Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć kobietki
Dziewczynki i chłopcy zdrowiejcie nam i nie chorujcie....
Asieńko dzisiaj nie mogę rodzić bo się sama bym musiała zawieźć , moje chłopaki piją 🙂
zresztą jak przetrzymałam Słowację to na pewno do terminu dotrzymam.
Krysiu nie ciesz się za wcześnie z tymi książeczkami, ja co troszke muszę donosić druki że zapłaciłam zus 😞
Aguś piękne zdjęcie - chodzi o to co masz na brzuszku pod nickiem 🙂
Ani olej ciotki i niech się wa..... 😜 ja przytyłam 22kg i dobrze mi z tym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Asia mnie nie zawiozłaś bo nie zdążyłaś dojechać, mówiłam Ci że na jedynce to długo potrwa ale bardziej się martwiłam że do szpitala nie zdążymy a tu co?? nawet po mnie nie zdążyłaś.
Tak że Aniu morał taki , jak zaczniesz rodzić lepiej idź na autobus 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daguś a Ty mi dziewczyno zdrowiej zięcia, cóż Amelii z takiego chorowitego 😉 😉 😉 😉
Karina super tak naprawdę że się pomylili aczkolwiek ja bym pojechała zadymę zrobić, ale mnie coś nosi więc luzik hihihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny,
Mam dziś fatalny humor, jestem wk......a. Nie spałąm całą noc tzn spałam od godz 23 do 24 potem od 2-3 a potem od 6- 8.40. Zajebiście. Andrzej ma dziś u mnie przechlapane, o 24 miało być jego akrmienie i było tyle że po karmieniu przyszedł i położył się a Amelia się darła, więc wstałąm ja i tak już nei położyłam się do rana. Nie ma to jak podział obowiązków. Jak wróci z pracy to musze z nim porozmawiać. Do tego zadzwoniłam wczoraj do gin tej z którą rodziłam i się dowiedziaąm że za wizytę kontrolną muszę zapłacić. Skandal nie dość ż eprzy porodzie oskubali mnie z 1400 zł to jeszcze za wizytę wezmię którą mam mieć bezpłatną!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zadzwoniła do drugiej gin tej co mnie porwadziła idę dziś do niej popołudniu ale na 18.40 więc tatuś dziś będzie kąpał pierwszy raz w życiu i w dodatku sam. Bardzo dobrze, trzeba iść od razu na głęboką wodę.
Słuchajcie ja jestem zdruzgotana tymi nockami, nie mam pojęcia co jej jest.
A jak u Was??
Daga czujecie się lepiej??

Karina ochłonęłaś już po wczorajszych pomyłkach??

Krysia jak tam odstawianie od piersi??

Ania pakuj się już bo Asia jedzie a tirem na jedynce to trochę potrwa hihihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga podzial obowiazkow podobnie jak u mnie 🙂 wczoraj mialam isc dop smyka po cumle bo jak ma zageszczone mleko to sobie nie radzi i kupilismy 2. Pawel powiedzial ze gdyby nie ta choroba to by z nia został ale nawet nie ma jak jej na rece wziac, wiec robimy postepy 😁

Daga super ze Wam przechodzi choroba i Kacperek lepiej 🙂 ja mam katar ale nic poza tym 🙂

Aga smiac mi sie chce ze wczorajszej sytuacji... juz chuj z tym ale gdyby tak lekarze zadecydowali ze leczymy ja w domu zastrzykami do dziecko niepotrzebnie by je dostalo a ona przy kazdm karmieniu cos dostaje... np. Syrop na kaszel, krople do nosa, furagine, jeszcze do tego dicoflor, kwas foliowy, zageszczacz do mleka, wiamina C i D3 a od 12 kwietnia jeszcze zelazo na morfologie... troche duzo tego.


Aga ja jak bylam na kontoli to oczywiscie tez musialam placic! Chamstwo!! 😁 POd koniec miesiaca ide na cytologie i tez 120 pojdzie. Wczoraj w aptece wydalam 100 zl 😞 Ale dla dzidziaksa ostatni grosz oddam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka!
Słyszałyście w radiu mówią o potężnym korku gdzieś koło Krakowa ktoś jedzie tirem na jedynce :P

dzień dobry wszystkim!
Aga - może Twoja swatowa ma rację - ale z drugiej strony jak będzie młoda bardzo zmeczona to wcale nie bedzie chciala zasnac.... sama nie wiem a poza tym jak meczyc 2 miesieczne niemowle ??
bardzo mi sie podobaja te oklaski 🙂 ze tyle mozna dawac 🙂
odstawianie od piersi - spoko nawet jakos idzie na razie ograniczamy ilosc posilkow - tz na noc jemy i ewentualnie w nocy (dzis sie obylo bez) no i rano(bo mam przepelnione) no i mysle skonczyc zgodnie z planem gdzies kolo urodzin Rozalki - wtedy tez mamy isc na wesele do G kolegi tak ze opije sie jak swinia 🙂 - taki planik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Ja nie wiem kto to taki korek stworzył 😉 na jedynce tirem jechać, szkoda gadać 😁 😁 😁

U nas noc spokojna, standardowo pobudka o 24,4 i 8 rano 🙂 ale już przywykłam. O 24 daje jeść Rafał, 4 to moja kolej a o 8 to różnie. Teraz Paulinka właśnie usnęła więc ja zabieram się za porządki.

Aguś, dlaczego masz płacić za kontrolną wizytę? Straszne to jest!!! Przecież te wizyty są bezpłatne, ehhh. Z Andrzejem koniecznie porozmawiaj bo tak być nie może że Ty się nie wysypiasz, to Wasze dziecko więc podział obowiązków być musi. A co do Amelki to ja też tak myślę że może za dużo śpi w dzień i potem w nocy nie ma już na to ochoty. U mnie jak Paulinka dużo pośpi w dzień to potem w nocy też jest z nią problem.

Daguś, super że u Was lepiej i oby tak dalej. A okna to sobie na razie daruj jak jesteś przeziębiona 🙂 Krzysiek ma rację że Ci nie pozwolił.

Krysia, z tym weselem to masz rację 🙂 Ja też czekam na taką okazję 🙂 ale już niedługo bo w czerwcu wesele u znajomych a w lipcu u mojego brata 🙂 🙂 🙂 już się nie mogę doczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ona w ciągu dnia śpi 4 godziny.
To naprawdę nie jest dużo, po za tym ona w nocy jest śpiąca tylko się drze, nie mam pojęcia dlaczego. Dostaje krople na kolki, ma inne jedzenie, robi pięknie kupę po nim, popołudniu nie ma kolek więc w nocy to też nie one. Nie wiem.
Andrzejowi napisałam na gg bo nie chcę rozmawiać bo chyba bym się poryczała a nie chce, ale on nic nie zrozumiał. Napisał że w takim razie to on będzie wstawał w nocy abym ja mogła się wysypiać. I jak tu rozmawiać, a chodziło mi tylko o to żeby to o 24 karmienie wziął całe na siebie tak aby ją uśpić a resztę ja, on wtedy miałby ponad 6 godzin snu a ja 3 bite ale dla mnie to bardzo dużo.
Ech szkoda gadać, chyba mnie jakieś przesilenie wiosenne dopadło i mam doła.
Do tego mają przyjechać do ans goście w weekend rodzina Andrzeja właściwie to chrzestny i prosiłam go abyśmy sami ich przyjęli to nie możemy, musimy zadzwonić po teściową bo to jej rodzina.
Kurwa mać czy ja wzywam moją mamę na spotkania rodzinne?? szok.
Moja teściowa jest w porządku ale jest jej trochę za dużo ostatnio, jestem nią zmęczona, po za tym ciągle mi mówi co mam robić. Na litość Boską mam 32 lata wiem co powinnam robić z własnym dzieckiem...
Dupiany dziś mam dzień. Ide posiedzieć na tarasie może wiatr i słońce przyniosą rozwiązanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga - idziemy na piwko? 🙂 moge w południe wypić hehe żeby tylko do nocy wyparowało
trzymaj się a teściówke olej ! ona musi mowic co mysli o tym wszystkim bo tesciowe juz takie sa i ty pewnie tez bedziesz sie czepiac :P i dobrze niech dzis całą noc bedzie przy Amelce tato a Ty sie wyśpij - idz na dol spac albo gdzies...dzie nie bedziesz slyszec Młodej - andrzej da rade a tobie sie wreszcie humor poprawi
Karinka bardzo się ciesze że Paulinka zdrowieje - oby tak dalej!a pewnie zanim by przepisali leki zobaczyli kwitek z labolatorium! mam nadzieje
Daga - dobry humor i apetyt to 2 znaki po których mozna poznać czy z dzieckiem jest wszystko ok 🙂 a Ty spadaj od tych okien jak chora jestes 🙂
Ania i Asia 🙂 i tak milo z Waszej strony że do tira laptopa zabrałyście 🙂 - a o urodzeniu dziecka w tym tirze nic nie mówili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianowi to zobaczymy w czerwcu, jutro będą odpowiedzi.
Natomiast mówi że jedno zadanie z matematyki ma źle, tzn zadanie dobrze ale na końcu nie zamienił na kilometry.
Jest mi bardzo miło bo miał za zadanie napisać o kimś kto czegoś dokonał i jak to zrobił, i wiecie co??
moje dziecko napisało o sukcesach mamy w rajdach samochodowych i o tym jak do tego doszłam. Moje sukcesy to zaledwie dwa puchary na lokalnym terenie ale i tak miło.
Dobrze jest wiedzieć że coś się znaczy dla własnego dziecka 🙂

Krysiu Andrzej wstaje do pracy, nie mogę mu tak zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga a ma czelnie w sobote? moze wtedy? - a z drugiej strony to co ty w domu nic nie robisz? jedna noc moze byc dla ciebie na plusno juz nie mowiac o tym ze u nas zawsze bylo ze ja lepiej uspokoje Mloda i g nigdy nie wstawał.... bo ja dam cyca i wtedy dzieko uśnie, no i w tym momencie to nawet gdy Grzesiek wstaje to Rozalka ma go w nosie i drze sie dopóki ja nie przyjdę, nawet jak jestem w toalecie. A u ciebie dziś się twój mężulek wyspał, jutro może zarwie nocke(a może nie) i jutro da rade funkconować - a może o 4 sama już będziesz wyspana po kilku godzinach snu? i mu przyjdziesz z pomocą?
Aga to mówi się trudno będziemy trzymać kciuki do czerwca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysiu on bez problemu wstaje do małej, tyle że po prostu odkłada ją nie uśpioną i wtedy zaczyna się koncert a jak on już wróci do łóżka to wstaje ja.
W dzień to jest cudowne dziecko, sama się zabawi czasem z nią pogadam to się cieszy albo śpi.
W domu mogę zrobić wszystko, choć i tu czasem ręce opadają ale to inny temat.
Problem polega na tym tak jak piszesz ja potrzebuje 3 godziny ciągle snu od tej 24 do 3 jak się znów budzi i nie ma tematu, od 3 mogę już nie spać do rana bo jestem wyspana ale muszę je mieć a nie 3 ale za całą noc po godzinie.
Dzwonił przed chwilą, może uda się mu wcześniej wrócić z pracy to porozmawiamy. Trzeba coś ustalić bo nie wytrzymam długo. Teraz już sobie przypomniałam dlaczego mam 13 lat różnicy między dziećmi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...