Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
Widzę, że muszę częściej zaglądać na forum mamuś z Krakowa, bo szykuje się jakieś spotkanie a ja nic o nim nie wiem 🙂

No ale tak to jest jak się siedzi na jednym tylko temacie 🙂

A chętnie bym się spotkała z kimś, kogo życie, tak jak moje teraz kręci się tylko wokół ciąży, zakupów dla dzidzi i podobnych tematów... Żadna z moich koleżanek nawet nie śni jeszcze o dziecku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mam nadzieję, że spotkanie nie będzie w tygodniu jakoś... Bo mnie zajęcia na uczelni trzymają od rano do nocy 😞 Tak jak dziś siedzę od 9 do 19... Ewentualnie piątek popołudniu albo weekend. A miejsce dowolne, bo i tak dojeżdżam z okolic Wieliczki :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz jestem. Bylam tylko na kopernika.

Warunki wcale nie takie zle jak sie czyta na necie.
Jesli chodzi o porod rodzinny to sa dwie sale i jesli jest wolna to smialo mozna rodzic 🙂 a tak to to jedna z boksami.

Jesli chodzi o znieczulenie to trzeba miec wykonane badanie moczu albo krwi juz nie pamietam z ostatniej doby wiec troche ciezko 🙂 na wyczucie sie tego nie da zrobic 😁

Ja akurat trafilam na bardzo mila polozna ale jak jest z reszta to nie wiem 🙂 no i oczywiscie wszystko jest bezplatne.

Do szpitala 2-3 koszule, koniecznie stanik bo mowi ze jesli sie spi bez to jakies kanaliki sie zakinaja i mleko nie dochodzi, 2-3 paczki podpasek i co najwazniejsze mozna uzywac majtek po porodzie bo np. na Siemiradzkiego nie mmozna!! Wkładki i nie zapytalam czy trzeba kupic na wlasna reke lewatywe.... oczywiscie badania, katre ciazy, legitymacje ubezpieczeniowa.

To chyba to najwazniejsze 🙂 jeszce zeromskiego chce strasznie obejrzec tylko nie moge sie dodzwonic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki, ale się rozpisałyście i to zawsze wtedy jak mnie nie ma hihihi.
Karinko my wstręciule musimy się trzymać razem hihihi, proponuję zarzucić grupowego focha hihii.
Po za tym daj sobie spokój z chodzeniem po szpitalach, to nie jest dobry pomysł.
Asiu www.zagma.com chyba albo jakoś tak, z tym że tam nie ma tej kolorystyki tylko jeden na wzór. Jak się zobaczymy u mnie to będziesz mogła sama obejrzeć, bo już w tym tygodniu powinien być u mnie.
Doti tak jak Karina pisała to jest zaraz obok szkoły, nie pamiętam numeru, ale jest dobrze oznakowany, taki sklep w suterynach. Tylko pamiętaj szlak a nie długa.Waszej znaczy Naszej królewny 🙂.
Asiu co do szpitala ja podjęłam decyzje o Siemieradzkim, ma bardzo dobre opnie od pacjentek, choć ze mną to może się tam spotkamy 🙂 a tak poważnie, mają tam wszystko czego mi potrzeba, dziś rozmawiałam z koleżanką rodziła tam i powiedziała mi ze jest tam tak fajnie że nawet nie trzeba mieć swojego lekarza 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez Daga od kad wrocilam leze w lozku bo mnie tez pachwiny i plecy bola,z e ledwo chodze. Zamierzam spedzic w lozku caly jutrzejszy dzien 🙂

Aga to moze faktycznie zarzucamy foxha?? Moja znajima tez rodzila tam na siemiradzkiego i poleca 🙂 Ponoc mlody, przystojny blondyn przyjmowal jej porod 😁

Co do spotkania to um mnie weekend odpada:X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez Daga od kad wrocilam leze w lozku bo mnie tez pachwiny i plecy bola,z e ledwo chodze. Zamierzam spedzic w lozku caly jutrzejszy dzien 🙂

Aga to moze faktycznie zarzucamy foxha?? Moja znajima tez rodzila tam na siemiradzkiego i poleca 🙂 Ponoc mlody, przystojny blondyn przyjmowal jej porod 😁

Co do spotkania to um mnie weekend odpada:X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia wszystko jest mozliwe 🙂 widzisz ze Daga mial termin na 26.01 a ja na 23.01 i teraz Daga ma na 15 z tego co pamietam a ja 21 🙂przegonila mnie 🙂 🙂 wiec moze urodzisz rowno z Aga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tak najwygodniej, bo nasi mężowie są wtedy najczęściej w pracy. Po za tym pamiętajmy że mamy tez mamy z dziećmi, one późno nie mogą. Doti spróbuj się urwać z wykładów, może akurat masz coś na czym nie musisz być, a my się wtedy dostosujemy.
Tak czy owak musimy też ustalić który MC donald's 🙂
Ja prócz poniedziałku mogę chyba w każdy dzień 🙂
Słuchajcie mam dobrą wiadomość, moja teściowa jedzie do Stanów w grudniu a wraca w styczniu, więc jest szansa że mi kupi kołyskę moich marzeń 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...