Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a teraz jestem głosem Agi: - wczoraj nie miała skurczy 🙂, teraz właśnie gdzieś jedzie ale nie może się zalogować na brzuszku i jest z tego powodu nieszczęśliwa

chce Ci powiedzieć Asiu żebyś zajrzała do hurtowni na ul. Centralnej - tam mają duży wybór wózków i naKingi tam dają duże rabaty 🙂
chyba chce Was wszystkie pozdrowić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
ale tu dzisiaj cisza, straszne rzeczy 😞 to wszystko pewnie przez to że weekend jest
gdzie są wszystkie mamuśki? Karina tańcuje na weselu, a reszta?
my dzisiaj kupiliśmy łóżeczko, takie zwykłe drewaniane bo takie mi się najbardziej podobało, wózek też wybrany ale zamówimy go na allegro bo taniej wychodzi 🙂
a Wam Mamusie jak mija sobotni dzień?

dzisiaj nie zapomnijcie o zmianie czasu 🙂 śpimy dłużej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry wieczór dziewczynki.
Krysiu dziękuję że byłaś moim głosem.
Asiu gratuluję pierwszego zakupu, teraz różowe szaleństwo hihihi.
Karinko udanej zabawy 🙂
Ja dziś byłam w H&M i kupiłam ręcznik, idealny dla rozalki bo to królik, ma uszy i ogonek hiih, jest słodki.
Juz mogę się logować na brzuszku, łojezu co za ulga hihihi. Dzień beż brzuszka byłby dniem straconym 🙂 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry dziewczyny 🙂
Ja wczoraj bylam juz w domku o 19 ale jak sie polozylam tak wstalam rano 🙂 nie tancowalam bo nie mialam jak z brzucholkiem, a to siedzenie mnie meczylo, plecy bolaly takze sie szybko zmylismy 🙂
W nocy mialam taki skurcze lydek ze szok. myslalam,z e nie przejda 😞 😞

Sliczny polarek Agus, reszta mi tez nie wchodzi 😞
Asia gratuluje zakupu łóżeczka 🙂 i najlepsze, zyczenia dla meza 🙂 🙂

Milej niedzieli 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny 🙂 i dzieciaki 🙂
Karinko to widzę że się nie nasiedziałaś ale co tam, odbijesz sobie na innych weselach hihihi. A jak tam spotkanie z byłym?? mam nadzieję że nos wysoko zadarłaś hihihi.
nie wiem czemu nie wchodzi kurcze reszta spróbuję później jeszcze raz wrzucić.
Ja dostałam wczoraj od koleżanki poduszkę taką dla mam w kształcie litery C, jest wspaniała na bolące plecy, polecam każdej. Później podam też firmę która to produkuje. 😆 😆 😆
Idę robić obiad, potem jedziemy do kina, Adrian ma obiecane za piątki w szkole , kujon jeden hihihi.:P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja Mamusie 🙂
JA dalej zakatarzona i chora 😞 ale juz lepiej 🙂
Dziekujemy bardzo za komentarze na NK 🙂
Widzę dziewczyny ze wpadłyście w wir zakupów :laugh: :laugh: Asia łóżeczko, Aga ciuszki 😆 super same przyjemności 😉 :laugh: Karina widze ze wesele takie spbie??? Trzabył tanczyć Paulince napewno by sie podobało:laugh: :laugh: Krysia a ty pilnuj Rozalki!!!:laugh: :laugh: mi tez Bartek raz upadł i od tego czasu bawi sie na ziemi 🙂 a wiem ile to nerwów kosztuje 😞
Aga a Adrian to pewnie zdolny po mamusi 😉 :laugh: :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie!
Miłej niedzieli Wam życzę choć za oknem znowu szaro 😞 a miało być dzisiaj ładne słoneczko. No nic, trzeba cieszyć się z tego co jest 🙂

Rafał dziękuję Wam za życzenia 🙂

Te poduszki o których pisze Aga widziałam ostatnio w Smyku i kosztują około 80 zł. Sama zastanawiam się nad zakupem bo słyszałam same pozytywne opinie o nich ale to chyba jeszcze nie teraz bo póki co na plecy narzekać nie mogę a i brzuszek nie jest za duży, ale pewnie za jakiś miesiąc dokonam zakupu 🙂 Potem podobno przydaje się do karmienia 🙂

Eluś, a Ty się lecz żebyś Bartka nie zaraziła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu masz rację, idealne do karmienia. Polecam każdej mamie.
Eluniu zdrowiej moja droga, spotkanie trzeba organizować 🙂
Co do Adriana masz racje zdolny chłopak tylko leniwy, jak mu odpuścisz to się nie nauczy, bardzo nas to absorbuje ale efekty są widoczne, oby tak dalej, a czy po mamie hmmm... może i tak hihihi, przez skromność nie zaprzeczę hihihi.
:P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...