Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

smakowała??
A tak nie mogłam znaleźć smaku.
Teraz sobie uświadomiłam że na pierwsze spotkanie u mnie też byłą pomidorowa, w końcu wyjdzie na jaw że nie umiem innej zupy zrobić hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daguś to super bo my sie wybieramy do Was na spacerek 🙂
Co do grila, świetny pomysł, Andrzej już dziś zaczął akcje"ratowanie ogrodu" hihihi.
Do wiosny ruszymy i oficjalnie otworzymy sezon.
A Kacperzasty spał bo tyle emocji i nowa dziewczyna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny
ale mi głupio - nie no wczoraj nie daliśmy rady i wcale mi się to nie podoba, a na grilla się wmieszamy i tak czy inaczej
para wspaniała - tak szczerze to najbardziej żałuje że nie udało mi się zobaczyć jeszcze waszych śliczności i tego maleńkiego flirtu
hihi moje dolegliwości nadal trwają i czuje ten opuchnięty mózg heh a tak serio to mój katar przeszedł chyba na zatoki i nie wiem czym się leczyć - macie jakieś domowe sposoby?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga mata super choć uważam że w różowej było mu bardziej do twarzy.
My byliśmy w końcu u lekarki, mała nie ma skazy, super. Jedzenie może być to co jemy, powiedziała że najlepsze z dostępnych.
przybrała troszkę, ale trzeba się przyzwyczaić że raczej będzie drobniejsza 🙂

Fajne jest w niej to że przyjeżdża do domu i wiecie ile bierze za wizytę... 30 zeta miazga.

Daguś włącz gg i odczytaj moją wczorajszą prośbę 🙂

Co do grilla mówiłam Andrzejowi żeby zabrał panów do ogródka, grunt by był już przygotowany pod imprezy hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Grześ sie dopytuje kiedy Grill 🙂 łasuch hihihi
Kacperek jest cudny 🙂 i jak fajnie wygląda na tle maty 🙂 - hihi no na różowej pewnie jeszcze piękniej by wyglądał ... :laugh: :laugh:
i świetnie że Malutka nie ma skazy! ja wiedziałam ze będzie dobrze!
a teraz Aniołek pomaga tacie robić przedłużkę a tu zdjęcie jak zachwyca się wiertarko młotem 🙂
[IMG]http://i41.tinypic.com/xggowy.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysia jak to możliwe że wrzucasz takie duże zdjęcie??

Daguś o jakie lekarstwo Ci chodzi??

My się szczepimy dopiero za tydzień i wtedy też robimy usg bioderek, choć lekarka mówiła że póki co nie ma potrzeby bo są ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczyny 😘

Na poczatek duzo zdrowia i szczescia dla Agusi! Spełnienia marzeń i czego soie tylko zyczysz! 😘 [img size=306]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/a-0fd35111402d13b0348faf52138bf182.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po cizkim weekendzie z mala... w sumie to caly czas prawie lezalam bo chciala spac tylko u mnie na brzuchu 😞 plecy mi wysiadaja no ale czego sie nie zrobi dla dziecka 🙂

Aga to nie jest tak ze nie chce sie z Wami spotakac! Tylko nie moja wina ze zawsze cos wypada.

Jak ogladalam zdjeciaKacpra i Amelki to Kacpro wyglada jakby mial ze4 miesiace 🙂 duzy chlopak a Amelia przy nim taka drobna 🙂 Amelka widze ze odbija mojej Paulince chlopaka! Nieladnie:P:P Bartolini bedzie zawiedziony 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...