurde u mnie co chwilkę śnieg sypie 😞
Dzien Doberek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moj bryka tyle ze prawie nic nie je 😞 i za niedługo to chyba zejdzie z głodu 🤪 🤪 🤪 🤪 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 to chyba przez ten antybiotyk???? 🥴 🥴 ale do piatku musi go dostawac a teraz jeszcze dopadł go straszny kaszel 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu może podrzucę Ci na parę nocy dziewczynkę z charakterem hihihi.
Generalnie wczoraj zjadła butelkę i w sumie w nocy zjadła prawie 90 ml bez cycka ale nic dłużej przez to nie spałą hihi.
Dziś od rana na cycu i śpi ale rano się dobrze śpi. Nie dam jej dziś w ciągu dnia spać, troszkę ją pomęczę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja to juz odzwyczaiłam sie od takiego wstawania i to było by niezłe wyzwanie 🤪 🤪 🤪 teraz jak Bartek mial goraczke i wsawałm to rano czułam sie jak by ktoś mnie skopał 🤪 🤪 🤪 🤪
ale Aga faktycznie rozbawiaj ja zeby zaczeła odrózniać kiedy jest noc a kiedy dzien 🙂 juz zaczyna sie z niej robic mała cwaniara 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga ja podzielam Twoje zdanie z tym jedzeniem 🙂
mamy znajomych co karmili małego co 3 godziny i mimo ze sie darł w niebo głosy to nie było mowy zeby wczesniej dostał.....
jak kiedyś byliśmy wspolnie na grilu a ja jeszcze karmiłam cyckiem to powiedziałm im ze jej wkoncu mały nie dostanie jesc to ja go zaraz cyckiem nakarmię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...