Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
Z tego co wiem nie wolno przekroczyć 504 zł na osobę....wtedy dostajesz 2 tyś. Daguś jak nie byłaś zameldowana w Krakowie to składaj tam gdzie byłaś bo Ci się należy. Ja na stałe jestem zameldowana w Tarnobrzegu i tam byłam się pytać, ale miła pani powiedziała że jeśli mam tutaj czasowe zameldowanie to mogę tutaj jeśli nie to muszę u nich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Drogie Mamusie z Krakowa.

Związku z burza wywołaną przez to,z e wklejałam linka do kokursu w którym barłam udział.Chciałam Was przeprosić jesli poczułyście się spamowane.
Niestety P. Administrator zabronił wklejania linka czy sugerowania że jest w podpisie cześiej niż 5 razy w tygodniu.

"Pozdrawiam i miłego dnia

P. S mam tylko nadzieję że byc może macie go w ulubionych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daguś rozmowa z Andrzejem super, zrozumiał o co mi chodzi i faktycznie.
Już wczoraj się zajmował małą ja byłam u lekarza, dentystki i kosmetyczki ( zrobiłam brwi :P) a on z nią został, nawet ją peirwszy raz sam kąpał 🙂
W nocy również obudziłam się dopiero o 3 dałam herbatkę i dopiero o 6 rano na jedzonko 🙂 tak ze super, ale jednak po takim zmęczeniu 3 godzinki mało.
Aniu do Admina ja napisałam o tej dziewczynie, po pierwsze doniosły na nią kwietniówki ( chyba) i jak sama zaznaczyła że dostałą upomnienie od niego, czemu zatem z niego nie skorzystała??
Osobiście dawałam jej oklaski bo mi jest to obojętne, ale trzeba mieć jakieś zasady a ona je olała ciepłym moczem a to mnie już denerwuje, dlatego napisałam adminowi że jego ostrzeżenie nic nie dało, tylko a propos mnie głupiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agusia to przepraszam jeśli Cię uradziłam, jeśli pisałaś do niej to powinna tu nie wklejać 🤨 (nie wiedziałam że pisałaś) bo na majówkach nikomu to nie przeszkadza i tam może wklejać
A Ty dalej jesteś nie dobra bo próbuję dać Ci oklaska od wczoraj i nie mogę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu spoko pewnie dziś też zaczną mi ginąć jak wczoraj oczywiście przypadkiem 😉 😉 😉
Kłapoucha ma problem bo nie ma umiaru i tu jest problem, rozumiem że potrzebuje głosików ale skoro jej ktoś pisze żeby nie pisała to trzeba dać sobie spokój i tyle, nie byłoby żadnego problemu a tak.... całe forum wczoraj szumiało bo dziewczyna nie rozumie co się do niej pisze 🙂
😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga ja też i okazało się że to dziewczyna z listopada bo napisała żeby mi podziękować hihihi.
Super fotka i to ona powinna wygrać, pozwoliłam sobie na nią zagłosować hihihi.
To maleństwo ma na imię Gabrysia i jest jedną z bliźniaczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu spoczko 🙂
Ale od kogoś dostałam już dziś 🙂
Idziemy dziś na usg bioderek i w końcu do normalnego lekarza, może nam coś zaradzi na te nie przespane noce ech. Wczoraj w ogóle nie usnęła po kąpieli, tzn usnęła ale budziła się co 15-20 minut i tak do samej 24 ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cruella napisał(a):
A my dostaniemy tylko tysiąc, bo drugi jest jak nie przekraczasz dochodu ;(
Agula 3 tys jest jak nie przekraczasz dochodu! My przekraczamy dlatego go nie dostalismy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...