Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
witam panie 🙂
widzę, że dyskusja o becikowym wrze 🙂 to świetnie jak przyjdzie moja kolej będe wiedziała do kogo się zgłosić po poradę 🙂 jak dzisiaj chorowitki się czują?
ja dzisiaj wracam do Krk a tak mi się nie chce spakować, że jak tak dalej pójdzie będę miała tylko torebkę:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc moje Damy 🙂 My po przespanej nocce:P mala wlasnie zjadla iiteraz lezy mi na brzuchu 🙂
Aga ciesze sie ze z Amdrzejem udala sie rozmowa 😘

I powodzenia nma usg 🙂 my mamy 20 kwietnia znowu. 23 cystografie a w poniedzialek nefrologa 😉

O co cjhodzi z tymi oklaskami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry, dzień dobry 🙂 🙂 🙂

U nas noc w miarę spokojna. Co prawda Paulinka zrobiła mi pobudkę o 5 rano i do 8 nie spała, ale potem jeszcze udało mi się przespać 🙂
Teraz najedzona grzecznie śpi 🙂 Zaraz zbieramy się i jedziemy na spacerek nad Wisłę bo ładna pogoda to trzeba wykorzystać. Wieczorem mamy gości, przyjeżdża mój brat z narzeczoną 🙂

Muszę się pochwalić, dzisiaj w nocy troszkę poszaleliśmy 🙂 ja już dłużej nie mogłam czekać 🙂 ale super, nic nie bolało więc jest ok 🙂

Aguś, super że rozmowa się udała i że widać rezultaty.

Daguś, cieszę się że wracacie do zdrowia 🙂

Ania, mam już jechać 😉??

Karinka, co to ta cystografia?

Miłego dnia dla Wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu gratuluje tego pierwszego razu po porodzie 😁

Cystografia to badanie podczas ktorego wprowadzaja cewnik do przewodw moczowych, wstrzykuja kontrast a potem sprawdzaja czy nie ma jakis zmian w ukladzie moczowym, jak napelnia sie pecherz moczem, czy nie ma zadnych zgrubien w pecherzu. Mniej wiecej cos takiego 🙂

My wlasnie wrocilysmy ze spacerklu 🙂 pogoda u nas jakby mialo zaraz padac 😞 mala jak na rzie spi w wozku NA PLECACH!!!! Ja robie mleczko i zaraz sie karmimy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale te dzieciaki rosną! hoho
Asiu gratulacje!!!
Karinka oby dobrze poszły badania Paulince, i Aguś Twojej Amelce też
a mnie wkurzają te walki o oklaski o spamowanie, o jak komuś coś nie przypada do gustu to może przymknąć na to oko a nie robić z igły widły - totalnie bez sensu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My właśnie wróciliśmy ze spacerku, znowu zaczęło padać 😞 jak ja nie lubię takiej pogody!!! Ale udało się nam załatwić z becikowym a to najważniejsze.

Daguś, tak byłam nacinana ale już wszystko ładnie mi się zagoiło i od kilku dni nie krwawię więc postanowliśmy zaszaleć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Was dalej nie ma 😞 😞 😞
Dziewczynki byłam w szpitalu w związku z bólami w mostku, porobili mi badania i wyniki bedą za godzine. Przy okazji okazało się że mam 3 cm rozwarcia, więc wracam do szpitala, nie wiem czy będą wywoływać czy nie...... w razie czego dam Wam jutro znać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu, ale super 🙂 Czekamy na wieści w takim razie 🙂 i POWODZENIA!!!

Ani, jakby mi ktoś jeszcze dwa tygodnie temu powiedział że to tak szybko się zagoi to bym nie uwierzyła, a teraz to już nawet nie pamiętam że rodziłam 🙂 i wiem jedno, że chce jeszcze jednego takiego Robaczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asieńko - całą gomadę robaczków - Ty jesteś do tego stworzona!!!
Ania powodzenia!!!! będzie dobrze - ale to sobie Skubańcu zaplanowałaś 🙂 i pewnie na wizycie we wtorek będziesz ważyć idealnie! 🙂
a tak jeszcze Ci powiem Asiu że Grzes mi mówił że ciążę dzielnie znoszę ....i potem wszystko spoko... no ale do Ciebie się nie umywam, mój połóg trawał ok9 tygodni!!! po czym jeszcze po 20tu dniach chyba dostałam okresu 🤪ciąża 42 tyg prawie i to od 36 tygodnia miałam już za chwile urodzić bleeeeeeeeee muszę następnym razem brać z Ciebie przykład! - może napisz jakiś poradnik dla kobiet 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krysiu, napiszę specjalnie dla Ciebie 😉
a tak poważnie, właśnie rozmawiałam z Rafałem bo zapytał mnie czy nie przeraża mnie druga ciąża i poród? no i nie, bo ja super czułam się w ciąży, dla mnie to było cudownych 9 miesięcy, poród co prawda do przyjemnych nie należał ale co się nie robi dla Maluszka i jestem gotowa rodzić jeszcze raz 🙂 ale to dopiero za jakiś czas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymamy za Anie kciuki 🙂
Dziś pierwsza 🙂
Asia ja podobnie jak Ty, ciąża cudowny okres wyciszenia i przygotowania, u mnie ejszcze proód szybki i bezbolesny. Natomiast gorzej teraz hihihi.
Widać coś musi Ci pokazać o dziecku. Tobie poród mnie teraz 🙂
Ale więcej mieć chyba nie będę hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ani wszystko ok, ma duże bóle w mostku i niewiedzą co z nią zrobić, ma delikatne skurcze i rozwarcie na 3 cm nadal. Bardzo chciałaby dziś urodzić.

Ania smaruj kremem sutki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...