Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
oj Karinka 🙂 ależ Ty się poświęcasz żeby Paulinka wyszła... a tu takie mrozy - pewnie się boi maleńka że zmarznie 🙂
Ela - to bardzo szybciutko! - ja się po jakiś 3 dniach czułam już lepiej- po sn no ale potem miałam chyba zapalenie piersi i odlatywałam ....i czułam się tragicznie i te majtki jednorazowe zaczęły mi obcierać szew - masakra, więc - moje drogie po porodzie baaardzo uważajcie na siebie!
a Adze to ja nie będę słodzić - przecież ona wie że wygląda fantastycznie 🙂 i tak jak by urodziła Adrianka w przedszkolu heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale się rozpisałyście, nie było mnie dwie godzinki i 6 stron miałam do nadrobienia 🙂

Aguś, STO LAT I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ADRIANA 🙂

Mi się dziś śniło, że Daga urodziła w nocy i wszystkie byłyśmy na porodówce 🙂 żeby ją wspierać 🙂

Ja co do rozstępów to się wolę nie wypowiadać, od początku prawie mam na brzuchu i co poradzić, smaruję ale i tak g... pomaga, jak już się Paulinka urodzi to się będę zastanawiać co z nimi zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bzibzio napisał:
Oj tak Krysia plan jest 🙃 🙃 🙃 🙃 teraz tylko moje malenstwo musi sie do niego dostosowac!!!!!
To ja jak Krzysiek wroci to zaczne robic przysiady bo teraz to by mnie nie mial za bardzo kto do szpitala zawieźć 🙂 🙂


rety co za despotka!!
no i ostrożnie z tymi przysiadami bo w ciąży ma sie zachwiany zmysł równowagi żebyście mi nie trafiły zamiast na porodówkę na po urazówkę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas w szpitalu używało sie taki majtek sietkowych rewelacja!!! nic nie uciskają sa przewiewne no poprostu extra 🙂 polecam
No krysia powim ci ze jak sie podniesiesz po cesarce o juz ok wiadomo boli rana ale do wytrzyn=mania na poczatku daj przeciw bolowe ale ja jestem raczej z tych cherszt bab:laugh: :laugh: i nie brałam :laugh: :laugh:
też miałam zapalenie piersi ale to jak juz karmiłam w domu Bartek moze miał z 2 miesiace zawiało mnie i goraczka ok 40 stopni piers twarda jak kamien... i polecam okłady z liści kapusty takie lekko stłuczone i nosić w staniku, mi po tym przeszło po 2 dniach no i nie przestawałam karmić z tej piersi bo wazne jest zeby dziecko sciagało pokarm i nie było zastoju. i pamietajcie ze gdybyście kiedykolwiek były chore w trakcie jak bedziecie karmić piersia nigdy nie odstawiajcie dzieci bedo drały od was z pokarmu przeciwciała uodparniajace przed wirusem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CieSia napisał:
u nas w szpitalu używało sie taki majtek sietkowych rewelacja!!! nic nie uciskają sa przewiewne no poprostu extra 🙂 polecam
No krysia powim ci ze jak sie podniesiesz po cesarce o juz ok wiadomo boli rana ale do wytrzyn=mania na poczatku daj przeciw bolowe ale ja jestem raczej z tych cherszt bab:laugh: :laugh: i nie brałam :laugh: :laugh:
też miałam zapalenie piersi ale to jak juz karmiłam w domu Bartek moze miał z 2 miesiace zawiało mnie i goraczka ok 40 stopni piers twarda jak kamien... i polecam okłady z liści kapusty takie lekko stłuczone i nosić w staniku, mi po tym przeszło po 2 dniach no i nie przestawałam karmić z tej piersi bo wazne jest zeby dziecko sciagało pokarm i nie było zastoju. i pamietajcie ze gdybyście kiedykolwiek były chore w trakcie jak bedziecie karmić piersia nigdy nie odstawiajcie dzieci bedo drały od was z pokarmu przeciwciała uodparniajace przed wirusem 😁


heh to ja Eluś jakaś inna jestem... - właśnie te majtki z siateczki mnie obtarły....
a to zapalenie piersi to mi trwało z tydzień i dopiero antybiotyk pomógł - tylko był specjalnie dobrany że mogłam mimo jego zażywania karmić Malutką - a z nią był w tedy też problem bo ona nie chciała ssać i jedynie laktatorem odciągałam po kilka ml bo nie leciało.... oj dla mnie to zapalenie piersi było najstraszniejsze na świecie, ale nie przejmujcie się - dla mnie wiele zdarzeń jest najstraszniejsze na świecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie krysia obyło sie bez antybiotyku i naprawde kapusta jest wspaniała 🙂 pomaga tak samo przy nawale pokarmu wyx=ciaga temperature 🙂
tak wiec dziewuszki dbajcie o cyce ubierajcie sie ciepło na nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagamnie tez oblewaja takie fale goraca ze nie idzie wytrzymac. W tej ksiazce jest napisane zejest to zwiazane z porodem, albo goraco albo dreszcze. Wiec to moze juz?? Albo lada dzień??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...