Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc dziewczyny 🙂 Ja wlaczylam odkurzacz bo moja mala nie chce spac cos i sie od razu uspokoila ale ja za to ogluchne 😁 Asia zazdroszcze Ci tej Wagi 😞 mi zostalo jeszcze 4 kg 😞 😞

Agus tak jak polecilas przechodzimy na kosmetyki Hippa. Pawel pojdzie dzis kupic 🙂 w carfurze nawet jest promocja za dwa rozne produkty 10 zl 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Czesc dziewczynki 🙂 Aga zestawy czekaja 🙂

JA pobieram mocz Niuni ale wyzwanie straszne bo musi az do 2 kubeczkow starczyc 😁 noc spokojna nawet sie obudzialam o polnocy co ostatnio zadko mi sie zdaza 😁 😁 😁 😁

JAk sie czujecie dzieczyny z brzuszkami?? I dzieciaczki tych bez brzuszkow?? Elus super ze remont ruszyl 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobietki
U mnie śpiąco... najchętniej 20 godzin na dobę - nadganiam przez zarwanymi później nocami 😉 Szymon cały czas skacze mi w brzuchu, normalnie żaba 😁 Na majóweczkach szykują się kolejne 2 cesarki bo łobuziaki nie mają zamiaru się obrócić, a ja oczywiście tak jak mówiłam przy moich problemach z utrzymaniem ciąży, to najprawdopodobniej ją przenoszę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki 🙂
My nocka jak zwykle choć... Karina obudziła się o 3 w nocy do 3,30 na smoczku a potem dałam jej herbatkę. Obudziłą się o 6 ale w czasie jak robiłam jej jedzenie zasnęła ale i tak ją nakarmiłam na śpiocha. Generalnie mam nadzieję że zmiana się uda. Teraz aniołek nie śpi ale leży a ja idę jej robić papu.
Karina bardzo dziękuję, odbiorę pewnie w weekend, bo dostać się do Ciebie do centrum graniczy z cudem.
Asia no żyjesz ale chyba ledwo bo nic więcej nie napisałaś hihihi.

Ania odsypiaj, mnie też mówili to nie słuchałam i baaaaardzo żałuje.
Kurcze przypomniałam sobie że też mieliśmy mocz pobrać małej, muszę się zebrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas noc spokojna w porównaniu do ostatniej 🙂 Pobudka o 3:30 a potem dopiero o 8:30 także nie ma co narzekać. Teraz Maluszek śpi a ja wzięłam się za pranie bo się troszkę nazbierało.

Ania, śpij póki możesz 🙂 bo potem to różnie bywa choć ja w zasadzie póki co nie narzekam. No i w zasadzie to może byś już urodziła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 hej dziewczynki!!!
Ania spokojnie do przenoszenia masz jeszcze z 5tygodni hihihi - a może Szymon urodzi się o czasie? może 7 maja ? hmmm? nie no żartuje - wytrzymaj do urodzin Bartusia i potem chcemy zobaczyć Maluszka na zewnątrz 🙂
ale fajnie że dzieciaczki zaczynają spać - moja się obudziła dis w srodku nocy bo chciala z nami spac ale potem grzecznie spala do 9:30!!!! i Was pozdrawia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daguś zdrowiejcie moi kochani 🙂

Krysiu dziękuję iż zwróciłaś uwagę na sexi sukieneczkę, specjalnie wczoraj zakupiona 🙂
I ma sexi falbanki na rajstopach na pupie ale nie widać hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga AMeli cala jest sexi 😁

Daga podobnie jak u mnie 🙂 zblizam sie do dziecka jak musze.. Pawel na antybiotyku a ja mam katar no i Paulinka tez 😞 bylysmy oddac mocz i przy okazji zbadala nas pani doktor. Zapisala wuitamine C kwas foliowy i zageszczacz do mleka i jeszcze spray do nosa na katar bo te krople ktore mielismy to tylko przez 4 dni mozna podawac. Biedne dziecko, juz przy kazdym karmieniu musze jej cos podawac 😞 oprocz tego jeszcze Furagina i dicoflor. Cholera 😞 😞

Agus mam nadzieje ze metoda zaskutkuje 🙂 Ja jej dawalam w nocy herbatke jak sie budzila az w koncu nauczyla przesypiac sie calutka noc 🙂 trwalo to moze 10 dni 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga juz nie ma ksiazeczek ubezpieczeniowych. Pawel chcial wyrobic to nie ma juz takiego czegos. Wystarczy odcinek z pracy z ostatniej wyplaty. My na taki odcinek Pawla przyjmowani bylismy do prokocimia bo ja tez mam ksiazeczke a nie mam czasu jechac jej podbijac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie i brzuchatki 🙂
widzę, że zadowolone po świętach w większości, ciesze się, że chociaż u Was było ok 🙂
u mnie katastrofa normalnie jak usłyszałam tekst od ciotek pt "ale przytyłaś" i "o bulinka przyszła" to miałam ochotę się rozpłakać bo kurde ani nie przytyłam ani brzucha nie ma 😞
więc nie zaliczam tych świąt do udanych... a brzucha jak nie było tak nie ma a jem jak za armie...
chorym mamusią i rodzinką życzę zdrówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
może i bym się tak nie przejmowała ale aż mnie normalnie bierze jak tego słucham!!! jeszcze jakieś kąśliwe uwagi odnośnie tego czy to aby na pewno dziecko mojego męża po prostu bajka!!! ludzie myślą, że jak dziennie studiuje to mam się puszzać na lewo i prawo? bez przesady... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella napisał(a):
Daguś zdrowiejcie moi kochani 🙂

Krysiu dziękuję iż zwróciłaś uwagę na sexi sukieneczkę, specjalnie wczoraj zakupiona 🙂
I ma sexi falbanki na rajstopach na pupie ale nie widać hihihi


Aga - gdzie! mów natychmiast - jest świetna! a wypłata się zbliża 😉 tylko z tymi falbankami na dupce to przesada - zaczekaj aż skończą te 13cie lat :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...