Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ale mam lenia dzis 😞 kompletnie nic mi sie nie chce! mialam isc na pobranie krwi... no ale snieg pada, samochod caaaaly bialy 😞 w sumie wizyta za dwa tygodnie to mam czas

a jak u Was? mdlosci chyba mi mijaja ale za to katar teraz sie przyczepil 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej 🙂

Mi się wiecznie nic nie chce :P oprócz spania hehe, no ale liczę na to, że kiedyś to przejdzie - tym bardziej, że ciężki weekend na uczelni przede mną...i te zaliczenia, różne egzaminy brrr
I do pracy dziennie muszę zasuwać :P a tutaj nie ma taryfy ulgowej, więc wiecznie się do czegoś zmuszam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie zostały mdlości na 30 %, czyli nie są juz takie uciążliwe. Natomiast przywitała mnie zgaga wieczorna, normalnie kaszle wieczorem z powodu zgagi. Dziwne. Myślę, że może siła zgagi jest tak silna ponieważ biorę acard, a tam skutki uboczne to zgaga, mdłości 🙂 U nas nie pada, ale wciąż zimno. Wczoraj od bardzo dawna pojechałam z mężem na zakupy i zatrzymałam się przy artykułach dla niemowląt. Były tam czapeczki dla noworodków. Gdybym znalazła kolor zielony to bym kupiła. Ale były same różowe z kokardka i niebieskie z samochodem. A ja nie znam płci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEj 🙂 na nasyzm forum chyba zaczyna dopisywac lepsze samopoczucie 🙂 ja tez coraz lepiej sie czuje 🙂 oby juz było tylko lepiej 🙂

Ja tez lubie ogladac ciuszki niemowlęce ale tylko oglądam bo tak jak magdadulke wszystko już mam po córci więc potrzebuje dokupić tylko pampersy jak trafię na jakąs fajną promocję to pewnie tez zacznę powoli kupować różne rozmiary bo tego to nigdy za wiele:P ale moze kilka ciuszków kupie dla wlasnej radochy:P wózek głeboki po corci sprzedałam w sierpniu;/ ale szwagierka ma po synku wózek więc pozyczy mi w sumie to na kilka mieisecy tylko bo jak dziecko ma 6-8 miesiecy w spacerówce juz jeździ:P mamy maly bagażnik i tylko parasolka nam sie miesci ale na plasko mozna siedzenie rozlozyc i jest ok 🙂 teraz jestem ciekawa płci bo jesli bedzie synek to ciuszki typowo dziewczece zbiore do wordka i komus podaruje bo zbiera sie tego sporo a miejsca brakuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
FAjne czasy was czekają teraz 🙂 akinimod super ze wsyztsko sie ta dobrze układa

ja dziś mam podły nastrój bo 2 tygodnie temu dzoniąłm do firmy meblowej czy nie zrobili by nam szafki łazienkowej na wymiar, mamy blat z kafelek na cała dlugosc lazienki i chciałam tam drzwiczki tylko zamontowac zeby moc tam schowac jakeis przybory łazienkowe, zadzwonbiłam panowie przyjechali wymeirzyli i czkema na wycene szafek, po tygodniu czekania dzownie z zapytaniem to moiwa ze zapomnieli 😠 ale oddzwonia anstepnego dnia z ceną, nastepnego dnia faktycznie dzwonia i mowia 1200zł ja sie pytam ich ale za co?? za 4 małe drzwiczki?? no ale to robota i nietypowy wymiar, okazało sie z epoliczyli cała szafke razem zblatem i wnetrznosciami a ja tylko drzwi chciałam , wiec czekam kolejny tydzien na wycene tym razem mial szef zadzwonic wczoraj ale nie zadzwonił. wiec dzis ja dzownie a on mi mowi ze zrobia to za 1200 albo w innym wypadku skzoda ich fatygi na takie małe zamówienie-mowie mu ze wtakim wypadku przez nich zmarnowałam 2 tygdonie i dawno bym miala to zorbione w innej firmie i ze sa niekompetętni bo mogli od razu powiedziec z etakich szafek po prostu nie robia jestem mega zła i powiedziałam ze nie mam zamiaru juz u nich tych szafek zamawiac-ach jestem zła ale jak bede w poblizu ich siedziby to nie omieszkam tam wejsc i powiedziec co mysle o nich!!! jakis czas temu robiłam u nich kuchnie na wymiar i byłam zaowolona oni tez bo kuchnia ogromna i wyszla mnie na[rawde sporo i mogło byc a teraz mnie zlali chciałam tez szafe na wymiar do przed pokoju , bo razem z szafkami lazienkowymi zamawialam ale tez na wycene sie nie doczekałam ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maiha- znam ten ból, my w tym roku chcemy cały dom dokończyć, bo na razie stan surowy zamknięty. Nie wyobrażam sobie tego- ustaliliśmy, że ja zajmę się kolorami meblami i kompozycją domu, bo mój mąż jak to on określił " nie widzi" jaki kolor pasuję .A wychodzi na to, że będę latac po firmach latem z brzucholem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
d-brycz - ja się bronię w czerwcu - to brzusio na pewno będzie gigantyczny hehehe :P

(mam nadzieję, że nie urodzę hehe)


A swoją drogą ostatnio na USG przesunął mi się termin z 16go sierpnia na 12 :O Wg okresu wychodzi 16.
To teraz którym się sugerować? No i poprzekładać daty na suwaczkach :P Bo ja już nic nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
,Hej dziewczynki wkoncu sie doczekalam i juz po pierwszym usg 🙂
Dzidzia zdrowa, rosnie ladnie wiec troszke sie uspokoilam 🙂
Wymiary ksiazkowe 6cm eheh i termin ten sam co z ostatniej miesiaczki 😉
Agadka teraz trzymam kciuki za ciebie bo ty jutro idziesz-powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguska - gratulacje 🙂))) Super dowiedzieć się, że wszystko idzie w porządku! My usg w 12 tyg juz jutro...trzymać mi tu proszę kciuki

Maiha - wspołczuję, bo ja dziś po raz kolejny nacięłam się na jakiś speców..to ręce opadaja, jak Ci ludzie są nieprofesjonalni, olewczy i maja nas głęboko gdzieś:/ Same nerwy...grr...

Bisia - to ja widzę, że kolejna rzecz nas łączy :PPP My też wykańczamy właśnie dom!!! Zbieramy teraz na wykańczanie parteru, bo na więcej to nas stać chwilowo nie będzie 🙂 Tylko, że mąż tam koczuje i pilnuje...ja już x czasu na budowie nie byłam. A powiem Ci, że sama budowa i nerwy przy niej tak nas zmęczyły, że i urządzać średnio mi się chce...

Co do ubranek to pewnie część dostanę od koleżanek, bo się wymieniamy ciuszkami zawsze! A tą pierwsza wyprawkę to sobie kupię pewnie gdzieś w internecie...jak tylko usg będzie w porządku i doczytam się dokładnie co i ile musi być:P

Ja dziś też leżę, bo coś się przeżarłam wczoraj i żołądek boli, a do tego coś ćmi brzuch i w krzyżu...:/ Miłego dzionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbaba będę trzymać kciuki napewno a i zazdoszcze lenistwa bo ja mam zalatany tydzień ;/ w czwartek robie impreze taka mała rodzinna i dzis zakupy jutro pichcenie ciast a w czwartek gotowanie ;/ ach na samą myśl jestem zmęczona

a jak radzicie sobie z pracami domowymi?? ja w pierwszej ciaży szorowałam podłogi na kolanach do smaego końca-do dzis sie smieje ze w dniu kiedy mnie maz zawiózł do spzitala to rano wysprzatałam dom na błysk i wyszorowałam podłogi:P potem mogłam jechać, a teraz raczej nie mogę się przeciążać fizycznie z racji palmień i troche męża wykorzystuję :P teraz on mi myje podłogi a mam spora powierzchnię do umycia:P mogłabym już chyba sama to robić bo chyba zagrożenie minęło w końcu to 2 trymestr ale jak się da wykorzystać to trochę skorzystam :P

co do odpoczynku to marzy mi sie drzemka w dzień czy spanie do 10 ale córeczka mi nie pozwala, ciągle chce się bawić i byc w centrum uwagi wszystkich wiec odpoczywam wieczorami kiedy mała spi w sumie to zapsypiam razem z nia miedzy 20 a 21:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maiha - nieźle z tym szorowaniem podłóg! 🙂))
Ja nie mam kompletnie sił i od razu jak coś robię, to słabawo mi się robi...zatem nie robię w domu nic:/ Mąż ogarnia chałupę...a ja leżę i czekam na powrót do żywych: bez mdłości i z siłami witalnymi:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusia suuuper 🙂 kiedy masz kolejna wizyte co jeszcze ci mowili

superbaba jutro my 🤪

od piatku krwawie po wizycie w ubikacji znaczy z odbytu wiec nie panikuje .... 😞 chyba mam znow hemoroidy 😞 w poprzedniej ciazy tez mialam 😞 wrrr do jutra poczekam i na usg spytam co i jak a jeszcze dzis mam jakies zolte uplawy nie takie grudkowate jak mialam biale ale plynne nie wiem czy jakias infekcja czy co z moczu poprzednio nic nie wyszlo i dobrze sie czuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...