Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

dziewczynki ja zmykam, Andrzej siedzi na kompie nie mam szans posiedzieć ( leczy moje uzależnienie) Dzięki za spotkanie i mam nadzieje że nsastepne w komplecie 🙂 🙂 🙂
Aha ciesia, zhandlowałyśmy Rozalkę, jednak woli starszych :P:P:P znaczy Adriana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka Dziewczyny!
hihi Rozalka tak wczoraj się przejęła że ją pierwszy chłopiec wystawił że do 11 nie mogła zasnąć... 😞
i jeszcze wczoraj mieliśmy awarię i zimno w mieszkaniu - bo kaloryfery nie grzały- ale wszystko już naprawione i działa a Mała jeszcze kima(tz już zdążyła się pobawić i jeszcze raz zasnęła)
a Wy śpicie... no wiecie co 🙂
miłego dnia wszystkim życzymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Ja jakas dziś chorutka 😞 gardło boli, kaszle. coś mnie bierze ale to zapewne efekt wczorajszego pośpiechu z lekarzem Bartka bo pojechałam w samym sweterku zeby było szybciej 😞 i tak nadspieszyłam przeziebieniem 😞 byle syna nie zarazic 🙂
pogoda zaczyna sie nam fajna robić 🙂
Bartkowi smutno ze wystawił Rozalke i ze mie mogła zasnąć 🙂 ale przez dzien nadrobi sen:laugh: :laugh: :laugh:
A Bedzie walczył o Rozalke Z Adrianem:laugh: :laugh: tylko narazie nie ma szans:laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też już dawno nie śpię tylko od rana mam problemy z netem i brzuszkiem ale to się już przyzwyczajam 😞
CieSia mnie dzisiaj też coś bierze, gardło bolało mnie całą noc i teraz też nie jest lepiej, do tego katar i ból głowy...porażka 🤨 Mam nadzieję, że szybko się poprawi.

Jutro idę do lekarza i postanowiłam, że nie wyjdę z gabinetu dopóki mi nie powie co będzie bo ja już też chce wiedzieć!!

miłego dnia, idę się leczyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzysie kochane, ja też już dawno w pracy, nie zdążyłam rano napisać bo pędziłam na badania, aprzeciez ja muszę ogarnąć całą zwierzynę hihi. Tak że witam się z Wami teraz. Jutro i w piątek zrobię sobie wolne to poszalejemy na brzuszku hihihi. Po za tym ja czuję się dobrze, ale za to mam jakieś skurcze bliżej nieokreślone, będę po wynikach jutro dzwonić do lekarki co to może być.
Elu Adrian poczeka aż Bartuś podrośnie tak aby wyrównać szansę, ale pamiętaj, bez walki Rozalki nie oddamy hihihi.( no chyba że Asia nas zaskoczy i Bartuś nie będzie jedynym facetem, wtedy możemy porozmawiać o tym 🙂 Adrianowi zostanie jeszcze Paulinka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz myslalam ze zapomnialyscie, ze mojej corci tez sie nale4zy jakis kawaler 🙂 🙂 Jeju dziewczyny w sobote slub mojej sipstry a ja nadal nie wiem w czym mam na niego isc....
Asia trzymamy kciuki zeby kruszynka pokazala co ma miedzy nozkami 😁 no i uwazaj na siebie i wylecz sie zeby maluszkowi nic nie bylo!!
Ja za to zaczynam 28 tydzien i jeszcze tylk0o 12 tygodni i zobacze moja mala:PP juz sie nie moge doczekac 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy dziewczyny czy jak urodzicie to wasze dzidzie przegonia Bartka on ważył po urodzeniu 3890 🤪 🤪 no chyba ze Rozalka juz to zrobiła bo nie wiem ile ona wazyła 🙂 ???
Asia ja trzymam kciuki za chłopaka 🙂 🙂 🙂 bo narazie same dziewuchy:P :P :laugh: 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licytuje dla Bartka coś takiego 🙂 :laugh: http://www.allegro.pl/item789300087_disney_ladybird_tygrysek_kubus_80_12mies_nowy.html


a dziś przyszło coś takiego:laugh: :laugh: http://www.allegro.pl/item778593879_mikolaj_sliczny_komplecik_dla_twojego_szkraba.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem Mamusie, znowu muszę korzystać z laptopa Rafała bo na naszym kompie za nic nie mogę wejść na forum 😞 Straszne!! bo przez dzień nie mogę do Was pisać bo Rafał ma kompa w pracy.

Karina, ja mam jutro wizytę i tak jak już wcześniej pisałam nie ruszę się z gabinetu póki lekarka nie powie mi co będzie.

A tak w ogóle to czuję się coraz gorzej, gardło, głowa, katar a do tego bolą mnie wszystkie mięśnie. Boję się że to jakieś cholerstwo 😞 Zapytam jutro co mogę zażyć i mam nadzieję, że przejdzie.

Eluś, tygrysek śliczny 🙂 Aga, jak Rozalka zobaczy Bartka w tygrysku to nie wiem czy mu nie wybaczy wczorajszego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...