Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
Aniu, jak jesteś dalej głodna to tez zapraszam na obiadek bo zostało jeszcze 🙂 Miałam zupkę z pora z grzankami a na drugie szaszłyki 🙂

Daguś, super że weźmiecie Karinę w razie co 🙂 bo ja coś czuję że mnie w ten piątek już nie puszczą bo coś się zacznie dziać po tym badaniu. A do Agi trafić, szkoda gadać 😉 Jedzie się, jedzie, potem pole i las i Agnieszki domek 🙂 ale Aga taki pilot że każdy trafi 🙂

Brawo dla Kacperka za pierwsze zakupy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dziewczynki co do godziny, wolicie przed południem czy raczej po południu??
Mnie jest obojętne, chętnie będę was widzieć od rana do wieczora więc musicie się dogadać 🙂
Ania z szaszłykami się pomyśli hihih.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rączna 534 ale nie ulica tylko miejscowość koło Piekar. Daga najlepiej jak zadzwonię np jutro i wytłumaczę 🙂
A teraz krótko opiszę.
W przypadku waszym pewnie będziecie jechać autostradą, zatem zjeżdżacie na zjeździe MIROWSKIM i w prawo na Piekary.
Mijacie Piekary zaczyna się Rączna, jedziecie dalej prosto aż do skrzyżowania na którym skręcacie w lewo ( bodaj Wołowice , Czernichów) jedziecie w dól ok 300 metrów i będzie remiza, tam się zatrzymujecie i dzwonicie do mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny 🙂 Ja tylko na chwile bo zarz przyjedzie po nas moj ojciec i jade do siostry. Przyjdzie fryzjerka i w koncu zrobie wloski 🙂 a potem szczepienie 🙂

Daga tak zalatwialam juz becikowe 🙂ju zz miesiac tem u dostalam 🙂 Na miejscu wypelniasz formularz ale nie pamietam co wiecej potrzeba 🙂 http://www.becikowe.com/


Ja bym wolala jak cos przed poludniem. Asia rozpakuj sie w koncu!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki 🙂
My dziś fatalna noc, mała co chwilę marudziła do smoczka, chciałam jej dziś nie dawać ale już zachrypła i drze się dalej to smoczek wygrał, wsadziłam dwa razy wypadł i śpi.
Masakra jakaś.
Jeśli wolicie do południa to spoczko, a jak reszta dziewczyn??
Ale się cieszę że się spotkamy wszyscy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
U nas jak nie urok to sraczka jak nie ja chora to znowu Bartek 😞
Ma straszny kaszel a katar leje mu sie ciurkiem z nosa 😞 a kaszel to pewnie przez ten katar 😞 poprostu dramat!!!!!!!! dbajcie o te wasze maluszki bo teraz pogoda jest okropna na takie wirusy 😞
Asiu a Wy jak???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas dalej bez zmian 🙂 czyli czekania ciąg dalszy. Dzisiaj obudziłam się z potwornym bólem nóg jakbym conajmniej całą noc chodziła, ehhh. Poza tym cisza i spokój.

Nam godzina obojętna zupełnie, dostosujemy się do reszty 🙂 zresztą i tak do końca nie wiadomo jak będzie z nami.

Buziaki dla Bartka żeby nie chorował. Czeka go takie ważne wydarzenie w sobotę to się chłopak stresuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluniu trzymam kciuki za to żeby na Bartolini nie pochorował się i żebyście przyjechali do Nas 🙂

Asia ściskaj nogi, obiecałaś mi prezent urodzinowy 🙂
A a propos prezentów to mój mąż zakupił mi wczoraj piękny prezent, aparat sony alfa jakiś tam hihi. Trochę wymuszony tzn powiedziałam bezczelnie co bym chciała więc chłopak nie miał wyjścia 🙂
Ale chyba do soboty nie dojdzie jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia bo Ty kochana czekasz do poniedziałku 🙂
Pamiętasz ile się najęczały?? to dobrze, teraz będzie mniej stękania hihihi.
Po za tym jeszcze parę dwupaków zostało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...