Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Krysiu jak możesz mi tak serce łamać, to ja już zamówienie w cukierni odmówiłam a teraz co?? :

Pawełku mam nadzieję że właśnie tak było 🙂
Skoro podoba Ci się pisanie z nami to zapraszamy do nas, loguj się żebyśmy nie myliły Was z Kariną i będzie super. Przyda nam się męski punkt widzenia a i Ty będziesz miał świeższe spojrzenie na te dwie baby które masz w domu.

Dziewczynki potem Wam wrzucę fotkę Paulinki ze szpitala, matko ile ona ma włosów, moja Amelia łysa całkiem przy niej a tak się cieszyłam że ma włosy hiihih.

A w ogóle my dziś znów na ploty wybywamy 🙂

Słuchajcie co z Anią, dzwoniłam do niej kilka razy wczoraj ale była po za zasięgiem sieci. Martwię się troszkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
ojoj - no to ja też spróbuje zadzwonic do niej... no ale chyba nie urodziła bo by dała jakiś znak
No Aguś jak odwołałaś w cukierni zamówienie to mogę Ci zrobić - no ale z drugiej stony jak zrobię zanim pojedziemy to mogą Ci się zeschną troszku.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas noc spokojna, moje dziecko w ogóle w dzień nie śpi ale za to wieczoem pada i do rana grzecznie daje spać Rodzicom 🙂 oczywiście w nocy troszkę podjadamy ale już opracowaliśmy sobie z Rafałem system więc póki co nie ma co narzekać 🙂 Dzisiaj werandujemy 🙂 tylko coś się pogoda popsuła 😞

Daga, udanej wizyty Teściów 🙂

Aguś, Tobie udanych plotek życzę 🙂

Paweł, trzymajcie się dzielnie i ucałuj ode mnie swoje Dziewczyny 🙂 i od Paulinki oczywiście też!! I życzę żeby na Święta puścili Was do domu!

Krysia, udanego pieczenie 🙂 Rozalka na pewno Ci pomoże 🙂

My w tym roku Święta spędzamy sobie sami w Krakowie bo Maluszek jeszcze za mały na jakieś dalekie podróże.

I co z Anią?

Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki,
Kasiu na tym brzuszku jakoś dziwnie mi tygodnie pokazuje i ogólnie mam jeden do przodu niż na brzuszku 🙂

a co do Kariny i Malutkiej to niech się nie martwi takie są uroki bycia kobitką moja młodsza siostra też to miała 😞 wycierpiała się bidulka tym kłuciem ale za to miała motywacje żeby się wcześniej na nocnik posadzić 🙂

sprzątanie hhhhyyyy jakaś masakra od czwartku na szmacie latam i zaczynam padać a końca nie widać...

mam pytanko strasznie bolą mnie plecy pod koniec dnia do tego stopnia że aż mnie mdli czy mam się martwić czy jak gdzieś wyczytałam to jest spowodowane zmianą środka ciężkości?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! Tutaj mąż Ani. Nie martwcie się. Ania jeszcze nie urodziła, aczkolwiek jest już strasznie wymęczona. Mały rusza się tak energicznie, jakby zaraz po porodzie chciał nam zwiewać 🙂
Ania dużo odpoczywa, Szymek za to prawie wcale.

PS. Nie martwcie się, że Ania nie odbiera telefonów, ale po prostu aparat jest w serwisie i Ania musi przekładać kartę z telefonu do telefonu. Jak tylko poczuje się odrobinę lepiej na pewno sama się do was odezwie. Pozdrawiam panie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka co tu taka cisza 😞
My mieliśmy wczoraj impreze Bartka i teraz odpoczywamy 🙂 super sie udało 🙂 jestem bardzo zadoolona 🙂
zaraz wkleje fotke 🙂
Odezwijcie sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluniu ja jestem, cieszę się że urodzinki się udały, po świętach będziesz robić drugie hihihi.
Zdjęć nie możesz na razie wklejać ale problemy są chwilowe, w zamian za to brzuszek już nam będzie hulał że hej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daguś a może on biedak bał się obudzić bo że jak otworzy oczy babcia nadal będzie hihihi.
Muszę zaprosić Twoją teściową do nas, może na Amelię zadziała hihihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania co się dzieje??
Martwiłyśmy się o Ciebie, dlaczego cały czas leżysz i dlaczego mąż Cię denerwuje??
Nie wyłączaj więcej telefonu proszę 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leżę bo brzuch mnie bardzo boli... Szymon tak szaleje, że mam wrażenie że za chwilę pęknę. Mąż mnie denerwuje bo gada głupoty. A telefon mam wyłączony bo jeden aparat mi się zepsuł i przekładam karty, a jak wiadomo firmowy ważniejszy niż prywatny 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się tak nie bawię, napisałam rano posta i go nie ma 😞 Nie lubię nowego brzuszka 😞

Ania, nie denerwuj się na męża, nie warto!

Eluś, koniecznie pokaż zdjęcia Bartusia 🙂

Daguś, super że wizyta się udała 🙂 U nas teściowie jeszcze nie byli, póki co tylko moi rodzice ale to jeszcze w szpitalu.
Wszyscy na początku mieli zakaz przyjeżdżania bo chcieliśmy się ogarnąć ale już zapraszamy 🙂 🙂 🙂
Dzisiaj byliśmy na pierwszym spacerku 🙂 Paulinka spała cały czas, a teraz Rafał zabiera się za kąpanie bo to jego zadanie 🙂

A co tam u Kariny i Paulinki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny cierpliwości, wrócą stare funkcje.
U Kariny dobrze jak dobrze pójdzie w środę wyjdą do domu. Jutro powinna się tu pojawić bo ją rano mama zmienia żeby troszkę odespała, na leżaku źle się śpi 🙂
My dziś też mieliśmy gości moich urodzinowych, teraz już po.
Gorzej było przestawić się na nową godzinę zwłaszcza Amelii do kąpania, w końcu wykąpaliśmy ją o 19.30 czyli jakby o 18.30 a wcześniej kąpaliśmy ją o 19 zatem przesunięcie mamy o pół godziny a jutro nam się wyrówna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...