Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Czesc dziewczyny. PO wysypce nie ma sladu!! Do dermatologa nie pojechalismy bo i tak nie ma co ogladac, jesli by do jutra wyszla to pojade jutro rano. Dzis mamy USG i od razu do naszej doktor ide takze zobaczy ja dokladnie. Mala wazy 4300 nie wiem czy nie za wolno przybiera na wadze...

Dzis ja juz wykapie w oilatum i w prezgotowanej wodzie bo lekarze mowili wczoraj ze mozliwe ze to przez stare rury w kamienicy.

Milego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Karina a moze poprostu tak jak mowia woda???? moze tez ubrałaś jej coś co mogło podraznić jej skórę??? albo faktycznie potówka bo co lekarz to mowi inaczej jak Bartek miał potówke to pediatra ze nie potówka a pielegniarka ze tak i faktycznie po kapieli i lzejszym ubraniu zeszło 🙂 a ztym przybieraniem na wadze to nie przez to ze dajesz jej własnie na godzine a nie na żądanie?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

My nadal 2w1. Dzisiaj ostatnia wizyta u lekarza, mam nadzieję że coś się ruszyło bo jak znowu usłyszę że nic się nie dzieję to nie ręcze za siebie. Nocka w miarę spokojna, co 1,5 godz regularnie budziłam się na siku 🙂 sama radość 🙂

Karinka, super że po wysypce nie ma ani śladu i miejmy nadzieję że nie wróci 🙂

Daguś, masz bardzo grzeczne dzieciątko i na pewno da Wam poświętować. No i wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry kochane 🙂
Na początek WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET 🙂
Daguś wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy 🙂
My dziś też w miarę nocka, po kąpieli o 19 obudziła się o 00.30 potem o 4 i o 6 na jedzenie więc nie było tak źle. Ja niestety mam jakiś kryzys, tak naprawdę nie wiem czy jadła o 4 zgubiłam rzeczywistość ze snem. Jestem bardzo śpiąca.
Nawet nie wiem kiedy panowie wyszli z domu teraz ledwie głowę podniosłam.

My dziś idziemy do lekarza na 13 zobaczymy co nam powie.
A chciałam powiedzieć że dziś zaczynamy 4 tydzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My juz po usg i wizycie u lekarza. Usg ok z jednym bioderkiem jest malutki problem ale mam zakladac 2 pieluchy, klasc na brzusiu. Lekarka pprzepisala bebilon pepti dalam teraz malej ale zjadla tylko 50ml...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu a może to będzie tak ....

Ja chodziłam całą noc zła na męża, że on może spac, a ja nie. O 6tej zadzwonił budzik, poszłam zrobic mężowi kanapki do pracy, a później stwierdziłam, że znowu zaparcie... Na szczęście mąż zajrzał do łazienki i z przerażeniem odkrył, że chyba widzi główkę... Do szpitala jechaliśmy na klaksonie, łamiąc wszystkie przepisy drogowe. Otworzyła nam zaspana salowa, nie wzruszona moim stwierdzeniem "rodzę" i kazała się kłaśc (!!!) na ktg, sama poszła po lekarza. Lekarz spokojnie wskazala mi fotel i krzyknęła "proszę nie przec! Dawac łóżko, ona rodzi!!!" Sceny jak z seriali, widziałam mijane światła na suficie w korytarzu... Parłam i podpisywałam jakieś papiery. A na koniec mąż zawiedzony "a miała byc piłka i worek sako..." na co pielęgniarka "ależ jest, proszę spojrzec, tam leży".
Z drugim dzidziusiem mąż sam zadecydował, że nie ma co czekac na większy ból, tylko trzeba już jechac (niunia urodziła się po 3 godzinach).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, my już po wizycie u lekarza.
Generalnie wszystko jest w porządku, małą przybiera na wadze nie dużo ale zawsze coś, ona generalnie w ogóle jest od początku taka malusia filigranowa 🙂
pytałam o bebilon i ten na białko jest a i owszem ale nazywa się pepti, powiedziała że z wszystkich pokarmów ten jest najlepszy więc zostaje przy nim, choć pewnie co lekarz to opinia. Niemniej jednak komuś trzeba wierzyć 🙂

za dwa tygodnie do zważenia znowu 🙂

Po za tym dziś anioł z małej 🙂 cały czas śpi i je hihi.
Zobaczymy jaka będzie noc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus a jak Twoja Amelioa po Bebilonie?? Robi kupke normalnie?? Kolki ma?? Ja sie tak boje zmieniac mleko ze szok, chyba za duzo sie naczytalam na ten temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania, fajnie by było jakby to tak szybko poszło ale jeśli porody są choć troszkę genetyczne to u mnie zapowiada się dłuuuuga impreza.

Aguś, super że u Was wszystko dobrze 🙂 i że Amelka rośnie zdrowo, oby tak dalej 🙂

Karinka, u Was też wszystko będzie dobrze 🙂

Ja teraz czekam na Rafała i jedziemy ale nie rodzić tylko do lekarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina bez problemu, ale do każdej porcji daję jej kropelki do butelki espumisan, tak na wszelki wypadek. Moja bardzo dobrze toleruje bebilon. A Wy macie problemy z białkiem ze dostałyście pepti??
Co dawałaś jej wcześniej??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka Lasencje!
ale dziś dzień doktorski... no my też byliśmy - Mała ma infekcje dróg oddechowych 😞 - teraz śpi bidulka
Aga - a jaka miała by być Twoja córeczka jeśli nie filigramowa? hmmm?

Asia - a może jednak urodzisz dziś przy okazji wizyty hihi
Aniu podziękuj Krzysiom 🙂
i my życzmy wszystkim kobietkom i dużym i mniejszym najlepszego :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze forum upada normalnie.
My już po kąpieli, małą marudzi w łóżeczku, teraz jej spać nie chce bo spałą cały dzień hihi. Zjadła butle a ja zaraz idę cycka ściągnąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu Aniu jesteś bez humoru??
Krysiu jak się czuje Rozalka??
Eluniu czy Bartuś już zaczął jeść??
Asia rodzisz czy nie rodzisz wiadomo już coś??
Karina jak mała wysypka nie wróciła??
Daguś nic nie piszesz jak Kacperzasty??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i zasłyszane przez znajomą na IP:

drobnej budowy kobieta w ciąży, która przyjechała właśnie urodzić, właśnie
wyszła z pokoju z USG i zadzwoniła do partnera: "Sebastian? Ten bydlak ma prawie
5 kilo!!! Ja to pierd.... - nie rodzę. Jak se go takiego zrobiłeś, to sam se go
ródź!!!" Po czym wyszła ze szpitala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cruella napisał:
A czemu Aniu jesteś bez humoru??
Krysiu jak się czuje Rozalka??
Eluniu czy Bartuś już zaczął jeść??
Asia rodzisz czy nie rodzisz wiadomo już coś??
Karina jak mała wysypka nie wróciła??
Daguś nic nie piszesz jak Kacperzasty??


Agus wysypka nie wrocila na szczescie 🙂 mala coprawda caly dzien marudzila ale teraz przynajmniej zasnela. A bebilon pepti przepisala nam lekarka bo mowi ze ta wysypka mogla byc od mleka. Mala na poczatku tego prawie nie tknela, tylko 50 ml a potem 100ml i teraz na dobranoc 95 takze nie jest zle jak na razie i co najwazniejsze kupa bylka 🙂 ale tak specyficznie smierdzi ze szok ☺️ ☺️

ZObaczymy jak jutro minie dzien... jestem cholernie zmeczona... caly dzien z mala na rekach, albo u lekarza itd... a i nie wiem czy mowilam ale za 6 tyg mamy znow usg powtorzyc.

Daga a jak wyglada ta wysypka u Kacpra?? Jak mozesz to zrob zdjecie i pokaz.

Asia nie rozpakujesz sie dzis?? Szkoda:P:P czekamy na Paulinke 🙂

A TY Aniu jak sie czujesz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...