Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dla mnie też migdałki 🙂 rewelacja 🙂 ja zjem kilka i mam spokój na cały dzień 🙂 a jak Ci Aniu nie pomagają to w ciąży na pewno można Rennie choć u mnie na szczęście póki co obyło się bez 🙂

Ja zrobiłam sobie miskę sałatki owocowej i zaraz będę się nią objadać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

JA mialam straszna zgage cala ciaze i widac efekty 😁 jak usuniemy krwiaczka to Wam zaprezentuje bujne owłosienie mojej coreczki 😁

Dobranoc moje Damy i Panowie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka!
no pewnie znowu sfochowane poszły spać hihi
Aguś no pochwal się co wydedukowałyśmy - ze Ci chyba te wody jednak się sączą i Amelka aż kopie żeby zwrócić Twoją uwagę 🙂
Aniu - a Ty lepiej nie jedz zbyt dużo migdałów - chodzi o ich rzucie a nie jedzenie bo zawierają kwas pruski, weź rennie - nie zaszkodzi a na chwilkę pomoże, a za 3 miesiące zapomnisz co to takiego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!!!!!
Mamy kolejnego dzidzusia!!!!!! Pewnie wiecie????
Daga urodziła w nocy SN o 00:30!!!! Kacperek niewiele mniejszy bo 4020 i 56 cm 🙂 🤪 🤪 🤪 🤪
Gratulacje!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Pewnie że wiemy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Daguś GRATULACJE dla WAS!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 super że się wreszcie udało i że jednak odbyło się bez cesarki!!!!!

Teraz czekamy na Wasz powrót i zdjęcie małego uparciuszka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki!! jak tam nastroje dzisiaj?? Gratulacje dla Dagi i jej maleństwa!!!! nie dotrzymał jednak do rana 🙂 ja już się wygodnie rozłożyłam w salonie i kontynuuje leżakowanie 🙂) pozdrowienia dla Was dziewczynki! i jeszcze raz brawa dla Dagi!!! 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To smacznego śniadanka 🙂 My już po 🙂
nie wiem czy zaraz nie wrócę do łóżeczka bo jakaś taka obolała dzisiaj jestem i nie ukrywam że jeszcze chętnie bym pospała bo dzisiaj to strasznie wcześnie wstałam jak na swoje możliwości, ale jak tu spać jak od rana takie wiadomości 🙂 🙂 🙂

Ciekawe gdzie nasza Aga, pewnie znowu jakieś potajmne spotkania :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

    HA HA HA żart miał miejsce
:P:P :P :P
Jestem odsypiałam wczorajszą pobudkę, też dostałam smska ale nie pobiegłam potajemnie do szpitala :P :P :P :P
Zjadłam właśnie śniadanko.
Napisałam do Dagi gratulacje oraz że Kacperek mały uparciuch, musiał postawić na swoim hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...