Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
dzień dobry Mamusie!
wczoraj już nic nie pisałam bo jak wróciłam do domu to padłam 😞 dzisaj też mi się męczący dzień zapowiada 😞 i wcale mi się to nie podoba! dobrze że choć słoneczko za oknem to od razu humor jest lepszy. Ja Wam życze miłego dnia i weekendu bo nie ma nas w domku i chyba ciężko będzie mi do Was zaglądnąć.
Cruella, co się dzieje z Adrianem? że do lekarza jedziecie? mam nadzieję, że nic poważnego i niech wraca do zdrowia.
Rozalka ślicznie śpi, aż żal jej budzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was kochane 🙂 Juz jestem w domku, wkoncu 🙂 myslalam ze tam uschne:P:P Dobrze, ze na polku nie pada dzis bo przynajmniej nie jest tak ponuro jak przez ostatnie pare dni, nwet słoneczko nam wyszlo 🙂 Pierwsze co zrobilam jak przyszlam do domu to sie rzucilam na lodowke 😁 Ale juz pojadlam, obralam ziemniaki i teraz sie poloze bo jestem troche spiaca 🙂 buziaki 😘

Krysia śliczne zdjecie Twojej laseczki:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
I znowu sie pogoda popsuła a było juz tak fajnie 🙂
Ja dziś troszkę zajeta bo mamy gości z włoch i dawno sie nie widzieliśmy jakies poł roku temu i trzeba wszystko nadrobić:laugh:
Karina jak badania?? i jak sie dziś czujesz lepiej troche??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic , jeździmy tylko do kontroli, jest alergikiem , astmatykiem.
Karina cieszę się że ci lepiej, jedz maleńka ile zmie,ścisz byle byś do wtorku wydobrzała. Jak coś moja propozycja z sokiem malinowym jest nadal aktualna.
A w ogóle strasznie tu dziś cicho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karinko obiecuje że każe mężowi zrobić zdjęcie w weekend i wrzucę napewno, mam u siebie Amelkę w 13 tygodniu 🙂 z tego połówkowego usg nie mam zdjęcia tylko płytkę, ale kuzyn mi z tego zrobił zdjęcie , tylko muszę go poprosić abym mi pzresłał 🙂 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy dziewczyny jestescie kochane 🙂 Ja w poniedzialek mam wizyte u ekarza ale tym razem ide z mezem zeby w koncu zobaczyl kruszynke naszą na żywo:P:P a poki co przepisuje siostrze zeszyt z rachunkowosci bo mi sie nudzi i mi podrzucila do roboty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry dziewczynki 🙂 🙂 🙂 ale z Was śpiochy. Ja już wstała dawno, trzodę nakarmiłam ( czyt. psy i koty) i delektuję się baraszkowaniem Amelki. Powiedziałąm Wam wczoraj że prawie w ogóle jej nie czuję, no to od wieczora robi koncert, w ogóle nie przestaje i do tego tak mocno że nawet tatuś w końcu się doczekał i poczuł. Wspaniale poprostu 🙂 🙂 🙂
Ściskam Was mocno, będę może później teraz ide sprzątać i jakieś ciasta upiec mam dziś i jutro gości. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 Curella super - i tatus pewnie czuje się najszczęśliwszy na świecie 🙂 i nie przesadzajcie z tym sprzątaniem porządkowaniem - jesteście w ciąży - wam nie wypada hihi
a moja Rozalka dała nam wczoraj popalić strasznie 😞 - bo wczoraj mieliśmy plan żeby ją ululać i iść się wyszaleć - to znaczy bardziej wytańczyć na rynku 🙂no i po raz pierwszy od porodu momalowałam paznokcie włosy mi siostra pomalowała(to ona miała zostać i pilnować śpiącej Rozalci) nawet sobie twarz zaczęłam malować, Grześ z moją siostrą wykąpali Rózie i położyli i ja wbiegam do pokoju i chce dać cyca Młodaj a ona jak się nie rozdarła i tak płakała cała się trzęsła aż, my w szoku Grześ gorączkowo zaczął dzwonić na pogotowie - bo ona się aż zanosiła i to tak długo z pół godziny płakała- powiedzieli mu że dzieci płaczą, wykąpaliśmy ją jeszcze raz ale to jej wcale nie uspokoiło, zaczęły mnie boleć ręce od noszenia dałam ją Grzesiowi i się uspokoiła, u MAgdy - mmojej siostry też nie płakała tylko u mnie - zostałam wysłana pod prysznic żeby zmyć z siebie makijaż i zapach perfum i farby i wracam już jak zmokła kura do pokoju a dziecko śpi i spało takie zmęczone głodne(jeszcze sie w którymś momencie porzygała z tych nerwów 😞) do rana - dziś uważnie mi się przygląda..

a dzis byłam nawet na uczelni już - ale nic nie załatwiłam bo nie było potrzebnego kolesia 😞
odpoczywajcie brzuszki i Bartusiu z Mamą i Tatą też odpoczywajcie 🙂 sobotnio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysiu ale mieliście wczoraj nerwówkę, naprawdę współczuje. Mam nadzieję że już wszystko w porządku. Czasem niestety tak się u dzieci dzieje. Pamiętam że jak Adrian mój był mały obcięłam sobie włosy na krótko, wyobraź sobie że dziecko się mnie bało, tu myślę że główną rolę odegrały perfumy, to zapach którego Rozalcia nie znała.
Ja dziś moje drogie idę się odstresować, mianowicie teściowa zaprosiła nas do opery i na kolację. Zaraz idę się zbierać, a mój mąż od arna maluje pokoik dziecięcy, krem na ścianie już jest i wygląda uroczo. Do tego Adrianowi do pokoju upatrzyłam nowy dywan i lampę, żeby dziecko nie czuło się pominięte.
Co do szaleństw na rynku, wstrzymajmy się, wszystkie razem pójdziemy a panowie zostaną z dziećmi 🙂 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super Teściową masz Cruella 🙂 i biorę Cię za słowo z tym wyjściem na miasto ale mam taką malutką nadzieję że kiedyś Rozalka nam pozwoli na jakiś wypad. A wczoraj to myślę że ta delikatna zmiana koloru tez troszkę dała - dokładnie takie mieliśmy wrażenie Rozalka się mnie bała wczoraj- dziś już wszystko gra między nami 😉 a z tą zmianą fryzury ja podcinałam już 2 razy włoski po porodzie - ale tak bardziej w kierunku utrzymania jakiegoś kształtu na głowie a nie zmian no a teraz mam ochotę na jakieś zauważalne cięcie - ale jakoś ostudziłaś mój zapał 🤪 🤪
reszta dziewczyn pewnie odpoczywa - i racja odpoczywajcie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka ale tu pustki 😞 Widać ze weekend:laugh:
Cruella widze ze byłaś na uczcie dla ducha i umysłu, super zazdroszcze 🙂 mam nadzieje ze sie podobalo 🙂
Krysia to dopiero sie zaczyna z Rozalką, bo moj bartek nawet z tata nie chce byc tylko płacze. Ostatnio nawet babci zrobił awanture jak pojechaliśmy z Alkiem na zakupy w czwartek, wracam a tu dziecki całe roztrzesione zanosi sie od płaczu a mama Już nie wiedziała co robić 🤪 wystarczyło ze wziełam go na rece i cisza 🤪 🤪 🙂 dzieci sa strasznymi szantarzystami i czuja jak cos ma sie dziać wokól nich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mamusie 🙂 Aguś mam nadzieje, ze wyjscie do opery nalezalo do udanych 🙂 no Ela w weekend zawsze takie pustki... Ale nic dziwnego, nasi faceci maja wolne i chociaz w welekend mozna sie nimi nacieszyc 😁

Krysia ciekawa wczorajsza historia z Rozalka:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki 🙂
Karinko wieczór zaliczam do udanych choć sztuka była koszmarna, był to fragment utworu J. Słowackiego , ale poprostu koszmar, trochę czytane trochę grane a nawet częściowa projekcja. Koszmar, ale na szczęście krótkie hihihi.
Krysia nie martw się na zapas, będzie jeszcze gorzej hihihi,
Elu a Tobie nie pozostaje nic innego jak poddać się małemu szantażyście hihihi.
Dzieciaki niestety tak mają, ale to mija, nie wiem kiedy ale mija. mój Adrian do dziś wszędzie z mamusią a za 4 miesiące skończy 13 lat, tak że może jak będzie dorosły...
Ale co tam mamuski uszy do góry.
Jakie macie dziś plany?? my znów mamy gości, ostatnio wszyscy z dzieckami nas odwiedzają, albo chą nas zachęcić albo zniechęcić hihihi.
Ściskam Was mocno, ale będę tu zaglądać 🙂 🙂 🙂
PS. nie wiecie co się dzieje z asiulą?? coś jej ostatnio nie widzę na formu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...