Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 🙂

Dzieki Krysia 🙂

Daga super masz te Osiołki:P

U nas nocka spokojna. Mala wlasnie sie budzi na jedzonko 🙂 dobrze by bylo gdyby zaczela lepiej jesc ten Nutramigen... Dzis moj Pawel jedzie odebrac karuzele dla Paulinki 😁

Asia wstydz sie! Kwietniowki juz startuja a Ty jeszcze w dwupaku??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Cześć dziewczynki 🙂
Czy Asia rodzi?? Paulinko wychodź dzisiaj Twój dzień 🙂

Daga sliczny jest Kacper a jaki duży, a do tego mam takie same śpioszki jak Amelia hihihi.

Elu dobrze że znalazłaś kompa w tej szafie 🙂

Krysiu Ty zdrowiej dziewczynko bo wiesz...
Karina mam nadzieję że udało się porozmawiać z Pawłem, pozytywnie oczywiście 🙂

Ania nie szkoda tak psuć autka?? a teraz jeszcze chcesz zepsuć zastępcze 🙂

Ja dziś popołudniu jadę z Adrianem do nowej szkoły czyli do gimnazjum na spotkanie z Panią Dyrektor, trochę się denerwuje.
Amelia dziś zostaje z babcią, zobaczymy jak sobie dziewczynki poradzą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

My dalej razem i nie rodzimy 😞 już widzę to rozczarowanie w Waszych oczach 😉 No nic jeszcze troszkę godzin przed nami może coś się ruszy choć jakoś ciężko mi w to uwierzyć.

Aga, Amelka to już duża dziewczyna więc na pewno z Babcią super sobie poradzą 🙂

Ela pewnie z szafy pisze 😉 i do tego zmieniła się nam na Bartulex 🙂 no ślicznie 🙂 🙂 🙂

Krysia, nie choruj bo Rozalkę zarazisz!!! a to nie byłoby wskazane!

Kacperek to jest chłop, rośnie w oczach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapomniałam się pochwalić że od dziś zaczynamy DRUGI miesiąc 🙂

Asia tak myślałam że czekasz do soboty hihihi. Po prostu chcesz jechać z Andrzejem hihihi.

Karina szkoda , ale może w takim razie jakoś się zorganizujemy i sama z Paulinką przyjedziesz a ew Paweł po Was przyjedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak się nic nie wydarzy do weekendu to my możemy spokojnie zabrać Karinkę i Paulinkę 🙂 jeszcze mamy dużo miejsca w samochodzie 🙂 🙂 🙂

Ja sobie obliczyłam że urodzę 18 🙂 a jak nie to przestanę wierzyć że to kiedykolwiek nastąpi!!

Oklask dla Was dziewczyny za drugi miesiąc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia nie stersuj się, pamiętasz jak marcówki ciągle narzekały a ja nic nie miałam, też się stresowałam że nie urodzę i co, poszłam na pierwszy plan hihi. Z Toba też tak będzie, choć chciałabym abyś urodziła dopiero w sobotę albo w niedziele.
W sobotę to byśmy od razu pępkówkę zrobili hihihi.

Karinka widzisz Asia Cię weźmie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się co raz bardziej załamuje. Nakarmiłam małą z dwóch cyców i musiałam dorobić butelkę, chyba nie utrzymam tego pokarmu, a walczę ile mogę. 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia potrzeba tak
anty hbs
grupa krwi oryginał
morfologia z ostatnich 4 tygodni
VDRL
wymaz na paciorkowca


Płacisz za wszystko przed wyjściem, dostaniesz wypis po pokazaniu dowodu wpłaty.

Na izbie przyjęć zaznacz czy chcesz znieczulenie oraz po porodzie lub też na izbie powiedz jaki chcesz pokój.
Ja miałam łatwiej bo wszystko miałam przygotowane a lekarka moja załatwiała, ale tak czy inaczej po porodzie powiedz jaki chcesz pokój. Z całego serca polecam ci ten 1 osobowy, cholernie drogo ale spokój po porodzie jest bezcenny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to chyba mam wszystko, tylko tą morfologie mam z przed 5 tygodni
no nic, jak będę jutro na KTG to się dopytam i jak co to jeszcze będę musiała zrobić bo i tak nie wiadomo kiedy mnie coś weźmnie

szykuję się na 22 marca w takim razie, jak dzisiaj nic nie wypali 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to wszystkiego najlepszego dla Taty! - hihi a Ty Asieńko nie wierzysz gwiazdom - bo ja czasem trochę wierze i obawiam się że taka Ago - Paulinka to mame będzie terroryzować i ustawiać po kątach jak mnie Rozalka hehe(no ja próbuje się bronić - ale wiecie z jakim skutkiem) - dziś dziadyga zaczęła się wyciągać i w górę i odklejać naklejki w pokoju wrrrrrrrr i przeżuwać....

Asiu - ten wcześniejszy się nie pojawił - Kamil S. napiszę i w ogóle chciała bym ostrzec jakoś innych przed nim bo on jest pewnie ciągle w krakowie i w tym momencie oszukuje następnych ludzi... wrrrrrrrrrr aż normalnie mną trzęsie jak sobie o tym pomyślę - jego mama Słowikowa co w Zawierciu mieszka - wczoraj jak był u niej nasz drugi współlokator powiedziała że nie ma jej w domu że kasy nie odda za niego bo jest dorosły i ona nie ponosi za niego odpowiedzialności - no zajebiście - to my ponieśliśmy. No i jest prawdopodobnie jego biedna zaciążona dziewczyna która o ile istnieje mieszka w Krakowie, pochodzi z nad morza i studiuje arabistykę- nie wiem czy to prawda bo koleś jest nie normalny i kit mógł nam wciskać - no ale jej to po prostu współczuje

miał się wprowadzić wczoraj jakiś kolo ale sie nie wprowadził - troche nas oszukał - bywa, no i pogadaliśmy z właścicielem, opuścił nam 100zł - hihi zawsze coś i zostajemy na mieszkaniu tylko że przenosimy się do duzego pokoju - robimy tam ostre przemeblowanie, nasz normalny współlokator idzie do naszego pokoju i tak będziemy mieszkać do czerwca i w czerwcu jak się uda to będziemy szukać czego dwupokojowego tylko dla nas 🙂

noooo ale dobra wiadomość jest taka że będe miała teraz więcej miejsca i będziemy mogły urządzać zupełnie duże dzieciaczkowe spotkania u nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moretta napisał:
Wróciłam 🙂
Dostałam Punto, chyba dlatego że jak dali mi pandzię to ją rozbiłam :P może liczą na darmowy remont punto 😉
Aguś trzymam kciuki za to karmienie 🙂


rety Ania uważaj na to Punto bo następnym razem dadzą Ci maluszka :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania jest niebezpieczna na drodze, ja od dzisiaj na każde Punto uważam :laugh: :laugh: :laugh:

Krysiu, ja Cię bardzo proszę daj coś jeść Rozalce żeby biedna naklejek nie jadła.
A ten Wasz współlokator to na prawdę dziwny człowiek, ciekawe ile jeszcze osób oszuka w ten sposób. Dla Was teraz lepiej bo będziecie mieć salony tylko dla siebie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 tak sobie to tłumacz Aniu! haha - i ja jestem pewna że sobie malucha załatwią jak im i punciaka załatwisz hihihi

Asiu no właśnie się zastanawiam czy nie powinnam używać jakiś barwników do jedzenia hahaha bo widzę że ma smaka na kolory - w lecie będzie łatwiej wyślę Rozalkę z krowami babci na łączkę bo te naklejki to kwiatuszki i motylki - więc wszystko znajdzie na polu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jeśli jeszcze chodzi o współlokatora to na pewno dużo - jego matka powiedziała wczoraj ze on już długi czas poza domem mieszka(nam mówił że 3 miesiące) - no i jak opowiadał że na poprzednim mieszkaniu go okradli i przyszedł bez niczego do nas to jesteśmy pewni że w podobny sposób z stamtąd uciekał!! i najgorsze że jest bezkarny bo niby w jaki sposób można innych przed nim ostrzec? no nie widzę tego, nawet na gumtree nie da się ogłoszenia żadnego ostrzegającego przed nim wystawić 😞 a wiadomo że on z tego kożystał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...