Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczynki ja nie zdążycie to pamiętajcie Wy troszkę później ja troszkę wcześniej i załatwione hihihi, to by był dopiero rodzinny poród hihih 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
to jest myśl Karina 🙂 bo jak np urodziła byś w samolocie to Maluszek może mieć za darmo loty przez całe życie a jak np w galeri to pewnie też by Cię ładnie ustawili - bo to dobra reklama hihi - ja próbowałam w banku.... no ale jak wiecie mi nic nie wyszło heh więc - Daga Karinka obstawiajcie sponsorów dla Kacperka i Paulinki - a może w ulubionym sklepie - bedziecie mieć wieczny rabat hihi
ach Ela.... zaraziłaś naszego Bartusia - nieładnie - wiesz mi sie wydaje że najlepiej na moją Rozalke działa taka maść dla niemowląt rozgrzewająca - coś jak vicvapur dla dorosłych - nazywa się pulmex baby i kosztuje tylko 13zł i jest wydajna - smarujesz dziecko się wypoci i jakoś przejdzie
a ja też siedze w domku i dopiero wieczorem ide poćwiczyć - a wczoraj wam nie pisałam ale wyszłam też poćwiczyć a że straszna gapa ze mnie to wsiadłam do niewłaściwego tramwaju i miałam w końcu takie spóźnienie że stwierdziłam że zaczekam na następną grupę - i byłam na katordze - nie dość że step to jeszcze z ciężarkami.... hihi - dobra nauczka na przyszłość - żeby się nie spóźniać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysia tak to jest jak się buja w obłokach. Coć ja pewnie etż bym wsiadła do niewłaściwego, w ogóle nie umie się poruszać po mieście komunikacją miejską, nawet nie wiem jak dojechać na tą nieszczęsną starowiślną z Salwatora hihihi.
Eluś dbaj o naszego Bartusia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella napisał:
Krysia tak to jest jak się buja w obłokach. Coć ja pewnie etż bym wsiadła do niewłaściwego, w ogóle nie umie się poruszać po mieście komunikacją miejską, nawet nie wiem jak dojechać na tą nieszczęsną starowiślną z Salwatora hihihi.
Eluś dbaj o naszego Bartusia.

mi Grześ zawsze wymyśla jak gdzie dojade - ja też wiem mniej więcej ale troszkę mojego kulawego szczęścia troszke zagapienia jakaś wada wzroku i ląduje dokładnie w zupełnie innym miejscu niż mam zamiar
a wiecie co zrobiłam ostatnio - udałam mega zaciekawienie grą Grzesia i mówie - ja tez chce ja też chce zabijać - to Ty kochanie idź zrob mi kanapki a ja troszkę pogram - mówie wam nie wytrzymał 10ciu minut!! hehe i przeszedł ten kawałek co jakoś mi się nie udało i wyłączył kompa!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie nie jest tak zle z tym katarkiem
ja krysiu stosuje wode morską potem odciagam katar takim odciagaczem co nazywa sie KATAREK znów woda morska i pod nozdrza maść majerankowa za 1.50 🙂:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz podobno sa super te krople nawet miałam od pediatry recepte ale Laryngolog Bartka jak sie dowiedziała ze chce mu dac to dostałam zrypke ze dziecko faszeruje chemią i mam stosować naturalne metody 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Aga polecam ci jeszcze teraz dla Amelki jak by nie daj Boże miała katar to ten odciągacz KATAREK kupisz go w aptece. jest drogi bo ok 50zł a plastikowe gówno ale wart ceny jaką ulge dziecku przynosi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam "sopelek" - ten katarek to chyba do odkurzacza się podłącza co? - a sopelek polski się ustami pociąga ale super działa - to samo co system frida, a ten nasivin stosuje bo się zakropi nosek i od razu może dzieciak oddychać 🙂 ale nie nadużywam go
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katarek mam na swojej liście zakupów, jakoś nie mogę przekonać się do fridy, brrr odrzuca mnie hihihi. Jak Adrian był mały były tylko gruszki to dopiero była masakra hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Dziewczyny i Chłopaki 🙂

Ja już zaliczyłam spacerek, miałam mały wypadek i teraz ledwo się ruszam, tak to jest jak się taka kula na śnieg wytoczy :laugh: :laugh: :laugh: a :laugh: u mnie strasznie sypie i nie jest fajnie 😞

A Wy dalej dziewczynki 2w1? Nie dobrze, ja już chce Wasze maluszki oglądać 🙂

Karina, Ty się koniecznie do tego sklepu przejdź może coś zadziała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostać sie na forum to dramat!!!!
Też nie mogłam sie przekonać do tej friedy czy jakoś tak 🙂 a ten katarek do odkurzacza i raz dwa katar odciągniety:laugh: :laugh: :laugh:
Asia uważaj na siebie i mała!!!!! Dobrze ze nie przewróciłaś sie na brzucholek!!!! ale na krzyże to też nie za fajna sprawa 😞 Dobrze sie czujecie????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga my mieliśmy coś takiego tyle ze inne zwierzatka
http://www.allegro.pl/item856798038_karuzela_pluszowa_zwierzatka_canpol_2_376.html
Bartek strasznie gaworzył do niej a potem wyciągał raczki i odpinał te zwierzątka bo sa przypinane na rzepki i strasznie sie cieszył. Ja myśle ze dzieci z takim czymś rozwijają sie manualnie i słuchowo bo w koncu posiada tez pozytywkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...