Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Czesc dziewczyny 🙂 a jestem juz w domku, zaraz ide na kolacje. Boli mnie dzis podbrzusze jak chodze macie cos takiego albo mialyscie?? Czasami to nie moge wytrzymac 😞 Jesli mi nie przejdzie bede muisiala zadzwonic do lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Daga będziesz miała interesujący weekend 🙂

Ja spędzam samotny wieczór bo mąż umówił się z kolegą na piwo i mi smutno bo nie dość że cały dzień sama to jeszcze wieczór, no ale przecież mu nie zabronię tym bardziej że rzadko sam wychodzi, no nic jestem twarda 🙂

Karinka, a Ty jak się źle czujesz to może więcej odpoczywaj i się nie przemęczaj a już na pewno nic nie dźwigaj!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny,
wróciłam od lekarza, zaleciła mi rehabilitacje na ten mój nieszczęsny kręgosłup, nie znacie jakiegoś masażysty dobrego i taniego??
Daga współczuje weekendu, chyba dużo na siebie bierzesz.
A w ogóle lubisz swoją teściową??
A wy dziewczyny?? jakie macie relacje z teściowymi??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga nie przejmuj się wszystkie takie są, już kiedyś pisałam że moja np ma zamiar sprawdzi,ć jak śpiewam, czy andaję się do śpiewania kołysanek.
Jak byliśmy na wakacjach zrobiła mi przemeblowanie w domu, jak Andrzej zaczął zmieniać to się obraziła. Ma takie odpały od normy. Przed ślubem utrudniała strasznie, nie mogła wybaczyć Andrzejowi że się ze mną ożenił, a teraz na szczęście jest spokój. Ja jestem osobą z mocnym charakterem i ona wie że nie podskoczy wysoko. Oczywiście ma prawo powiedzieć swoje zdanie ale na tym koniec.
A ja u Was moje drogie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
:laugh: no ja po akcji ze chrzcinami wole teściową niz moją mame... bo nie dość żę od zawsze jestem najgorszym dzieckiem to jeszcze do tej pory mnie z moim tatą szantarzują!! wyobraźcie sobie że (no bo my wynajmujemy pokój w mieszkaniu - z Martą moją siostrą i Majherem - przyjacielem Grzesia) no i była akcja że Marta z Majherem się strasznie kłucili - i dziś jak zadzwoniłam do mojego taty to ten że jeśli zaprosimy Majhera to oni na przyjęciu nie zostają!! - no to się nazywa sterowanie. Z drugiej strony to chcą pomóc ale... kiedyś usłyszałam że bardziej by nam pomagali gdybyśmy częściej chodzili do Kościoła!! - nie są źli ale chcą narzucić swoje racje

Asiu współczuję - no ja też nienawidziłam zostawać sama w ciąży - dalej nie lubie bo cały dzień jestem z małą i wieczór jeszcze smaotny 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny 😞 mnie dalej troche boli ale juz nie tak jak wczoraj. O 12 ide na Kopernika i do MSWiA, miejmy nadzieje ze nas wpuszcza bo np w Narutowiczu jest zakaz odwiedzin na oddzialach przez ta grype.

Jesli chodzi o moja tesciowa o nie ma z nia problemow jak na razie, zobaczymy czy czasem nie zachce rzadzic jak sie dziecko urodzi 🙂
Krysia nie daj sie im, i nie przejmuj sie tym. To sa chrzciny Teojego dziecka wiec Ty ustalasz kto bedzie a kto nie. Moj ojciec nie byl na mojej komunii i na moim slubie i w sumie to mi to lata.

Jak mi Paweł powiedział, ze idzie na impreze to mu powiedzialm ze chyba oszalal i ze jego najblizsza impreza bedzie wtedy jak urodze dziecko a potem jak juz bedziemy mogli wyjsc razem. I koniec tematu, sama sobie dziecka nie zrobilam wiec niech teraz sie mna zajmie a nie imprezami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry kochane 🙂
Zbieram się do pracy, dziś mam mieć bardzo zabiegany dzień i sądny o sprawę którą prowadzę, mam nadzieję że firma zebrała dokumenty, bo jak nie to znów czekam.
Krysiu nie przejmuj się rodzicami, zrób chrzciny takie jakie chcesz, to jest dziecko Twoje i Grzesia, więc zapraszacie kogo chcecie. Siostra lub rodzice nie muszą z tym kolegą rozmawiać jak nie mają ochoty. Szczerze mówiąc głupio by było nie zaprosić chłopaka skoro razem mieszkacie.
Uszy do góy na pewno się unormuje sytuacja,a wg mnie powinnaś z siostrą porozmawiać bo stanowisko rodziców to chyba jej zasługa.
Po za tym dziewczynki miłego dnia Wam życzę.
Odezwę się jak wrócę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti dziewczyny ci zaraz powiedzą - ja nie wiem bo ja już rozpakowana jestem 😉
no wiecie rozmawiać póki co nie będę bo on nawet nie lubi takich imprez i nie zależy mu ani nam na problemie...
Agula wstręciula !! siedź na pupie i się nie przemęczaj !!
i Karina wstręciula - jak Cię brzuszek pobolewa to też daj spokój jeszcze zdążysz coś wybrać a jak się brzuszek uspokoi to za tydzień sobie pochodzisz 😠 😠 dbajcie o siebie mamuśki!a wizyty w szpitalu to sobie odpuście teraz proszę - bo naprawdę to nic bezpiecznego
mam nadzieje że chociaż moja ulubiona Asieńka odpoczywa 🙂
Daga - nie przejmuj się odwiedzinami 🙂 a jak się urodzi dzieciątko to może lepiej zdecyduj się na swoją mamuśkę i siostrzyczkę bo bliższa ciału koszula - jak mówi moja ciocia - moja teściowa jest taka że chce pomóc i naprawdę super babka - ale mimio wszystko przy teściowej chcesz trzymać jakoś formę - jak była przy nas moja siostra dla kontrastu nie bvyło mi głupio się rozłożyć i powiedzieć nie mam siły.. 🙂
miłego dnia dziewczynki
pamiętacie luz i odpoczynek - ja dziś będę się ruszała na całego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lekarza z Narutowicza, jest super ale szpital mi nie odpowiada... a nie mam zamiaru placic za to zeby byl przy porodzie... Mam wazniejsze wydatki.

Doti ja tez miałam problem z tym co wlozyc na slub siostry miesiac temu 🙂 kupilam zwykla tunike w panterk i czarne spodnie zapielam na gumce:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihi Doti - ja w tamtym roku też stwierdziłam że bez czarnej sukienki ani rusz i kupiłam chyba z 2 metry materiału + podszewka i wydałam 60 czy 70zł - w końcu znalazłam gdzieś czarną taką tunikową sukienkę i to wcale nie w sklepie dla Ciężarnych 😉 i służyła mi niemal do porodu (troszkę się zmechaciła) no i zapłaciłam za nią chyba 40 czy 50zł
Daga - masz jedyne wyjście odstresować się zupełnie i pomyśleć że jeśli chce przy was być przez te najtrudniejsze pierwsze 2 tygodnie to odpoczywaj a ona niech bawi i podaje ci jedzonko! i myśl o niej pozytywnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Ja miałam dziś ciężką noc, nie mogłam spać, bo moja Paulinka mecz sobie w nocy rozgrywała i wygrała z mamą 🙂 no ale nie gniewam się na nią, jej wolno. Teraz oczywiście smacznie sobie śpi, ale zaraz wybieram się na spacerek bo dziś cieplutko to może się obudzi 🙂

Głowa mnie dziś boli, nie wiem czy to niskie ciśnienie czy co, chyba bez kawy się nie obejdzie.

Dzisiaj już humorek zdecydowanie lepszy, nie wiem co mi się to wczoraj działo ale niech nie wraca!!!

Rafał grzecznie wrócił do domku, był przed pierwszą, ja filmik oglądałam także mi zleciało 🙂

Karinka, koniecznie daj znać jak w tych szpitalach. Ja wybiorę w końcu między MSWiA albo Siemiradzkim...no chyba że na koniec jeszcze mi się coś odmieni bo z tym to u mnie nigdy nie wiadomo, albo urodzę tam gdzie dojedziemy a że od nas wszędzie daleko to nie wiem :laugh: :laugh: :laugh:

Aguś, jak to Ty w pracy jesteś? Przecież się dziś spotykamy u Ciebie 😉 ja już gotowa i zaraz jadę 🙂 A tak poważnie to McD w przyszłym tygodniu to idelane miejsce i czas na spotkanie 🙂 Aguś, nie przemęczaj się w pracy i powodzenia! żebyś już zakończyła te wszystkie swoje sprawy i wreszcie mogła zrobić sobie a w zasadzie to Wam zasłużone wolne 🙂

Krysia, na Rodziców się nie denerwuj, z nimi już tak jest, doradzają to co wg nich jest słuszne choć nie zawsze nam się to podoba. Dziewczyny mają rację - to Wasze chrzciny i powinniście urządzić je sobie tak jak chcecie i zaprosić kogo Wam pasuje 🙂

Daga, mnie też pewnie czeka wizyta teściowej po narodzinach Paulinki bo moja mama pewnie nie da rady, bardzo by chciała ale w tym czasie będzie zajmowała się najprawdopodobniej swoją mamą która wymaga już całodobowej opieki. Na codzień opiekuje się nią ciocia ale wtedy ciocia poleci do Stanów do kuzynki bo ona akurat urodzi, a że przez cesarkę bo ma wadę serca i ono nie dało by rady przy naturalnym porodzie będzie się musiała troszkę nią zająć choć na początku bo ona niestety nie ma co liczyć na swoją teściową jeśli o to chodzi. Ja należę do ludzi niespotykanie spokojnych więc jeśli nawet za bardzo będzie się wtrącała to pewnie wcześniej Rafał jej coś powie niż ja, bo Rafał pod tym względem już nie jest taki spokojny 🙂 Zresztą, ja się negatywnie nie nastawiam, zobaczymy co będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...