Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Asiula juz spokojnie mozesz takze nie ma problemu 🙂 moje dziecko jest złote, cała noc spala i caly dzien spi mam tyle spokoju ze az mi sie nudzi jak tak spi 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina89 napisał:
Asiula juz spokojnie mozesz takze nie ma problemu 🙂 moje dziecko jest złote, cała noc spala i caly dzien spi mam tyle spokoju ze az mi sie nudzi jak tak spi 🥴



Karina to znaczy ze nie bedzie spała w nocy 🤪 🤪 🤪 🤪
bo sie teraz wyśpi:P :P :P 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguniu ja tu widze i czytam ze ty jakąś burze wywołałaś na lutowym forum 🙂 hihihi
ale podzielam twoje zdanie i dobrze to określiłaś ze dzieci to nie zabawki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluniu musiałam bo aż mi się wchodzić tam nie chciało, powiedziałam tylko swoje zdanie , jak się którejś nie podoba niech nie czyta.
Ale to na prawdę aż nie przyjemne było czytać 🙂

Taką mam naturę co w sercu to na języku, przez to mam mało przyjaciół ale za to takich na dobre i na złe hihihi

Moja teraz dopiero śpi aż ja na jedzenie nie dobudziłam ale spoko zaraz kąpiel i do spania, nie dałam jej prawie cały dzień spać 🙂 zobaczymy z jakim efektem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola73 napisał:
dziewczynki ile dajecie vit d3 maluszkom -moja ma 15 dni mam dzisiaj zaczać -mam krople nie kapsulki.



i właśnie dlatego ja kupowałam i kupuje dalej VITA D i nie mam problemu ile kropelek a do tego 5 kropelek Cebionumulti 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola73 napisał:
dziewczynki ile dajecie vit d3 maluszkom -moja ma 15 dni mam dzisiaj zaczać -mam krople nie kapsulki.



i właśnie dlatego ja kupowałam i kupuje dalej VITA D i nie mam problemu ile kropelek a do tego 5 kropelek Cebionumulti 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaminy K sie tylko nie zazywa przy sztucznym a D3 jest po to zeby krzywicy nie bylo. W lecie nie trzeba zazywac bo slonce dostarcza tę witamine a w zimie słońca niestety nie ma... 😉 😉 Musisz poprosic pediatre o recepte 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga kup sobie lepiej to VITA D a nie na kropelki bo z kroplami to zawsze jest problem a tu masz stała dawke 🙂 i jest drozsze od tego Vigantolu bo bez recepty 🙂
A z tym słoncem w lecie to tez nie dokonca Karina...
ja całe lato i do teraz daje Bartkowi ta witamine D jak minie nam rok to odstawie 🙂 mimo ze juz chodzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina89 napisał:
Ela lekarze kazdemu roznie tlumacza.

Czesc kochane 🙂



No właśnie sama napisałaś rożnie 🙂 i tu jest ten problem 🙂

A ta wogóle to pobudka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani ja bym Ci chetnie dala nawet za darmo tylko dalam siostrze 🙂

Właśnie pobodka!! Ciekawe czy Amelia spala w nocy czy znow dala popalic Adze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak dziś wyglada mój chory terrorysta z szramą na czole 🙂 [img size=327]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/IMG_4673.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...