Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hihi tak Asieńko myślę - jest tylko jeden mały problem - zabrakło soli :laugh: :laugh:
ale już wszystko przemyślałam - nasz współlokator ma kupić sól i może jak go poproszę zostanie z Rozalką - a ja sobie pojade po ten dokument 🙂
a z tym śpiewem to chyba coś w tym jest - o ja głupia słuch dziecku już zepsułam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Krysiu nic się nei martw, nikomu nie powiemy o tym ś[iewaniu, zwłaszcza mojej teściowej, jak mogłaś tak dziecku słuch zepsuć hihihiih. Skandal. Wiesz co jak będzie potrzeba zaproszę Cię na śpiewanie Amelii hihihih 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak kochane mija wieczor?? Ja zaraz koncze ogladac serial i ide robic spagetti na kolacje:P mniam mniam 🙂 mam ladne zapachy w domu bo tesciowa karpatke robi 🙂
Aga nie wiesz moze czy ta Twoja znajoma ma juz te spodnie ciazowe bo bym poszla kupic w przyszlym miesiacu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja sobie jutro też zrobię karpatkę, przypomniałam sobie że przecież sernik piekłam to sobie zjem 😁 ja właśnie frytki skończyłam przed brzydulą z pieczonym indykiem w warzywach 😁 o mniem pyszność. Spaghetti też bym zjadła 🙂 eh..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki idę spać, zaległa tu straszna cisza, ja zaczęłam prać ciuszki Amelki, Boshe jak one pięknie pachną, dziś troszkę poprasowałam ale to początek góry hihihi.
Miłej nocki mamusie i bobaski te w brzuszku i te w łóżeczku 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no jestem wreszcie... - Asieńko - Czarodziej jest czynny jutro 10-14 - tylko tak jak wam pisałam - a jeśli nie pisałam to najpierw polecam poszperać na allegro i potem prosić o ceny w sklepie z allegro - no albo po prostu kupić na allegro bo w sklepie ceny sa wyższe 😉 (tu macie ich wszystkie przedmioty: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=332014
Mi Młoda znowu dała wycisk:
( i to jeszcze wieczorny - w ogóle spadła mi z łóżka 😞 ale chyba jej się nic nie stało - od dziś codziennie rozkładam koc na podłodze i to będzie jej miejsce, a chyba jeszcze ją gardło bolało od tych dzisiejszych śpiewokrzyków...
słodkich snów 🙂 brzuchaczki i Cesiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak tak z Rozalką ok 🙂 już na mnie nakrzyczała i poszła spać(niestety teraz jak zaczyna się jej chcieć spać to wpada w tak zły nastrój że musi o tym wszystkim powiedzieć)
udanych zakupów Asieńko 🙂tylko uważaj żeby nie przepłacić hihi i każde zdanie zaczynaj od :"na allegro było za... 🙂
oj Karina będzie szaleć 🙂 - udanej zabawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny 🙂 Ja juz po sniadanku, posprzatalam troche i powoli szykujemy sie do wyjscia 🙂
Widze, ze Amii sobie przypomniala o naszym forum, tak wogole to gratuluje i szczescia zycze 🙂

Nie bede bardzo pozno wiec jeszcze do Was zaklikam 🙂 Aga spagetti bylo wczoraj pyszne:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...