Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ciesia bardzo nerwowy dzień miałam wczoraj i chyba dlatego. Dziś wyłączyłam telefon więc będę miała spokój.
Słuchaj na naszej klasie nie masz podanego jako jedyna numeru gg podaj prosze bo reszte sobie wpisałam.

słuchajcie, na drugim forum jak siedze laski w 16- 18 tygodniach kupują już wszystko dla dzieci zwłaszcza wózki, co myślicie na ten temat.
Ja się bardzo ociągam, chciałam jechać jutro i zamówić meble do pokoju dziecięcego, z tym że tzreba na nie poczekać 6- 8 tygodni więc będą w sam raz. Mam parę ubranek jakiś kocyk i tyle. Może powinnam już zrobić wyprawke?? chiałąm pod koniec listopada się tym zająć dopiero.
Czy Wy już macie wszystko??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
no wyjdę wyjdę Cesia - spoko Ci synową zahartuje :P ale jeszcze nie teraz bo do 12tej to Rozalka ma raczej marudny i zaspany nastrój - taki domowy :laugh::laugh:

a na zimę mamy taki cieplutki kombinezon i czapę z Ameryki prezent dostałam 😉 a teraz to na ubranko tylko taki polarowy(ale też całkiem ciepły) jej założę i damy rade, rękawiczki jakieś też jej kupiłam... a propo kombinezonów zimowych to sobie zobacz na allegro bo powinny być tańsze niż w sklepie i jest większy wybór
Jak dla mnie poniedziałek zupełnie pasuje(jak zresztą wszystkie inne dni tygodnia 😉)
Cruella - wypoczywaj 🙂 należy Ci się i Maluszkowi się należy też
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella napisał:
Ciesia bardzo nerwowy dzień miałam wczoraj i chyba dlatego. Dziś wyłączyłam telefon więc będę miała spokój.
Słuchaj na naszej klasie nie masz podanego jako jedyna numeru gg podaj prosze bo reszte sobie wpisałam.

słuchajcie, na drugim forum jak siedze laski w 16- 18 tygodniach kupują już wszystko dla dzieci zwłaszcza wózki, co myślicie na ten temat.
Ja się bardzo ociągam, chciałam jechać jutro i zamówić meble do pokoju dziecięcego, z tym że tzreba na nie poczekać 6- 8 tygodni więc będą w sam raz. Mam parę ubranek jakiś kocyk i tyle. Może powinnam już zrobić wyprawke?? chiałąm pod koniec listopada się tym zająć dopiero.
Czy Wy już macie wszystko??


Curella no co Ty 🙂 jak miałaś nerwówkę to teraz najbardziej Ci potrzeba się denerwować tym kupowaniem... daj spokój, owszem jak na mebelki trzeba tyle czekać to jak będziesz w 25 -28 tygodniu ciąży to sobie zamów, ale ubranka wózek itp.? pewnie im się nudzi dlatego już teraz kupują, a Ty jako kobieta pracująca zaczekaj aż będziesz miała wolne i wtedy kupisz, a nawet jak byś nie daj Boże i oby nie nie mogła się od któregoś tygodnia ruszać z domu to sobie zamówisz przez internet i wszystko Ci do domu przywiozą i tak zwykle w ten sposób sie opłaca kupować wózek itp 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wózek mogę jak najbardziej przez internet, mam taki model upatzrony http://www.zagma.win.pl/ w kolorze śliwka
Dzis odpocznę napewno a jutro muszę iść do lekarza i zrobić badania na tarczyce bo nie miałąm jeszcze robionych a chyba powinnam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella napisał:
wózek mogę jak najbardziej przez internet, mam taki model upatzrony http://www.zagma.win.pl/ w kolorze śliwka
Dzis odpocznę napewno a jutro muszę iść do lekarza i zrobić badania na tarczyce bo nie miałąm jeszcze robionych a chyba powinnam

nie mogę otworzyć tego linka bo mój Avast znalazł w nim wirusa... a na badania jak najbardziej idz 🙂 i oby wykazały zdrowie. Doba Rozalka się obudziła więc za radą swatowej pora ją chyba hartować 😉 i mamuśkę też hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella mebelki cudowne 🙂 🙂 co do wozka to ja juz dawno mam bo od znjomej kupilam. A z ubranek mam praktycznie wszystko z tym ze wszystko dostalam od tesciowej:P:P lozeczko mam posciel mam, laktator dostane nowy od kolezanki 🙂 ale zeby sama jakos specjalnie dbac zakupy juz teraz to nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja też mam parę rzeczy bo teściowa ciągle coś kupuje, albo ciuszki albo jakieś drobiazgi. Mebelki też kupuje dla Amelki, chyba będzie oczkiem w głowie hihi. Wózek w sumie i tak będzie nie potzrebny od razu, raczej fotelik.
A kupujecie sterylizator?? licytowałam na allegro bo nowe są dosyc drogie, laktator będę miała też od koleżanki to spoko. W sumie chyba tylko kosmetyki dokupie bo wyprawke dostane tez od kolezanki a wyposażenie łóżeczka razem z posciela i rozkiem mam w komplecie z meblami. Zastanawiam sie barzdo nad ta kolyska co link wczesniej wklejałąm, tylko sprowazde chyba zestanow bo duuuuuzo taniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella też rodziłam w marcu i ja kupowałam dopiero wszystko w styczniu 🙂 a wózek dopiero jak urodziłam juz miałam upatrzony i zamówilismy przez allegro bo taniej:laugh: :laugh: a to moje gg 12373230:laugh:
Bhrka to ty do zimy jestes przygotowana 🙂 my jestesmy na szarym koncu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mebelki rewelacja azchce sie miec córe:laugh: a wózka tako nie polecam tego co wkleiłaś zdjecie 🙂 mieliśmy taki, super sprawdza sie jako głedoki ale jako spacerówka jest zupełnie do bani a pozatym z kim bym nie rozmawiała to wszystkie mającos takiego ze ściągaja na lewą strone:laugh: :laugh: :laugh: my kupilismy jako zwykła spacerowkę tzw. parasolke zaraz znajde link i wkleję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mielismy dokładnie taki http://www.allegro.pl/item757922723_zestaw_baby_merc_wozek_merc_s6_fotelik_kola_pomp.html
a teraz kupilismy taki http://www.allegro.pl/item766223044_wozek_parasolka_luck_okazja_od_ss.html polecam!!! w bagażniku zajmuje naporawde niewiele miejsca:laugh: :laugh: i super nadaje sie na zakupy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki dzięki za opinie, zastanawiam sie nad firma zagma, model wózka samba. Bardzo podobny ale lżejszy i łątwiejszy w prowadzeniu.
Ja tak jak mówie, narazie teściowa kupuje , wyprwke dostane od kolezanki, a wozek od rzau nie potzrebny to sie wstrzymuje z zakupami, choc tak ciezko jak wchodzi sie do sklepu dla maluchów. byłąm ostatnio w entliczku, ale ceny tam zabijają. Znalazłam hurtownie na kingi, tam od 200 zł ceny są hurtowe, a powyżej 380 zł dostajesz karte czlonkowska uprawniajaca do hurtowych cen przez jeszzce dwa lata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja na razie mam takiego typu jak wy pokazywałyście i naprawdę bardzo podobny tylko innej firmy i prosto od producenta i na allegro za 400zł nowy kupiłam 🙂 - jako głęboki się sprawdza tymbardziej że teraz mam wyjętą gondolke a włożony materacyk taki(też z kompletu) i Młoda ma troszkę miejsca. No ale podobnie jak Cesia kombinuje i chce wkródce kupić spacerówkę lekką bo ten wózek jest ciężki strasznie a ja mieszkam na 3 piętrze - z tego też wynika moja niechęć do spacerów 😉 bo zamiast zwlekać ten wózek to biorę Rozalkę w nosidełko a to klocek juz jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesia pierwszy mieliście taki jak ostatnio oglądałam, ale mój mąż chciał pozostać przy tej zagmie, już i tak zmieinliśmy auto ze względu właśnie na bagażnik bo do poprzedneigo nam się wózek nie mieścił, teraz to ja mogę nawet quada włożyć do auta hihihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Dziewczynki!!

Ale się od rana rospisałyście, widać od razu że pogoda nie dopisuje 😉 a tak nawiase mówiąć jest strasznie, chyba jeszcze gorzej niż wczoraj.

Co do spotkania, to ja proponuje poniedziałek, godzine 12 w Tribeca Caffee jak zaproponowała Cruella 🙂 no chyba że pogoda się nie zmieni to CieSia z Brhką zadecydują bo one mają najtrudniej 🙂

Cruella, mebelki śliczne 🙂 wózek całkiem podobny sobie wypatrzyłam bo stwierdziłam że najbardziej praktyczny. My jeszcze nie kupujemy za dużo bo po pierwsze ja dalej nie wiem co będzie czy dziewczynka czy chłopak a potem nie chce chłopaka w sukieneczki ubierać i na odwrót :laugh: :laugh: :laugh: zresztą ja mam jeszcze najwięcej czekania z Was 🙂 Myślę że jak się tylko dowiem wtedy zacznę kupować. Ja mam najgorsze to, że w zasadzie w rodzinie jako pierwsza będe miała dzidzie więc nie bardzo mam możliwość dostania czegokolwiek od kogoś. Oczywiście mama, teściowa zdeklarowały się coś kupić więc zawsze będzie mniej 🙂 🙂 🙂

Karina, ten link do wózka nie działa 😞

CieSia a co do objadania się na noc, to nie chciałam ale jakoś tak wyszło 🙂grunt że to słodkie nie było to i bez zgagi się obyło :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiula, ja urodze wg daty 3 tygodnie przed Tobą, zakłądając że uda mi sie zalatwic ta cesarkę to jeszzce z tydzien moze dwa wcześniej, węc jak coś to z tego co Amelka wyrośnie moe Ci dawać, nie ma problemu 🙂, ale coś i tak musisz sobie kupić. Jeśli się nie boisz to wejdz na allegro na niemowlaki i tam cos poszukaj 🙂 napewnoe bedzie duzo taniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...