Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witaj Gaja dołączyłas do grupy zamartwiających, pocieszających siebie super kobitek 🙂 Masz oklaska na dobry początek. Dobrze, że badanie jest przez brzuch bo ostanie w 9 tyg mnie bolało . Wiecie co dziś cały dzień jem? Lody z bitą śmietaną, po nich w ogóle nie mam zgagi.a jak pije wodę to mam zgagę heh szaleństwo.
Do superbabeczki- na fajną gin trafiłaś. Mój gin za bardzo się wymądrza :/ ale cholerka ufam mu jako lekarzowi.
Od tego snu jak tylko gadam z mężem o ciąży to określam dzidzi jako "pipolinka, albo pipolinek" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Superbaba kurcze to fajnie masz full wypas to twoje isg i wszystkie pomiary 🙂 u mnie to usg trwalo ok 7 min ehehh sprawdzila tylko wielkosc dzidzi, przeziernosc karkowa,pokazala mi raczki,nozki i serduszko ze bije,ale juz nie moglam posluchac.
Powiedziala ze na dzien dzisiejszy dzidzius sie rozwija dobrze.
Ja wogole mysle ze tutaj to calkiem inaczej wyglada niz w Polsce,jakos tak tasmowo to idzie-doslownie, dlatego nie moge sie doczekac usg w polsce po 20 tyg wtedy wszystkiego sie wypytam i mysle ze zrobia mi dokladniejsze.
Agadka a tobie robili cos wiecej, masz wiecej pomiarow?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja już po USG. Wszystko dobrze. Maluszek rośnie. Już ma 7,44cm 😁 Ale termin porodu przesunął mi się na 11 sierpnia bo dr stwierdził, że jednak będziemy kierować się wiekiem z usg jako że różnica wieku z om i usg wciąż jest taka sama. Wszystkie pomiary prawidłowe. Kruszynka pokazała nam się z każdej strony i znowu nie mogliśmy się nadziwić jak bardzo się zmieniła od ostatniej wizyty. I w 3D sobie pooglądaliśmy. Świetne wrażenie 🙂 Dr próbował podejrzeć co chowa między nóżkami, ale nieśmiała/y jest i nie chce pokazać :P Może za miesiąc będzie bardziej śmiałe 😉 A co do samego badania ja jeszcze nie miałam przez brzuch.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziwczyny, jakis czas tu nie zagladlam,na tu tyle sie dzieje. Gratuluje Wam wszystkim pozytywnych wynikow usg i ciesze sie razem z Wami 🙂
Nie wiem jak Wy, ale ja robie sie coraz wieksza i chyba przyszedl czas na male zakupy, bo juz w nie wiele spodni sie mieszcze 😞 Maluszek chyba rosnie jak na drozdzach, bo mnie dzisiaj brzuch tak boli,, ze az chwilami plakac sie chce, ale wszystko dla mojej Kruszynki 🙂
Ale smaka mi zrobilyscie z tymi lodami. Mam dzisiaj ochote na truskawkowe, ale chyba zadowole sie wisniowymi, bo tylko takie mam w domu, a nie bede ganiala biednego mezulka po nocy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę, że szaleństwo smaków! 🙂 Ja wróciłam i z emocji z meżem padłam spać na 1,5h! Teraz próbuję się zawlec pod prysznic..ale że to trauma rzygowna, to mi nie idzie 🙂

Ja właśnie wciągnęłam kanapki z mielonką..rano małżon zakupił, bo mi sięjakoś zachciało 🙂 Na słodkie jakoś nie mam w ogóle ochoty;/

Co do usg w 12tyg to ja specjalnie wybrałam taką super sprawdzoną lekarkę od usg i faktycznie mega dokładna!W 20tyg też do niej pójdę..w tej pracowni są spwcjaliści od wad serca dzidzi.Narazie jest ok, więc nie planuję by się nam przydali 🙂

Kamień spadł z serca...ale lęk już widzę, że pozostanie 🙂)) Taki już nasz los :P

Aaaa...tak się cieszyliśmy zwyniku dobrego, źe polazłam do mothervare i kupiłam piękne 3 bodziaki z opisami daddy is myhero i lobe mummy 🙂No musiałam jakoś odreagować szczęście!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mam bardziej smaka na tego kiszonego ogórka o którym bisia wspomniała 😉 Chociaż jakiś sorbet też bym wchłonęła, ale to jak się zrobi cieplej. Zbyt duży zmarzluch jestem żeby się jeszcze dodatkowo schładzać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
He Nirmala, ja jak wcinalam lody to otulona kocem. Nie wiem czy wy tez tak macie dziewczyny, ale mi jest ciagle tak strasznie zimnooooooo. Nasz domk do najcieplejszych nie nalezy, ale bez przesady. Ciagle opatulona, ciagle narzekam. Jakby mi sie wewnetrzna temperatura rozregulowala normalnie. Och jak ja nie cierpie zimy. Wisona wiosna...lato lato. Co roku, jak sa upaly nie do wytrzymania, to oboje z mezem powtarzamy, ze to nie szkodzi, ze 100 razy wolimy niz zime.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdaluke - mi tez jest ciągle zimno! krążenie nam troszkę szwankuje i ciśnienie spada..,ponoć normalne, że może nam być ciągle zimno :P Ja mam mega ciepło w domu (24 stopnie teraz), a i tak marznę.
Agadka - ale bobas!!!! 🙂)) Mamy chyba podobna fotkę - muszę zmęczyć Michała, by zeskanował!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. A mnie glowa cmi ...znowu. ALe albo pojdzie w jedna albo w druga strone. Nie moglam, po prostu nie moglam dzis wstac. Zasnelam wieczorem jak usypialam mala, maz mnie obudzil, zaczelismy ogladac film i co...i co znowu zasnelam. Normalnie wieczor sie zbliza, tam gdzie usiade, tam zasne ostatnio. Ja musze na zakupy jechac a tak mi sie nie chce. U nas prawie 11 a my z Ella jeszcze w szlafroczkach, hehe. Normalnie porazka. Idziemy sie ubrac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...