Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
kurka Daga to co Ty jeszcze w domu robisz - smaruj do lekarza z tymi kręgami bo to nie przelewki!!! - ja to mam zwykły ból - poboli i przejdzie

Karinka - tak bywa po szczepieniach 😞 - ale czasami dziecko uśnie po tym i obudzi się dopiero wieczorem i jest piękny spokój
Moja Rozalka dziś wstałą pięknie o 5 i dokazuje - w tym momencie jest już zmęczona i daje mi raczej wycisk

kurde zaraz zniose jajko - Asia - foch - no pisz wreszcie co się dzieje!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko szkoda Krsiu ze jak jest spotkanie 😞

Pisalam do Asi. Odpisala mi ze jada do szpitala. Byli wczoraj bo miala regularne skurcze ale bez rozwarcia i lekarz puscil ich do domu. Moze Paulinka nam sie dzis urodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagus nie usmiecha mi sie jej wozic po temperaturze 😞 kurde!!!! Teraz zasnela mi na kolanach. Jak wstanie zmierzymy jeszcze raz temperaturke.

JA bym tam wolala zeby Asia jutro urodzila bo bedzie Paulinka rowne 8tyg Mlodsza od Paulinki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o rety Daga - to rozumiem czemu chcesz żebym sprawdziła jakiegoś lekarza najpierw hihihi
Karina - no ja myślę że do jutra przejdzie Paulince - nawet jestem tego pewna(co prawda ja wykonywałam tylko obowiązkowe szczepienia i też te tradycyjne nie kilka w jednym i one mają zwykle łagodniejszy przebieg - ale tak się liczy 3 dni po szczepieniu można gdzieś wyjść i też jak się planuje jakieś wyjście można przełożyć szczepienie - ba nawet jak jest jakaś nie sympatyczna pogoda albo coś - bo masz podany tylko minimalny czas między szczepieniami i mówią Ci następne nie wcześniej niż za 3 tygodnie 🙂

biedna Asia.... oby już dziś było po wszystkim, rety cały dzień z bolącymi skurczami 😞

a jutro no na 60 - 70 % będziemy - baaaardzo chce zobaczyć maluszki ale .... mam zajęcia rano i to ćwiczenia których opuścić nie mogę a potem ew mógł by mnie [przywieść G tylko że on będzie się spieszył na bo ma coś tam zrobić u takiej kobity i tez sie z nia umowil zaraz po moich zajeciach - no więc na 100% nie mogę powiedzieć że będę - ale postaram się być 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina89 napisał:
Dagus nie usmiecha mi sie jej wozic po temperaturze 😞 kurde!!!! Teraz zasnela mi na kolanach. Jak wstanie zmierzymy jeszcze raz temperaturke.


ej Karina nie martw się - to zupełnie normalne że ma temperature po szczepieniu - dałaś jej coś na spędzenie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki 🙂
My po ciężkiej nocy, kurde normalnie chyba na butle przejdę.

Karina co ja słyszę, wątpisz czy przyjedziesz??
37,5 stopni to nie gorączka kochana, to normalne u maluchów.
Po za tym po szczepieniu to normalne, jutro już nawet nie będziecie wiedzieć że się szczepiłyście.

Krysia liczę że Grześ zdąży 🙂

Dzwonię do Eli czy będzie.

Asia nie odbiera telefonu więc czekamy 🙂 😆 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sms od Asi:
Dostaje kroplówkę z oxy, skurcze mam już chyba co 2 minuty, ale dalej brak rozwarcia. Boli jak cholera."

No to będziemy miały dziś Paulinkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niezle Amelka Ci daje popalic!! 🙂 ja tez dostalam oxy bo mialam skurcze ale bez rozwarcia.

Agus nie chodzi o to ze jestem zmeczona i dlatego nie przyjade tylko o to ze mala ma stan podgoraczkowy, marudzi, raczki raczki itd... Nawet na spacer nie wyszlysmy a pogoda cudna... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Karina - takie leki to zaraz po szczepieniu w drodze do domu się wykupuje - bo to w domu pasuje mieć żeby nagle potem w środku nocy nie trzeba było jeździć po aptekach.... a ona w tym momencie pewnie jest tak zmęczona że nie może się odprężyć aby zasnąć 😞, a za długo ten Twój przyjedzie? może bardziej Ci się opłaca ubrać z Małą i wyjść samemu po te leki

ja nie miałam tak że się ulało przez nosek ale słyszałam że zdarza się - powiedz o tym lekarzowi

i mam propozycję - która wymieni się swoim nowiutkim grzeczniutkim dzieckiem za mojego diabełka - ale już troszkę odchowany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysia a jak moja ma takie niepokoje i zrywa się przy wzdęciach to mogę jej podawać ten Viburcol??

Kazałam Andrzejowi kupić żeby w domu były, wczoraj tak miała że cały czas była zdenerwowana i prężyła się a jak zasnęła to zrywała się z płaczem.

Moja dziś uroniła pierwszą łzę z płaczu, taka malutka łezka z oczka jej poleciała. Bardzo się wzruszyłam.

Teraz śpi mój mały terrorysta w wózeczku na polku już ponad godzinę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...