Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
czesc Słoneczka !!!
Dagi gratulacje - teraz bedzie tylko lepiej
och i nie moge pisac - bo Rozalka chce sie ze mna bawić - aniołek hihi - i bez obaw ze za dlugo spie bo obudzila nas juz przed 6 🙂

i [size=4] wszystkiego NAJ NAJ NAj lepszego dla Agusi!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
leci ten czas strasznie szybko 🙂 chyba jeszcze wcześniej byłam tylko termin porodu mi się zmienił i zmieniłam na profilu... ale już się nie mogę doczekać kiedy będę miała swoją dzidzie, jak będzie miało charakterek po mamusi to da mi czadu... wiem bo moja mama twierdzi że z naszej trójki najlepiej pamięta mnie hihihi

Daguś ale ja jak nimfomanka 😞 wszędzie i zawsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry moje kochane 🙂
Dziękuje Wam za życzenia wszystkim, jestem przerażony tym jak bardzo jestem już stara 🙂

Krysiu kochana nie gniewaj się na mnie ale musiałam Twoje życzenia usunąć z NK ponieważ życzyłaś rozwoju firmy a to na razie wielka tajemnica, mój szef jest też na liście moich znajomych i mogłabym mieć BIG problem. Ale bardzo serdecznie Ci dziękuję i mam nadzieję że wszystko się spełni 🙂
Powiedz mi tylko ten link co wysłałaś jak mam to zdjęcie wkleić np na brzuszek?? jakiś link czy co??

Ja szczepię 5 w 1.
Co do sexu, Daga gratuluje, aj jeszcze jestem dziewicą ale czekam na wizytę muszę mieć jakąś antykoncepcje, a prezerwatywa mnie uczula.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daguś ale super się Kacperzastemu podoba.

Karina wracając do tematu zazdrości, nie było Was same sobie jesteście winne. Nie mogłyśmy nic poradzić na te zaloty Kacperzasyego i amelii, siła wyższa bo to chemia hihihi.
Z Bartolinim jeszcze nie rozmawialiśmy, zobaczymy.Póki co widzę że miłość kwitnie 🙂
Kacper z miłości do Amelii Wawel jej chce podarować 🙂 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina myślę że tak, tylko chodzi o to że w weekend są mężowie a z dzieciakami łatwiej dojechać samochodem
A Paweł nie ma ochoty nas poznać?? w końcu przecież wie o nas a już spotykamy się tyle miesięcy, większość naszych panów już się zna, byłoby fajnie.
Po za tym może akurat któryś mu przypadnie do gustu, Andrzej mój na pewno chętnie znajdzie mu jakieś prace w ogródku hihihih.
Widzisz Krzysiek Dagi ma przyjechać i przekopywać ogródek z Andrzejem, co prawda jeszcze o tym nie wie ale w końcu będzie to robił też dla syna swego hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem tak jest, może to zmęczenie??
Mojego Andrzeja nie jest w stanie nic wyprowadzić z równowagi a jak się nie wysypialiśmy parę nocy to chodził taki rozdrażniony. Trzeba przeczekać ale i rozmawiać o tym.
Pytałaś go o co chodzi??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...