Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Aha i musze sie już pochwalić, Krysia juz wie.... ze mój syneczek maleńki sam wstaje w łóżeczku:laugh: :laugh: co prawda narazie zrobił to 4 razy ale to zapewne początek:laugh: :laugh: :laugh: 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesia gratuluje, Bartuś to już duży gość, jutro go uściskamy same hihihi.
No ja myślę że pierwsza wersja tj. Treebecca na rynku o 12??
Dzieki za opinie o pokoiku, jak będą mebelki będzie jeszcze ładniej 🙂 Zresztą myślę że będzie okazja abyście same zobaczyły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale spiochy hihihi.
Pobódka!!!
Dzień dobry mamuski i dzieciaczki, pora wstawać jest już ranek.
Ja się zbieram znów do pracki, ale szybko się uwinę aby na 12 stawić się w umówionym miejscu i o umówionej porze. Ale się cieszę, tylko jak my się poznamy?? Krysie i Ele po dzieciach a nas to chyba po brzuchach hihihi 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysiu Rozalka dba abys życia nie przespała hihihi. Królik zgodnie z obietnicą dla cioci Agi hihihi. Super.
Ja uprzedzam, najpierw wejdzie brzuch potem długo długo nic, potem nos a potem ja hihihi.
Gdybyście miały problemy to dzwońcie, numery macie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie teraz wszystkie siedzicie i popijacie czekolade...
a ja przepraszam was ale nawet nizdazyłam napisac rano ☺️ 😞 miałam umowiona dziś wizyte u laryngologa z moim Bartkiem i na smierc zapomniałam, dopiero gdy zadzwoniła pani z rejestracji ze pani doktor bedzie wczesniej bo potem ma szkolenie wskoczyłam w ubranie i ppopedzilismy jak na zabicie 😞 A niestety wazna była ta wizyta bo moj Bartek od urodzenia cierpi na wiotkość krtani. Z tego sie wyrasta ale wymagana jest kontrola. Wiec jeszcze raz waz przepraszam najmocniej jak potrafie 🙂 tak chciałam sie z wami spotkać a tu niewypał 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Ty jedna.... Ja mialam od wczoraj problemy z internetem i dopiero niedawno sie naprawil... 😞 dlatego nawet nie pisalam wczoraj po wizycie u lekarza. Dziewczyny popijaja teraz ciepluchna czekolade a my jestesmy skazane na domek. Dziewczyny napiszcie jak juz wrocicie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wróciłam czekolada była pyszna 🙂 ale mój luby zamówił kable jakies i umówił mnie z kurierem 😞 no i musiałam się zmywać
haha - a my myślałyśmy że stchurzyłyście bo wiadomo na internecie to różnych zboków można spotkać :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: więc wam piszę - tak Asia ma troszkę mniejszy brzuszek a Aga troszkę większy i obydwie są bardzo sympatyczne 🙂 no i nie martwcie się tak bardzo bo na pewno nie raz się jeszcze spotkamy żeby poplotkować 🙂 i nie tylko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też jestem, generalnie podpadziochy foch, ale spoko damy Wam drugą szansę. W koncu zdrowie najważniejsze, pomijam że starciłyście okazje poznania nas już, bo to nadrobicie, ale.... czekolada była wyborna 🙂 😆 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja już też jestem, wreszcie dotarłam do domku i tyle co obiadek zjadłam. Mój komputer dalej nie pozwala mi zalogować się na brzuszku, ale dobrze że mąż ma firmowy laptop to pozyczyłam od niego i jestem 🙂 Mam nadzieję jednak że z moim to tylko chwilowe 🤨

Spotkanie było bardzo udane 🙂 czekolada też 🙂 no i herbatka owocowa też niczego sobie 😉 Mam nadzieję, że na następnym już razem się wszystkie spotkamy.

Aga, pokoik śliczny 🙂 a z mebelkami to już będzie cudo.

Karina, super że już teraz badania ok 🙂

Ide odpoczywać bo padnięta jestem po dzisiejszym dniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie kochane ze spotkanie wam sie udalo 🙂 Js juz po kapieli i klade sie do lozeczka bo dzis dosc wczesnie wstalam... Wy tez spijcie smacznie moje brzusie piekne 🙂 moze mi sie przysni ta czekolada 😁 ja wczoraj kupilam sobie wysmienita herbatke liptona karmel i wanilia:P buzia 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...