Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry dziewczynki , ale się rozpisałyście hihihi. Ja już po badaniach , ale oczywiście dałam plamę bo okazało się że na to badanie crp ( białko) trzeba być na czczo a ja zjadłam sobie syte śniadanko. Nikt mi nie powiedział że nie wolno, ale mimo to pobrały mi krew, gdyby było źle najwyżej w poniedziałek powtórze. Dziś póki co czuję się lepiej, lekarka jest absolutnie przeciw abym wróciła do pracy, tak że jeszcze poniedziałek i wtorek zrobię sobie wolne, a w sumie i tak jeżdżę tylko na chwilę i wracam.
Karina ale jutro poszalejesz , tylko nam na parkiecie nie urodź hihihi.
A Wy mamusie skoro robicie dzien lenia to ja się dołączam 🙂
Asia gratuluję półmetka. Ja w środę zaczynam 6 miesiąc 😁, małą od kilku dni szaleje, doczekałąm się w końcu ruchów hihihi. Wspaniałę wrażenie, jak kopie siedzę i uśmiecham się do siebie hihihih 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Agula pewnie, ze trzymamy kciuki!! 🙂 zobaczysz ze bedzie dobrze! Za bardzo z brzuszkiem nie poszaleje, s poza tym siostra bierze tylko cywilny bo jej facet jest po rozwodzie, Bedzie tylko male przyjecie a ja i tak nie mam zamiaru dlugo siedziec bo bedzsie osoba na ktora nie moge patrzec ani ja ani moj Paweł 🙂 🙂 🙂 A co do ruchow dziecka to ja sie poplakalam jak pierwszy raz poczulam moja mala myszke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja to już jestem poza waszymi tematami 🙂 miło poczytac o pierwszych ruchach ja to już nie pamietam jak to jest:laugh: :laugh: pamietam tylko jak obserwowaliśmy stopy Bartka kiedy robił sobie trening piłkarski:laugh: :laugh: :laugh: 😉 😉 A ja pierwsze ruchy poczułam ok 17 tygodnia tak ze nie ma reguły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina pokaż byłemu jaka jesteś szczęśliwa i uszy do góry.
A Ty asiu nie denerwuj się, ja teoretycznie powinnam poczuć ruchy w 16 tygodniu bo że niby drugie dziecko a tu co?? w 22 tygodniu dopiero. 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 właśnie Karinko się nie denerwuj jutro tylko pokarz mu się z najszczęśliwszej i najpiękniejszej strony - na pewno ci sie to uda 🙂
hihi a z tymi ruchami to jest tak że te najbardziej wyczekane najbardziej cieszą i nie ma regół - ja poczułam pierwsze ruchy w noc sylwestrową - ale to przez te petardy i jeszcze byłam wkurzona na Grzesia wtedy i to był chyba 17ty tydzień a potem długo długo nic i nawet nie pamiętam kiedy znowu zaczęłam czuć ruchy Rozalkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 Rozalka nie pójdzie do szkoły muzycznej hihi - skrzypi tak że uszy bolą a teraz to już jęczy moze jej krzywdy bym nie zrobiła wysyłają ją do takiej szkoły - ale ludzkości :laugh: :laugh: :laugh:

Aga czuje się zażenowana

Asiula a jak Cię Paulinka później będzie kopała to będziesz jej mówić przestań proszę 🙂 w którymś momencie Rozalka się wywracała w brzuchu tak że ja czułam jak by mi miało rozerwać skórę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wiecie my nigdzie nie poszłyśmy w końcu... Grzesiu jak wróci to chyba się zdenerwuje 🙂 - takie już dwa śpiewające brzydko lenie z nas(bo Aga nie mów nic swojej teściowej ale głośno śpiewałam Rozalce wczoraj... i tak się to dziś skończyło) chyba muszę skończyć gotować pyszny obiad to mu nastrój to może złagodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...