Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
głowa do góry będzie dobrze 🙂 ja się też strasznie bałam że "coś" wyjdzie 😞 ale dzidzia była genialna obracała się w każdą stronę i wypięła tyłeczek więc wstępnie wiem że chłopiec i mi się też tak wydawało 🙂 a mojego z nami nie było bo pracował ale oczywiście pierwsze co to tel jak wyszłam z badania i zdjęcie i był szczęśliwy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ przyjemnie poczytać jak ruch na forum 🙂

Spacerek w czwartek 🙂
Ja się wybieram do Dagi ok 11 🙂

Dziewczyny piszcie o ciąży jak najwięcej, ja już raczej nie będę a tak miło powspominać czasy z brzuszkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helołłłłłłłłłłłłłł:laugh:
Meldujemy sie 🙂 i jest tak jak Aga napisała całymi dniami na polku i huśtawkach bo w domu sie nudzi i tylko na polko ciagnie 🙂 ale to nic przynajmniej trochę kaloii zrzucę 🙂 hihi
A tak sie jeszcze pochwale ze po jutrze kończymy roczek 🙂:laugh:
:laugh: :laugh: :laugh:
potem remoncik i tak jak pisałyśmy spotykamy sie u mnie 🙂
Tak ze Kacperro uwazaj bo odbedzie sie spotkanie oko w oko i okaze sie kogo Amelcia woli 🙂

A no i witam nowe mamusie 🙂 Gratulacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga Karina chyba nie dotrze dzwoniła do mnie wraca z wynikami badań Paulinki i lipa, mała ma bakterie w moczu liczne i jadą jutro do lekarza.
Sama pewnie napisze jak wróci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem 😞 tak jak pisala Agula bakterie bardzo liczne do tegoo bialkow moczu... wymiekam 😞 Ale poslucham Agnieszki i nie bede czytala nic na internecie tylko poczekam do jutra. Mam nadzieje ze bedzie dobrze.

Dagus a co do wycieczek trmwajem to u mnie jest to nierealne bo mala jak sie zatrzymam na spacerze i siadam na lawce to przewaznie ryk ze cale centrum slyszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karinka trzymaj się na pewno będzie dobrze...
ja mieszkam na Kozłówku na Spółdzielców więc mamy blisko... teraz aktualnie jestem u swojego 40 km od Krk ale w czwartek wracam do domku więc myślę, że dotrę... to o ktorej ten matczyny zlocik? 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łożesz to moze i my dotrzemy 🙂
Daga a kawę wypijemy przy huśtawkach tam na tej scenie 🙂 Dziewczyny tylko każda ma sobie ja przynieść w termosie 🙂 hihihi
i Dagus od fochuj sie bo skąpie ci dupke bo wyczytałam ze już cie nie boli 😉 😉 😉 😉 😉 :P :P :P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina89 napisał:
Moze po prostu zle pobralam mocz? myslicie ze to mozliwe?



pewnie ze tak albo miała siusie zle umyta a o złe wyniki moczu niewiele trzeba 😞 głowa do góry!!!!
Karina a czemu wogóle je robiłaś kto ci kazał????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😞 szkoda ze w czwartek spotkanko bo ja jutro do domku jade badania porobić i do lekarza a że nie mogę jeździć to już nie wracam do Krk przed świętami 🙂 po świętach nie wiem zależy kiedy będę miała wizytę bo mam często czyli co jakieś 2,5-3,5 tygodnia...
więc życzę miłego plotowania i niech zakochani dalej się spikają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie czuję że będzie walka o serce Amelii hihihi.

Eluniu byłoby wspaniale Was zobaczyć, może i Amelia kręci z Kacprem ale wiesz do Bartusia to ja mam słabość hihihi. 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...