Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziewczynki jak najbardziej jestem za środą.
Co prawda pracuje ale nie ma problemu, mogę w każdej chwili wyjść z pracy, chyba że Wam bardziej pasuje popoludniu.
Jak byłam ostatnio u lekarza to okazało się że moje wyniki są bardzo dobre i nie muszę zażywać żelaza, z czego oczywiście bardzo się cieszę bo mój organizm niestety nie bardzo przyswaja je.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
Cruella to super 🙂 tz. to że wyniki dobre 😉 a to że się możesz urwać z pracy też mi się podoba - bo wolała bym jakoś koło południa sie spotkać bo większe prawdopodobieństwo że wtedy będzie ładna pogoda 🙂

rety a Bartuś jest przesłodki i ma taaaaką fryzurę fiu fiu 🙂 i potrafi wejść pod szafkę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://nasza-klasa.pl/profile/1526803

no to środa postanowiona, oczywiście jak tylko Karinie będzie pasowało...a tak w ogóle to gdzie ona się dzisiaj podziewa??
myślę, że tak 12-13 byłaby ok, dajcie znać czy tak Wam będzie pasowało?

Cruella, super że wyniki dobre. Mnie też czekają badania w tym tygodniu.

kończę na razie i biegnę do ubikacji...już dzisiaj mam dość 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalajcie , ustalajcie ja godze sie na wszystko:laugh:
a może akurat w przyszłym tygodniu pogoda sie poprawi 🙂
Syneczek z tatusiem a ja mam czas dla siebie :laugh: :laugh:
Zawieżliśmy samochód do blacharza i za samą robote 1200 zł narazie jak nic wiecej sie nie trafi 🥴 oby nie i za malowanie po 250 od każdej cześci a mamy w sumie 4 do roboty 😞 😞 😞 ale cóż samochodem w rożnych kolorach można jezdzić a z czasem sie pomaluje:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest jak szkoda jest pieniedzy na AC teraz są takie efekty 😞 .Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma...
Spisaliśmy oświadczenie bo gdyby policja miała być to jeszcze do tego doszedłby pewnie mandat i punkty 😞
No Rozalka też niczego sobie na pierwsze spotkanie Bartek przygotuje coś specjalnego zeby sie przypodobać:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia zaraz Ci tu skopiujemy Twoj link 🙂
zjadlam kolacje, sprobowalam tego kalara ale nie pasuje mi.... frytki zjadlam i zaraz klade sie do lozka i bede dojadac paluszkami 🙂 trzeb aseriale ogladnac i do spania:P:P:P:P:P

http://nasza-klasa.pl/profile/1526803 --> To jest link do konta Asi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry kochane 😘
Na poczatek wklejam link do nk http://nasza-klasa.pl/profile/8690197
Jak sie dzisczujecie?? Pogoda powalajaca ale ma mnie odwiedzic siostra wiec nie bedzie mi sie ndzic 🙂 jeszcze muszemezowi isc kupic koszule i sobie cos a juz nie mam pomyslu co.....
Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry Dziewczęta 🙂
teraz to już mam Was naprawdę wszystkie 🙂
tak Curella oczka Twój synek ma po Tobie 🙂 rety ja też chciałam żeby Rozalka miała takie niebieskie po Grzesiu i co? no i ma czarne jak u diablątka po mnie 😉
zresztą ten Diabełek już mnie obudził a teraz po krzykach znowu poszedł spać bo przecież nie da się tak szybciutko wyspać hihi
pogoda wygląda na kijową i jak jeszcze poczytałam co na ten temat piszą czerwcóweczki to stwierdziłam że chyba znowu nie wychodzę na dwór
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatjcie Mamusie 🙂
Faktycznie pogoda paskudna 😞 a zapowiadają snieg 😞 Krysia macie juz kombinezon na zimę?? kurcze ja sie musze wybrać na zakupy!!! mamy tylko kurtke i rekawczki nawet ciepłej czapy nie mamy!! 😞 i prosze cie wyjdz choc na 30 min z Rozalka zeby przyzwyczajała sie do takiej temperatury zeby potem nagle przy wyjściu nie złapało jej coś!!! Trzeba chartować 🙂
Cruella odpoczywaj jak sie zle czułaś a może to przez pogode chyba ze jakas dolegliwośc ciążowa???
Karina zycze udanych zakupów 🙂 a z siostra zawsze rażniej 🙂
Asia nie mnajadaj sie duzo na noc bo jak cie zgaga złapie to sie normalnie wykończysz:laugh: :laugh: tez tak mialam :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...