Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czapka super 🙂 jak nic będzie mały przystojniak 🙂

czekamy teraz jeszcze co powie Karina na temat poniedziałku, ale mam nadzieję że jej też będzie pasowało

a tak w ogóle to gdzie nasza Karina, chyba jej nigdzie nie zasypało

ja idę coś zjeść bo dzisiaj nic tylko wyjadam wszystko z lodówki 😞 od początku ciąży nie miałam takiego apetytu jak dzisiaj, jednak mam nadzieję że to chwilowe :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Czesc Dziewczynki 🙂 nie zasypalao mnie ale pogoda paskudna, smutna i ponura 😞 😞 😞 😞 Co do poniedzialku to ja nie dam rady wiec musicie spotkac sie same a potem zdacie mi relacje 🙂 pokomplikowalo sie troche przez dzisiejsze badania.... Bylam po wyniki i glukoza po 1h wyszla za wysoka i musze cala krzywa zrobic.... w piatek ide na badania i chyba umre tam bo 2h czekania a w poniedzialek musze odebrac bo potem mam wizyte u lekarza 😞 po ostatnim pobieraniu krwi mam takiego siniaka n obu rekach, ze nie wiem gdzie ona mnie bedzie kluć... mam tylko nadzieje ze z ta glukoza to nic powannego!! Cruella bylam w tesco tak od 9:30 do 11 ale niestety dopiero teraz przeczytalam ze Ty tez bylas na zakupach 🙂 Właśnie dzis sie od siostry dowiedzialam ze jej znajomy ma praktyki w biurze nieruchomosci na ruczaju wlasnie podobno w tym zzielonym budynku, moze u Was 🙂 Buziaki dla wszystkich 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojoj, to szkoda że Karina nie może w poniedziałek 😞 w takim razie możemy przełożyć spotkanie na inny dzień, co dziewczynki myślicie?

Karina, mam nadzieję że powtórne badanie już wyjdzie ok i wyniki będą prawidłowe 🙂 oczywiście trzymamy kciuki żeby wszystko było dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella napisał:
Dziewczynki zmykam do spania, spokojnej i cieplutkiej nocki Wam życzę 🙂
Aha nie pochwaliłam się Wam, zamówiłam dziś Amelii meble, mam nadzieję że usg nie kłamie hihihi 😆 😆 😆 😆


no na pewno nie kłamie! - te meble z orchideami zamówiłaś?
propo poniedziałku- ja oczywiście jestem chętna - ale może Karina jakaś inna data w najbliższej przyszłości Ci odpowiada bardziej ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry w ten zimowy poranek 🙂 Piękną zimę mamy tej jesieni hihihi.
Krysiu tak, zamówiłam tą orchideę, za 5 tygodni mają je przywieźć, boskie są te mebelki.
Dziewczynki ja dziś wcześniej do pracy zmykam, mam z samego rana umowę, nie mogę się spóźnić. Odezwę się jak wrócę 🙂
😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cruella napisał:
no nie wiem sama co myśleć, napewno Karina wyniki będą dobre, natomiast nie wiem co do spotkania. Może poprostu zagłosujmy. Karina czy Twój znajomy ma na imię Norbert??


🙂 Tak ma na imie Norbert i to raczej nie moj znajomy tylko: Syn siostry narzeczonego mojej siostry 🙂 Mam nadzieje, ze dobrze napisalam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny tak wogole to czesc, dzien dobry i witam Was moje brzucholki 😘 umowcie sie dziewczyny a nastepnym razem obiecuje, ze bede 🙂 Ja zaraz tez wychodze z domu, umowilam sie z mamusia i bede pod wieczor:P buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
My juz z Bartkiem po krótki spacerku mimo takiej pogody 🙂
Opatulony taki ze w wózku sie ruszać niemógł:laugh: 😉
Karina wynikami sie narazie niemartw bo siostra męza miała to samo a po dokładnej krzywej okazalo sie ze wszystko było ok a poprostu zle jej pierwszą glukoze zrobili 🙂 wiec głowa do góry 😘 🙂
A co do spotkania ja naprawde sie dostosuje każdy termin mi pasuje ale fajnie było by sie spotkać gdybysmy były naprawde wszystkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mamuśki, wróciłam z pracy i zz zakupów, normalnie szaleje, może nie mam jeszcze wyprawki , ale za meblami poszłam na całość, kupilismy dziś farby do malowania pokoju Amelki oraz znów jakieś gadżety, aha i lampa różowa też już jest hihihi.
Słuchajcie skoro Karinka nie da rady w poniedziałek to co myślicie o wtorku?? żeby nie przesuwać o 😆 nie wiadomo ile?? 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga widze ze przygotowania na przywitanie Amelki w nowym pokoiku 🙂 pełną parą 🙂 Super ze sprawia wam to taką radoche 🙂
A co do spotkania ja czekam na konkretny termin i godzinke i stawiam sie w umówionym miejscu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupow 🙂 Ja sie dzis dziewczyny tak zle czuje, chyba tym razem naprawde mnie cos lapie 😞 musze sie podleczyc 😞 jeszcze jutro ta glukoza, ja tam oszaleje 2 godziny 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 umre z glodu 😞 przeraza mnie jutrzejszy dzien. A co do wtorku to nie chce kochane obiecywac bo jesli nie podlecze sie to nie chce sie bardziej doprawic i jeszcze przy okazji Was i maluchow pozarazac. Sorki 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina powiedz mi gdzie mieszkasz to ja Tobie przywiozę sok z malin własnej roboty, wypijesz gorącą herbatkę i pod kołderką do wtorku będziesz jak nowa.
A badaniami się nie przejmuj naprawdę bedzie dobrze, jak się spotkamy opowiem ci moja historie mrożącą krew w żyłach i jest dobrze, tylko koniecznie zrób sobie 😆 kanapkę na wynos 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...