Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dostałam ostrzeżenie od Pana Administratora i nie mogę wklejać linka.
Ale link znajduję sie w moim podpisie wiec zapraszam.

p.s przypominam że "lepsze" pukty są za głosowanie ze strony konkursowej. Więc kopijemy, wklejamy do paska wyszukiwarki i głosujemy. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
Masz nowego 🙂
oj Aguś Aguś - musisz postawić sprawę jasno bez tych kilku godzin snu + wahania nastroju spowodowane ciążą i porodem+ zmęczenie/ duża ilość obowiązków nie będziesz żyć komfortowo już nie móiąc o czerpaniu radości z bycia matą żoną i w ogóle człowiekiem - ale na pewno do czegoś dojdziecie
My idziemy na spacer tylko sie wybrać nie możemy, ja mimo tego że przespalam noc mam oczy na zapałki 😞 a Rozalka z dużym zaangażowaniem układa uprane wysuszone ubranka na podłodze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item975851116_waga_dla_dzieci_i_niemowlat_gwar_fvat_plus_gratis.html

Kupiłam wage 🙂 moja dzis niezle szaleje z jedzeniem 🙂 115 potem 140 a teraz 135 🙂 bardzo mnie to cieszy 🙂

Aga musialas komus niezle zalezc za skore skoro zabrali Ci oklaka 😞 ja podobnie nie wymagam w tygodniu od Pawla zeby wstal zrobic mleko, dal malej cumla albo pobujał bo o 5 wstaje do pracy ale w weekend to zawsze on wstaje .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania ma takiego wypasionego tira 🙂 full wypas 🙂

Aguś, ode mnie też masz oklaska 🙂 mam nadzieję że się uda bo Ani się nie udało. Jak po rozmowie z Andrzejem?

Ja byłam u lekarki po zaświadczenie do becikowego bo jutro ostatni dzień jak Rafał jest w domu to pojedzie złożyć wniosek. Od poniedziałku niestety wraca do pracy, a tak mi dobrze z nim było przez te dwa tygodnie, ehhhh... Teraz trzeba będzie czekać do urlopu.

Teraz czas na kąpanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAA juz wiem sia 🙂 w sumie powinno sie dostac dwa tysiace 🙂 Skladasz jeden wniosek a przysylaja kase za obydwa becikowe 🙂 my dostalismy po dwoch tyg 2 tysiace na konto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daguś dziękuje, admin racja biedny, już dziś miał o spam i dodam że sama tą burzę rozpętałam tzn laska mnie nie zrozumiałą no i się zaczęło hihihi.
w zamian za to zabierają oklaski adminowi również, więc anitek założyła nowy wątek i teraz tam szumi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaa, to Wy inna gmina, to pewnie dlatego.
Daguś, jak jesteście zameldowani w Krakowie to możecie się starać o becikowe samorządowe i wtedy zamiast 1000 wpadną 2000 🙂 tylko tak jak Aga piszę to musi być przynajmniej rok przed urodzeniem dziecka

Poczytałam też troszkę o tych oklaskach i brak mi słów 😉 kabaret
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...