Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Krosno...nie lubie tego miasta a konkretnie jednej osoby z tamtad... 🥴 wrrrrrrr... nie trawie!

Daga zazdroszcze Ci tego jedzenia... moja mala zjada teraz ledwie 450 za caly dzien 😞 😞 a zjadala 600-700 zalezy od dnia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do apetytu to n ie jestes sama... ja sniadania nie jem dopiero obiad z wielkim trudem i kolacje jak sie uda 🙂 zawsze tak mialam tylko w ciazy jadlam jak szalona:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysia gratuluje pokoiku 🙂, ale będziemy teraz szaleć na brzuszkowych spotkaniach hihiih.
Ostrzegłam moich znajomych którzy wynajmują pokoje przed Kamilem, tylko zgubiłam watek o nim gdzie pisałaś że coś jest nie tak 😞

Karina nauczy się jeść zobaczysz.
A mam pytanie czy to znaczy że Ty nie przyjedziesz w sobotę??
W końcu Asia mówiła że Cię zabierze.

Daguś karm małego ile wejdzie, a co do zmiany miejsca moja w niedziele u teściowej cały czas płakała, a przyjechaliśmy do domu i spokój. Też nie lubi zmian 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak aj nie pisze co ile i przez ile moja je to źle??
W sumie nikt mi nie mówił że mam zapisywać to też nie zapisuje.
Mniej więcej pamiętam o której je i przez ile.
Wieczorem zjada z butelki ok 90 ml, zarówno sztucznego jak i cyckowego mleka.

Ja niestety jem jak szalona, przez to w ogóle nie mogę zrzucić wagi, jeszcze mi sporo zostało. Do wagi mojej to ponad 12 kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zapisuje ale topo to zeby wiedziec ile zjadla na dobe itd bo lekarz czesto o to pyta 🙂 ale jak pamietasz i nie potrzebujesz takich informacji to nie musisz 🙂 zapisuje tez kupki itd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupek to nie liczę, mam taką orientacje mniej więcej.
A jak karmię piersią to i tak nie oblicze ile zjadła.

Karina bardzo się cieszę że przyjedziesz. W końcu się spotkamy no i Paulinkę będziemy mogli ucałować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Właśnie wróciłyśmy po KTG i dalej nic 😞 ja mam już dość 😞 Po badaniu lekarka stwierdziła że coś się zaczyna dziać ale jeszcze troszkę przed nami.
W piątek mam się zgłosić na badanie wydolności łożyska i po nim jak wszystko będzie dobrze to wyjdę popołudniu do domku a jak nie to zostanę już w szpitalu. Ja jednak mam nadzieję że do piątku urodzę.
Muszę tylko poczytać co to za badanie...

Jeśli chodzi o sobotę to w zasadzie ja dopiero w piątek będę wiedzieć dokładnie czy będziemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz co Ani, ja się osobiście z czymś takim nie spotkałam że od razu jak tylko minie termin biorą do szpitala bo w zasadzie dziecko może urodzić się od 38-42 tygodnia i to cały czas jest w terminie tyle że w praktyce chyba nie czekają tak długo tylko wcześniej wywołują jak nic się nie dzieje.
Ja jak widzisz jestem po terminie, dzisiaj byłam w szpitalu na KTG ale mnie nie zatrzymali tylko mam się zgłosić w piątek na kolejne badania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu - jest coś takiego że jak tydz po terminie nic sie nie dzieje to mozesz isc do szpitala
🙂 no a to robienie kupek i ilość zjadanego pokarmu to bardziej dla tych dzieciaczków na sztucznym bo z robieniem kupek na piersi (ale to brzmi hihi) to bywa że przy każdym karmieniu a bywa że raz w tygodniu dziecko robi!!(miałam tak przez miesiąc!!)

Myślę że dasz radę z tym krosnem Dagi i powiem Ci ze jak sie Młody przyzwyczai to możliwe że będzie mu lepiej niż w domu hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu trzymamy kciuki zeby cos sie ruszylo 🙂

DAga jest tam taka Marta Zajdel ktora sie cos nie moze odczepic od mojego Pawla i pisze do niego albo na NK albo GG ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...