Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
Ja bardzo chętnie się z Wami spotkam czy to przed porodem czy już po 🙂 zresztą może być teraz i później 🙂

Karina, jak tylko zrobie zdjęcie brzuszka to obiecuję się nim pochwalić.

Jutro wybieram się na zakupy, mam nadzieję, że znajdę jakieś spodnie dla siebie no i sklep na szlaku napewno odwiedzę.
Cruella, powinnaś mieć jakąś prowizję od pani ze sklepu za podsyłanie brzuchatych klientek 🙂

Ja idę się teraz mężem nacieszyć bo nas na dwa dni zostawia 😞

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mamusie 🙂 ja juz na nogach. Cos nie moglam dzis dlugo spac 🙂 Wiec ide zjesc sniadanko no moja mala juz glodna, ja zreszta tez:P:P:P:P

Cruella bylo by super jakby w sklepie znalazly sie rozniez spodnie ciazowe 🙂 I tak jestes wytrwała bo ja juz w 14 tygodniu poszlam na zwolnienie i nie zamierzam wracac do pracy 🙂

Zapowiada sie dzs ladny dzien. Ja sie umowilam z moja mamuska wiec bede dopiero kolo 15 🙂

Buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Was śliczne mamuśki, chciałam się pochwalić że dziś mam wolne w pracy, idę do lekarza więc zrobiłam sobie labę hihihi.
Asiula tam już są tak niskie ceny że nie ma z czego prowizji targować hihihi.
Karina musiałam wrócić ze względu na skomplikowaną sytuację w ZUSie, w 5 tygodniu poszłam na wolne i dopiero od września wróciłam z powrotem.
😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie, ja też już na nogach, nawet po śniadanku 🙂 ostatnio coś spać nie mogę i nie wiem dlaczego 😞
Dzisiaj zapowiada mi się pracowity dzień, ale dobrze że za oknem słoneczko to przyjemnie będzie wyjść z domu.
Ide dzisiaj właśnie po swoje pierwsze spodnie ciążowe i mam nadzieję, że coś kupię bo jak nie to będe zła 😠 😠 😠

Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mamuski Ja juz jestemw domku 🙂 Cruella widze, ze w koncu masz wolne 🙂
Ja chodzilam dzis tez troche po miescie za jakas elegancka koszulką na slub siostry ale nie widzialam nic fajnego a nie chce duzo kasy wydac na jedno wyjscie 😞 😞 nie wiem co zrobic 😞 😞 Jak sie dzis czujecie??? Pogoda fajna bo cieplo i milo na polku:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P


Asiula kupilas cos ciekawego??
Cruella dlaczeo mialas problemy w Zusie?? Mam nadzieje, ze sie nie przemeczasz i ogolnie zadna z Was zeby maleństwom sie nic nie stalo!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina jeden dzien wolnego mialam, byłam u lekarki, z Amelią wszystko super, mam super badania czyli kasza gryczana przynosi efekty hihihi.
W pracy spoko, pracuje z moim mężem w jednej firmie, a odkąd jestem w ciąży rónież w jednym biurze tak że dba o mine bardzo, po za tym nie siedzę całe 8 godz, jeżdżę do pracy gdzieś na 9.30 to jest spoko.
Aha ważyłąm się dziś i za 1 m-c przytyłam 2,5 kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamusie 😘
Dziś cały dzień zajety 🙂 Synek okropna maruda na zęby ale narazie nadal nic nie widać tylko dziąsła napuchniete ☺️ 😞 nawet jeść niechciał a mi normalnie nerwy targało 🥴 😞 Cruella napewno wiesz jak to jest 🙂 a wy sie dopiero dowiecie:laugh:
Super ze z Amelką wszystko wpozadku a wagą sie dziewczyny nie przejmujcie bo ja w ciąży przytyłam 27 kg i jeszcze 10 mi pozostało 😞 i nie chce ruszyć w dół 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesia nic się nie martw zrzucisz wszystko, ja przytyłąm w pierwszej ciąży 8 kg a schudłam 17 tak że trzeba być optymistką.
A propos dzieci, Ciesia Adrian ma już 12 lat różnica będzie 13 lat, muszę uczyć się od nowa wszystkiego. Jedyne co pamiętam to 4 lata nieprzespanych nocy hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja srednia siostra ma syna w miom wieku czyli 24 l a młodszy ma 10l> i jest tak jak mówisz dwóch jedynaków 🙂 ale starszy zawsze zajmuje sie tym mlodszym jak rodzice potrzebują gdzieś iść wiec u was też tak bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...