Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

No to dobrze Agus 🙂 masz chwile dla siebie 🙂 Moja coreczka od wczoraj jest jak Aniolek 🙂 Je i spi 🙂 tak strasznie ja kocham i stesknilam sie za byciem w domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry 🙂 My dopiero wstalysmy 🙂 Robaczek slicznie spal w nocy i ja sie w miare wyspalam w swoim łóżku przy Pawelku 🙂 🙂 DZis chyba Prima APrilis prawda?? Nie bede robila sobie z Was zartow 😁

Aga jak Amelia w nocy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

Karinko ktoś mi zamienił dziecko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Normalnie aniołek, po kąpieli obudziła się o 2 i o 6 rano a teraz jeszcze spi. Zjadła i do łóżeczka i spanko a nie jak do tej pory huśtanie i huśtanie a potem i tak nie spała 🙂
Jestem nieprzyzwoicie wyspana, tak bardzo że aż snuję się na nogach hihihi. I moje drogie to nie żart 🙂 🙂 🙂 🙂
Muszę lecieć mój aniołek właśnie wstaje 🙂 a i bez problemu wsuwa to nowe jedzonko 🙂
Ciekawe czy przemiana jest jednorazowa czy Amelia wróciła 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze Agus 🙂 Ciesze sie 🙂 Nie wiem czy to normalne u dzieci ale Pulinka w jeden dzien potrafi zjesc 120 ml na kazde karmienie a w nastepny po 70-80?? Czy antybiotyk moze tak dzialac? Bo jak ona nie je to ja juz sie martwie ze znow cos sie jej dzieje 😞

A i jka nazywa sie ta masc na katar?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina maść majerankowa.
Moja tez potrafi jeść raz 120 ml a raz 80 ml tak że to chyba normalne. Od wczoraj tego bebilonu pepti je równo po 100 ml.
Amelii też coś w nosie siedzi, zaraz jej rozpuszczę i odciągnę katarkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zrobie akcje katarek ale jak Pawel wroci bo sama sie boje 😁 Czyli nie tylko moja dama ma takie kaprysy z jedzeniem

Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić.. Więc któregoś dnia zapytało Boga:

*Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tak żyć skoro jestem takie małe i bezbronne?
*Spomiędzy wielu aniołów wybiorę dla Ciebie jednego. On będzie na Ciebie czekał i zaopiekuje się Tobą.
*Ale powiedz mi Boże, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym..
*Twój anioł będzie Ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do Ciebie każdego dnia.. I będziesz czuł jego anielska miłość i będziesz szczęśliwy.
*A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówili, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie?
*Twój anioł powie Ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić.
*A co będę musiał zrobić, gdy będę chciał porozmawiać z Tobą, Boże?
*Twój anioł złoży Twoje rączki i nauczy Cię jak się modlić.
*Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni?
*Twój anioł będzie Cię chronił nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem.
*Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Ciebie, Boże więcej widział..
*Twój anioł będzie wciąż mówił Tobie o Mnie i nauczy Cię jak do Mnie wrócić. Chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej Ciebie..
W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało:

*Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć, powiedz mi proszę imię mojego anioła..
*Imię Twojego anioła nie ma znaczenia..
Będziesz do niego wołał: „Mamusiu“


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to korzystaj z tego czasu hihihi.
Mała niech sobie śpi , może szpital odsypia. A Ty przy okazji odstresujesz się trochę tu z nami hihihi.
Choć reszta mamusiek trochę nas olewa a najbardziej Elżbieta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Krysia pewnie jakieś wypieki robi albo już pojechała do Osieka.
Może się okaże że zostaniemy tu same hihihi, może Asia się odezwie. A jak nie postaram się godnie dotrzymywać Ci tu towarzystwa 🙂
Puszeczki chętnie wezmę i to jak by się dało jeszcze przed Świętami bo miałam jutro właśnie jechać do lekarza po receptę bo jedna na tyle dni mi nie wystarczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tez zauwazylam ze panuja pustki
Wszyscy nas zaczynaja Olewac 🙂 a i moj Maz nie bedzie pierwszym facetem na forum! 😞 jakis jeden z marcowek sie zalogowal 🙂
Moja mala wlasnie rozmawia z zabawkami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina dziś to nie mam jak ale jutro jadę na zakupy to spakuję butlę i chętnie przyjedziemy 🙂
W końcu nasze dziewczynki się poznają 🙂. Na marcówkach jest sopran, on już kiedyś kiedyś się logował a potem zniknął. Nie mniej jednak Paweł będzie jedyny na naszym forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dzis mija 8 miesiecy jak jestesmy z Pawłem małżeństwem 🙂 wczoraj sie nie moglismy soba nacieszyc i byla akcja sex 🙂 hehew koncu tydzien mnie nie bylo w domu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluję rocznicy( miesięcznicy )
My mieliśmy jeden raz akcje sex, potem jakoś amelia zadbała o to byśmy nie mieli siły hihihi.
Wczoraj w wannie prawie usnęłam ze zmęczenia a Andrzej w ogóle nie pamięta że w nocy wstawał.
Miejmy nadzieję że to już za nami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...