Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Ja go rozumiem ze jest zmeczony po prcy tylko przez to mowi przykre rzeczy... Czasem zachowuje sie tak jakby myslal ze ja chodze wyspana, wypoczeta i mam mnostwo czasu... a wcale tak nie jest zreszta same wiecie jak jest przy dziecku. Jak nie mam nikogo do pomocy to nawet nie mam czasu zrobic czegos kolo siebie a on potrafi mi powiedziec ze jest niewysprzatane, pretensje czemu dziecko placze, czemu nie je... taie cos jeszcze bardziej dobija 😞 chcxiala bym sie z Wami spotkac o odstresowac troszke 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to ciężko doradzać bo Andrzej jest totalnie bezkonfliktowy, ale też nam czasem zdarzają się gorsze dni, wtedy siadamy przy stole robimy herbatę i rozmawiamy.
Karina spróbuj, jak zobaczysz że zaczyna się robić nerwowo zaproponuj przerwę w rozmowie.

Jak ochłoniecie to wróćcie do rozmowy 🙂


Daga bardzo się cieszę że Krzyś lubi takie prace, w takim razie po świętach zapraszamy do nas na sobotę bo Andrzej ma zamówić wywrotkę ziemi i ma rozrzucam po ogrodzie i równać po psach, na pewno się ucieszy że będzie miał pomoc a my sobie posiedzimy z maluchami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina spokojnie powoli pokaż mu jak się zmienia pieluchę.
Krzysiek widzę ze od początku jest zaangażowany w opiekę, Andrzej od niedawna zmienia jej pieluszkę też się bał, a którejś nocy wstał ja poszłam zrobić butelkę i jak wróciłam kończył ja przebierać byłam bardzo dumna z niego 🙂
Może tak by spróbował 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze w koncu zrobi jakies postepy 🙂 wiem ze nas kocha, zarabia na Nas bo z mojej wyplaty na szcepienia by tylko starczylo ale tak jak to powiedzieli w serialu usta usta "ojcostwo nie konczy sie na poczeciu" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina a tak z innej beczki, mówisz że masz problemy z dogadaniem się z Pawłem, a powiedz mi czy czasem nie przyjście na spotkanie nie było po trosze spowodowane Pawłem??
Tylko szczerze, bo ja odnoszę wrażenie że nie spotykasz się z nami bo Paweł nie bardzo to akceptuje.
Sorki za szczerość ale taką mam naturę 🙂
Oczywiście bez względu na odpowiedź relacje się nie zmienią 🙂


Daga nie mogę wysłać zdjęć bo jedno zdjęcie zajmuje średnio 5 mega, cały dzień wczoraj próbowałam. Zgram Wam an płytkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos Ty Aga, tu akurat nie jest tak jak mowisz 🙂 Paweł bardzo czsto o Was pyta, jak dzieci, oglad ze mna zdjecia nawet jak go budzilam w nocy zeby powiedziec ze Asia urodzila to pytal o mala jak porod itd 🙂 Tu akurat nie ma problemu z tym ze Was nie akceptuje. Za przeproszeniem od nie mam nic do gadania czy ja z Wami gadam czy nie 🙂 Był nawet strasznie zszokowany Twoim szybkim porodem 🙂 Czyta czesto ze mna forum itd.

Aga nie przez Pawla sie z Wami nie spotkalam. TYlko przez marudnosc mojej corki po szczepieniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga - foch 😉 a tak naprawdę strasznie mi głupio że tak napisałam w życzeniach i mam nadzieje ze nie zdążył przeczytać.... rety ale jestem głupiutka.... przepraszam, ale podtrzymuje życzenia 😘

Karina ja myślę że to jest kolejny argument za tym aby faceci byli przy porodzie bo u nas identyko jak u Dagi - zaraz po porodzie ja nie miałam siły wstać i G się zabrał pierwszy za pieluszki i też do tej pory obydwoje kąpiemy ją - to taki rytuał 🙂 - może spróbujcie i to żeby wyjść i zostawić go z Malutką to świetny pomysł - a Ty idz do koleżanki jedz do siostry albo idz załatwić jakąś sprawę - to też Cie odstresuje 🙂

no i na siedzenie u Agi się piszę tylko na 16:45 mam zajęcia na które musze wrócić 🙂 Grzes cały tydzień tyra hihi więc pewnie pomysł przekopywania ogrodu średnio mu się spodoba ale ... 🙂 myślę że jakoś się dogada z Andrzejem i Krzysiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karinko to cieszę się bo bałam się że mógłby robić jakieś problemy w związku ze spotkaniami.
Mam nadzieję ze w końcu dotrzecie na nie.

A propos Ani pytała czy by Wam nie przeszkadzało jak na następne ona by dołączyła. Napisałam że na pewno nie ale potwierdzam na forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 no mi absolutnie by nie przeszkadzało - Rozalce pewnie będzie to przeszkadzało ale Rozalci przeszkadzało by też jak by nie dołączyła hihihi
a w ogóle to jestem zachwycona Waszymi dziećmi - Kacperek taki duży - naprawdę i widziałam filmik na którym przytupuje - no ślicznie - a Twoja Aguś Amelcia to taka kruszynka kochaniutka - och ją to z przyjemnością bym ponosiła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysia porozumiałam się z Andrzejem i niech się Grześ nei martwi nie musi rozrzucać ziemi, po prostu będzie ją wyrównywał walcem. Mówisz i masz u nas jest dla każdego coś dobrego 🙂 🙂

Krysia nic się nie stało z życzeniami, w sumie skąd mogłaś wiedzieć 🙂
Ale naprawdę mam nadzieję że się spełnią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja też mam nadzieje ze sie spelnią i zacieramy łapki na współpracę 🙂
ja myślę że Grześ z radości no nie wiem co zrobi bo uwielbia wyrównywać hihihi
aaa i popo twojego interesu - zaraz jak tylko wydamy na firme oszczednosci naszego zycia zaczynamy zbierac kase na mieszkanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysia to podobnie jak my, co udało się odłożyć właśnie wchodzi w firmę, pozostaje teraz z zysków kupić mieszkanie.

Co do tych porządków Daga i Krysia ja mówię poważnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...