Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny 🙂

My już na nogach dziś o 6.30 mała zjadła cyca rano i to nie był dobry pomysł, po pierwsze zwróciła a po drugie cały czas głodna, zatem chyba nie ma inaczej i przechodzimy na butle, ehhhh.

Daguś powodzenia na szczepieniu.

Karinko mam nadzieję że Paulinka już lepiej 🙂

Aniu ja wczoraj miałam gości wieczorkiem, dziękuję za życzenia jeszcze raz 🙂 Cieszę się że w dwupaku do nas wróciłaś 🙂 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Dziewczynki chciałam Was zapytać czy chce któraś na święta szynkę??
Jadę w czwartek kupić a że kupuje prosto od producenta to jest to świeżutkie i taniutkie.
Szynki są bez konserwantów od Wolarka sprawdźcie sobie opinie.
Szynka nawet miesiąc utrzymuje się świeża, więc gdyby któraś chciała to zbieram zamówienia. Już mam trochę 🙂
Szyneczki ważą po ok 1kg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulinka dobrze tylko jest njie do zniesienia ostatnio bo w dzien prawie w ogloe nie spi 😞 mamam dzis przyszla to mam troszke czasu. Bylam zaniesc juz jej mocz do badania 🙂

A i dzis zaczynamy 3 miesiac 🤪

Zapytam o szyneczki i jak cos to napisze 🙂

Daga po tym kremie zjasnialy mi rozstepy i juz po paru uzyciach widzialam roznice. Krem jest wydajny strasznie takze wart ceny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie mamusie 🙂 my dopiero na starcie więc zmagamy się z mdłościami, wilczym apetytem i zmeczeniem... 😞 na razie ciąża nie kojarzy mi się miło i przyjemnie i mam nadzieję, że jak tylko przekroczę magiczną granicę trzech miesięcy to będzie tylko lepiej 🙂 Odezwijcie sie mamusię na tym samym etapie ciąży bo musze się wyżalić hehe 🙂 pozdrawiam 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Cie 🙂 U nas Ani jest na podobnym etapie ciazy a tak to to Tylko Ania została z Brzuszkiem 🙂 Gdzie dokladnie mieszkasz??

Daga co do kremu to ja go mam ponad miesiac a nawet polowy nie zuzylam 🙂 Kacperek byles bardzi dzielny 🙂 Ale nie wiem czy teraz Amelka nie bedzie zazdrosna 🙂

Co sie dzieje z Ela? Nie zaglada do nas w ogole 😉 chyba trzeba sie sfochowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziewczynki mamy nową mamusię 🙂
Super bo brzuszków u nas coraz mniej 🙂
Witaj florcia 🙂

Asia wraca super już się nie mogłam doczekać hihihi.
Daguś czy masz już posprzątaną piwnicę??

Może w czwartek spacerek zakochanej pary??
Muszę tu wykazać inicjatywę bo widzę że Paulinka nas tu coś często całuje hihihih.
No cóż najwyżej będzie wspólny hihi.
Muszę napisać do Anii że ma koleżankę rówieśniczkę ciążową 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina jak się zrobi cieplej to wybierzemy się do Centrum, ja chcę spróbować jak w ogóle się możemy z Amelią ogarnąć 🙂
To będzie nasza pierwsza wycieczka, choć jutro jedziemy odwiedzić i pożegnać zarazem chrzestną mamę 🙂 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki!!
Nie pisałam do Was ale czytałam na bieżąco i wiem wszystko co i jak u Was słychać. Gratuluję Asi że wreszcie się doczekała bo już biedactwo marudziło 🙂
a Wam dziewczynki że tak zdrowo rosną Wam pociechy.
Karina- Paulinka jest śliczniutka i słodka Aga- to samo Amelia sama słodycz 🙂 Daga- a Twój Kacper to gość że hoho 🙂 czekamy teraz na Anię choć ona jeszcze chwilę. Od jakiegoś czasu nie ma Eli na forum wiem że Bartoski było chory to może coś się dzieje niepokojącego nie wiecie??
Ja przestałam pisać bo nie wierzyłam do końca a raczej bałam się zapeszać bo jak juz wiecie 2 razy poroniłam - opowiadałam Wam już moją historię, ale póki co jest wszystko w porządku (Daj Boże tak do końca) chyba zaczęłam wierzyć że może jednak się uda... 🙂 tak już pokochałam swojego maluszka że nie widzę innej opcji! 🙂 przesyłam Wam uściski dziewczynki!!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia teraz już z górki 🙂

A w ogóle to czemu się nie odzywałaś przez tyle czasu, trzeba ratować nasze forum.

Ela chyba nas rzuciła, a tak poważnie to lata z Bartkiem po polku jak jest ładna pogoda.

Dziewczynki dawajcie linki do NK.

Ja zrobiłam ciasto pyszotka, Daguś przywiozę na spacerek jak zostanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia masz już 18 tydzień za sobą więc chyba już jest dobrze 🙂
A tak naprawdę każdy dzień zwiększa szanse malucha 🙂 więc uszy do góry. My tu dzielnie będziemy Cię wspierać i towarzyszyć w Twojej drodze do macierzyństwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
florcia86 ja mam już 15 ale niestety nie powiem czy miną dolegliwości 😞 a co do tego to poszukaj na forum chyba rodzisz w październiku więc wpisz październik 2010 to powinno wyskoczyć coś a tam powiem przynajmniej na wrześniówkach2010 dziewczyny dzielą się co którą martwi i wymieniają poglądy 🙂 więc miesięczne forum polecam też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrzucam mój link na nk 🙂 http://nasza-klasa.pl/#profile/4212443
co do spacerku to ja może bym się załapała tylko jeśli chodzi o czwartek to na 17:30 jestem zapisana na usg genetyczne ale wcześniej byłabym bardzo chętna bo może spacer oderwie mnie od paranoidalnych myśli... chyba wszystkie mamusie tak reaguja na słowo "genetyczne" 🥴



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...