Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

kurde miało być w poniedziałek, cholerka.
No trudno urodzisz to też będzie dobrze hihihi 😉 😉 😉 😉

A tak poważnie to ja chyba co godzinę teraz będę dzwonić, Asiu włącz proszę dźwięk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mój słodziak przytył na 3,5 kg. W ciągu 1,5 tygodnia przybrała 400 gram, jest super.
Zaraz idziemy do kontroli z tą wysypką, zobaczymy czy to skaza 🙂

Asia włącz dzwonki!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia wzięła kąpiel, skurcze się nasilają i są coraz częstsze.
Krysia co mogę zrobić na prężenie się Amelii??
Dałam jej espumisan ale nie bardzo pomaga, nie wiem czy podać jej sab simplex??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sab simplex pomaga fakt. ale boje sie juz mojej dawac po wysypce 🙂 Mi pediatra polecila Vibrucol. Jutro Pawła do Apteki wysle 🙂 Mala mi marudzi okropnoe ma 37,5 temperaturke teraz zasnela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś wydaje mi się że mała może się prężyć z powodu bólu brzuszka - moja teściowa robiła coś takiego że kładła Malutką(jak była malutka) i robiła jakieś rowerki nóżkami - i tak niby kręciła w kółeczka i wiesz to pomagało, vibrucol(zawsze troszkę przekręcam nazwy...) jest takim lekiem uspakajającym - i on jest świetny jeśli dziecko nie może spać np po dniu pełnym wrażeń - no nie wiem aaa i masowanie brzuszka - ale pewnie to robisz

Asiu 🙂 ja wiem ze boli ale zaraz będzie po wszystkim 🙂

Aniu - trzymaj się - a Ty Szymek już nie dokazuj tak dotkliwie

a ja też wam pojęczę od tej choroby Rozalki normalnie czuje się jak bym miała siniaki na kręgosłupie - ciągle ją nosiłam i teraz no co dziennie mnie tak boli kręgosłup że powoli rozważam możliwość pójścia do jakiegoś lekarza normalnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie ja też ciągle wchodze i patrzę ale Asia nic nie pisze... 🙂 może już rodzi nam Paulinkę 🙂

Daga - ale takie duże dzieci ślicznie wyglądają - a nie długo już zacznie siedzieć, chodzic i wcale nie będziesz musiała go nosić 🙂 - kurcze dziś wnosząc swojego klocuszka na nasze 3 piętro mażyłam o tym kiedy zacznie wchodzić sama - kurde - no juz wiem od czego mnie boli ten krzyż - bo zaczęłam ją oprowadzać.... ach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZesc 😞 Mala cala noc dala mi poapalic, po tej szczepionce jest nie do zycia 😞 do tego ta temperaturka 😞 caly czas raczki i raczki... Jeszcze dzwonila mama przyjaciolka naszej rodziny akonkretnie Pani Żdana zona Lassoty zmarla wczoraj i pogrzeb w przyszlym tygodniu. W miesiac choroba ja rozwalila... straszne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...