Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Daga Gratuluje!!!!! trzymam kciuki bedzie dobrze tak czy tak wkoncu bedziecie razem 🙂 a Kacperek widze ze taki malutki jak moj Bartulek kochany 🙂 4 kilo żywej wagi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się doczekałyśmy hihihi.
teraz to już w nocy nie zasnę cały czas będę czekać na smska Ale czad bo następna jestem ja hihihi. Ale 4 kilo to kawał gościa dorosło się mu za ten dwa tygodnie u mamy hihihi 🙂
Super trzymamy kciuki kochana.
Krysia puść link też bym chciała rzucić parę słów krytyki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My jesteśmy 🙂

No to się rozpisałyście, hohoho 🙂 7 stron miałam do nadrobienia 🙂

Daguś, ale super 🙂 Wreszcie się coś dzieje 🙂 powodzenia i trzymamy kciuki 🙂 a Kacperek się zasiedział to i waży teraz 4 kilo 🙂 od początku będziesz miała co dźwigać 😉

Krysia, ja też chętnie zobaczę ubranka 🙂 Podziel się z nami 🙂

Kasia, witamy na forum 🙂 Fajnie, że pojawiają się nowe mamusie bo jak my już urodzimy to tylko o pieluchach tu pisać będziemy a tak zawsze jakieś urozmaicenie 🙂

A u nas wszystko dobrze 🙂 Wyniki wyszły super, lekarka powiedziała że mam morfologię jakbym w ciąży nie była także już nie muszę brać żelaza 🙂 Przez miesiąc "urosłam" 2,4 kg a od początku już prawie 8 więc zaczynam na koniec szaleć 🤪 🤪 🤪 Poza tym szyjka dalej długa i zamknięta, Paulinka póki co na świat się nie spieszy, ale to dobrze bo mam jeszcze 1,5 m-ca no i co najważniejsze dalej możemy figlować 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia gratuluje super że u Was wszystko ok.
Ja to się w czwartek dowiem czy m kija szyjka długa czy krótka 😁
Krysia wyślij link 🙂
a Ania kochana Ty nie kłóć się z mężem, to jego święto 🙂
Mój dziś kupił mi bukiecik tulipanków moich ulubionych 🙂 kochany chłopak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga ja tez trzymam kciuki oby wszystko przeszło szybko i bezboleśnie i aby to było najpiękniejsze przeżycie 🙂
Dziewczyny powiedzcie mi jak to z seksem w ciąży? nie zabraniali Wam lekarze? Mnie narazie powiedział że absolutnie ale to może ze względu na początek i moje poprzednie poronienia (chociaz w tamtych ciążach podkreślam że nie współżyliśmy więc to nie było napewno przyczyną) tak się zastanawiałam czy można w ciąży i od kiedy no bo na początku to chyba nie skoro tak powiedział mi lekarz... a wy jak dziewczynki? podpowiedzcie coś, jesteście bardziej doświadczone w tej kwestii. Pozdrawiam Was!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a powiedz mi czy zabezpieczacie sie czy nie? zastanawiałam sie właśnie kiedyś i tak mi sie wydaje że lepiej byłoby z gumką, jakoś tak ze względu na dziecko, nie wiem czemu tak mi sie wydaje, może się mylę...
ja następną wizyte mam 20 lutego mam miec wtedy USG i robione badanie na przezierność karkową, będę wtedy na końcu 12 tygodnia mam nadzieję że będzie wszystko dobrze i znowu usłysze to wspaniałe bicie serduszka... wierze mocno że będzie dobrze i napewno będzie, wtedy na wizycie zapytam lekarza czy już możemy współżyć bo nie ukrywam że chętkę mam że hej 😉 a mój biedny mąż już 7 tygodni postu 😞 biedaczek 🙂 no ale jak narazie nie można to nie można, dzidzia ważniejsza. Może akurat na nastpenej wizycie lekarz juz pozwoli... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...