Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze Aga to faktycznie!!!! dobrze ze zadzwoniłaś!! 🙂 przezorna mama 🙂
A jak tak dalej pojdzie Daga to faktycznie zostaniesz lutówką 🙂 widze ze lutowe brzuszki ruszyły do akcji poród 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Ja jestem, byłam na zakupach w Carrefour, oczywiście się wnerwiłam, trafiłam na jakąś głupią babę w kolejce oczywiście dla ciężarnych. Normalnie nie wytrzymałam i powiedziałam jej że mam nadzieję że nie ma dzieci. Potem Andrzej jej powiedział że po zachowaniu na pewno nie ma dzieci i chyba ich nie miała, głupia krowa.
Ja chyba jakiejś depresji się nabawie, normalnie bardzo się martwię że jednak byłam na tym zabiegu.
Czy któraś z Was nie zna jakiegoś masażysty??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rety - ja nawet nie wiedziałam że są kolejki dla ciężarnych 🙂 - ale bardzo głupio jak coś takiego jest i nie jest to respektowane przez zwykłe osoby! - ale tym się Aguś nie przejmuj - i jeden zabieg na pewno nie zaszkodził - i Amelka ma Amerykę w Tobie hihi i jak wyjdzie i w tego Carters'a wskoczy to ja już nie wiem... 🙂 po prostu ma przeogromne szczęście że jesteś jej mamą i że skonsultowałaś te zabiegi ze swoją lekarką
Daguś idz - pewnie że idz jedna wizyta a wartało by się coś dowiedzieć - bo ten Twój lekarz wiele stracił w moich oczach jak najpierw Ci kazał magnes jeść, potem wywołanie w szpitalu a teraz siedzisz na dupce w domu - a wiesz że ta oksytocyna gdzieś krąży w Twoim krwiobiegu i jak zaczniesz rodzić to minuta sześć - i dobrze nie będziesz się mordowała- tylko te decyzje wszystkie wydają mi się chaotyczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u nas nic ciekawego - napaliłam się na jedną aukcję - ubranek Rozalkowych i okazało się że laska wystawiła cenę minimalną 300zł! - ja zamierzałam dać do 150... no i lipa a inni też przestali licytować na 102 zł - no i jeszcze moją propozycję 150cio złotową laska olała ciepłym moczem 🙂 więc siedze i szukam czegoś innego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki 🙂
ja już na nogach, mąż mi spać nie daje hihihi, a do tego młody jechał na narty więc trzeba było go wyprawić.
Krysiu dziękuję Ci za miłe słowa 🙂
Co chciałaś zlicytować dla Rozalki?? pamiętaj że mogę Ci ustrzelić w ostatniej chwili, więc jak coś potrzebujesz to daj znać. Dadze wygrałam 4 sekundami 😁
Dziś po południu jedziemy do koleżanki mam sobie od niej zabrać laktator elektryczny, a dla jej małego wiozę huśtawkę 🙂
Wam moje kochane życzę udanego weekendu, z czego oczywiście będę tu cały czas zaglądać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny 🙂

Wloski zaprezentuje jak krwiaczek z glowki sie wchlonie bo sie jej zrobil przy pordzie i nie wiadomo czy nie bedzie trzeba go odciagac... ale jest lepiej 🙂 mala dzis cala noc spala nawet karmienie przespalysmy, jest tylko jeden problem, musze ja dzis dostawic do cyca bo pokarmu mam malo 😞 Dagus TY jeszcze w dwupaku?? Cos mni sie zdaje ze lutowe bedzi 🙂 czekamy z niecierpliwoscia 😘

Agus wiadomo cos z tymi trehabilitacjami??

Mam prosbe jakby sie cos dzialo waznego na brzuszku to piszcie mi na gg bo nie nadrabiam postow i jestem zagubiona 😞

Przepraszam kochane ale mam nadzieje ze niedlugo bede miala wiecej czasu jak sie z PAULINKA WSZYSTKO UNORMUJE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina nic się nie martw będziemy Cię na bieżąco informować.
Co do rehabilitacji to sobie załatwiłam nawet na jednym zabiegu byłam ale okazało się że są szkodliwe więc nie będę chodzić.
Zamiast tego moja gin powiedziała żebym sobie załatwiła masaże kręgosłupa szyjnego i częściowo piersiowego, więc gdybyś miała kogoś kto to robi to chętnie skorzystam 🙂
Co do pokarmu, moja droga odciągaj odciągaj i jeszcze raz odciągaj a międzyczasie przystawiaj ją do piersi może akurat załapie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Wpadłam się przywitać 🙂 Rafał zrobił śniadanko i nas obudził, więc koniec ze spaniem.

Daguś, Krysia ma rację. Jak tylko masz okazję to idź do innego lekarza a będziesz spokojniejsza a o to właśnie chodzi 🙂

Aguś, ja niestety nie znam nikogo tutaj w Krakowie kto robi masaże, swego czasu miałam kolegę ale się wyprowadził a zresztą bym Ci go nwet nie polecała :laugh: :laugh: :laugh: ale nie będę pisać dlaczego 😉 😉 😉

Karinka, będziemy Cię informować, nic się nie bój. Nic ważnego Cię nie minie, już na to nie pozwolimy 🙂 A tymczasem ucałuj Paulinkę od nas 🙂

Miłej soboty Mamusie i Brzusie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Z tym odciaganiem Aga wcale tak nie jest do konca 🙂 bo jak cały czas odciagasz a nie przystawiasz dziecka to pokarm tez zanika 😞 Laktator nie powoduje takiej samej stymulacji brodawki jak dziecko ssace i pokarmu staje sie coraz mniej 😞 ja juz pisałam Karinie na gg zeby małą przystawiała bo wkoncu zaginie jej pokarm i widocznie sie juz tak dzieje 😞
Daga a wy bidaki jedne jak???? 🙂 🙂 🙂 🙂
Co sie odwlecze to nie uciecze 🙂:laugh: :laugh: :laugh:
Miłego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga jedź do szpitala na siemiradzkiego, tam Cię przyjmą od razu bez problemu maja lekarza 24 h a są naprawdę dobrzy, nie zobowiązuje Cię to oczywiście do rodzenia tam, ale warto by Cię ktoś inny ale doświadczony zobaczył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...