Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wiecie co ja to mam męża w domu, mąz ma pracę od poniedziałku do piątku od 6:30 do 14:30 więc mam go praktycznie cały czas w domu ale czy to tak super hmm więcej chyba się kłócimy przez to :P

kurcze chciałąm sie rozpisac to mąż mnie woła ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
maiha napisał(a):
Wiecie co ja to mam męża w domu, mąz ma pracę od poniedziałku do piątku od 6:30 do 14:30 więc mam go praktycznie cały czas w domu ale czy to tak super hmm więcej chyba się kłócimy przez to :P

kurcze chciałąm sie rozpisac to mąż mnie woła ;/


hahhaa no tak zle i tak nie dobrze 🙂 my tez sie teraz wiecej widzimy bo wczesniej pracowlaam wieczorami o on do wieczora wiec sie mijalismy to powiem jest taki szok jak codziennie sie widzielismy hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to u mnie podobnie bo moj maz pracuje od 5 rano do 14 wiec tak jakby byl w domu caly czas eheh
Agadka te numeracje ciazowe sa jakies inne chyba tez jestem takiego zdania, mam jedne fajne spodnie jeansowe z h&m i rozmiarowka w sumie by sie zgadzala bo to 38-leza idealnie,ale jak poszlam do sklepu i zaczelam przymierzac to jakos zadne nie pasowaly niewiem o co chodzi wszystkie za male wiec wzielam 40 i tez zamale eheeh wkurzylam sie i wyszlam.
Zamowilam na internecie, ale niewiem czy to byl dobry pomysl, zobaczymy jak przyjda 🥴
Co do brzuszkow to ja tez obiecuje ze wstawie 🙂 ale moj tez jakis duzy sie wydaje w porownaniu do waszych hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo taka rozłąka też dobrze robi, męza tez keidyś nie było 2 tygodnie jak wrócił to nacieszyć nie mogliśmy się sobą a teraz to za dużo czasu mamy dla siebie :P od 15 do wieczora jesteśmy razem ale nie tak zupełnie razem mąż znajduje sobie zajęcie ja tez jedynie kawe pijemy razem po obiedzie, czasem w sobote film zobaczymy razem a tak to oglądamy top cherfa o 20:30 w tygodniu razem i to wszytsko wiec chyba wolałabym trochę "zatęsknić" za mężem:P nawet nie mamy sobie za duzo do poagadania czy opowiedzenia bo jesteśmy na bieżaco:P trochę wieje nudą ach to się wam wyżaliłam 🥴

Magdaluke tak spanie czasem z dzieckiem ejst fajne ale nie codziennie no moz ejak nadia byla mniejsza ale teraz to ja spie na krancu łóżka maż na drugim krańcu a nadia na symym srodku w poprzek;/ i nie da sie jej obrócic bo zaraz sie budzi i znowu przekreca w poprzek;/ ma swoje łózeczko ale chyba ma jakies koszmary senne i w rezultacie około 1 w nocy porzychodzi do nas do łózka

magda pisałas ze próbujesz oduczyć Elle siusiania do nocnika 🙂 ja wyjechałam nad morze i tam Nadia na plazy biegała ciągle tylko w majteczkach bez pieluchy i tak sie oduczyla sisuiania bo nei podobalo jeje sie biegac w mokrych majteczkach tylko ze u nas nocnik nie sprawdził sie bo nadia chciala tak jak mama na wc siusiac wiec kupilam nakladke na wc i podnóżek 🙂 teraz juz sama chodzi na kibelek tylko potem woła żeby ja ubrac 🙂

Wiecie co aj sie przyznaje ze troche bledów popełniłam przy Nadii ale teraz juz wiem co robiłam źle i przy 2 dziekcu juz wiem co musze poprawic 🙂 np nadie karmiłam tylko piersią do 6 miesiaca tak jak wszedzie zalecają i w rezultacie nadia nie chciała butelki ;/ wiec moje dziecko nigdy nie pilo z butelki ani herbtaki ani mleka-a mleka modyfikowanego nawet nie tknie;/ przez co karmiłam ją 1,5 roku zbey maila jakiekolwiek mleko teraz drugie dziekco od pierwszych dni dostanie mleko z butli na zmiane z piersią:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadko lepiej ze masz gacie ze sklepu z aduze niz tak jak ja za małe ☺️ ale ciagle tu czytam ze nosicie rozmiary 24, 36 ach jak wam zazdroszcze figury 😜 ja nosze 40 ;/ a marzy mi sie 38 ale po porodzie wezme sie za siebie, nawet tak mysle ze nawet dobrze z etearz nie mam apetytu i chyba fajnie ajkby tak zostalo do konca ciazy 😜 bo nie podjadam jem tylko tyl ezeby cos zjesc bo musze cos jesc niestety, wiec fajnie byloby prezytyc w ciazy tylko 10 kg i juz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maiha - z tym karmieniem na zmianę butla-cycek to nie taki zły pomysł. Moja znajoma wychowała tak bliźniaki i teraz 3 dziecko i chowają się zdrowo i śpią całą noc 🙂

Co do tęsknoty - to wiecie...po jakimś czasie nie ma już ciągłych uniesień 😉 Takie życie, dlatego trzeba troszkę odpoczywać sobie, troszkę spędzać razem czas! Mój pracuje niestety od 14 do 20-21...przez co naprawdę mało czasu spędzamy razem:/ Smuuutnooo...za to nie rozstajemy się na noce :P Jedyne kiedy spałam sama to jak byłam parę razy w szpitalu - wtedy mąż tęsknił, oj tęsknił 🙂

Aguska- a z jakiego sklepu zamawiasz? No ja się troszkę boję zamówić gacie przez net...niby są XS i rozmiary, ale to rożnie bywa:./
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj ja to moge duzo opowiadac o rozlace - moj maz pracuje w systemie 2 na 2 = 2 mce na statku i 2 w domu, zyjemy tak juz kilka lat i mozna sie przyzwyczaic, ale za kazdym razem jak zostaje sama jest smutno. Superbaba zgadza sie zwiazek sie zmienia i nie usycham juz z tesknoty, ale jednak trudno jest miec wszystkie obowiazki na swojej glowie, nie ma nawet kto herbaty podac.
Nirmala dzieki za link - zamowilam poduche 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja Wam też opowiem historie dotyczącą rozłąki- jak się poznałam z mężem to on grał w zespole sobotami i niedzielami a w tygodniu pracował na etat. Ja natomiast sobotami i niedz uczyłam się a w dzień powszedni harowałam w robocie. Spotykaliśmy sie ciemna nocą, bo wtedy nam tylko pasowało. Bardzo się z tym męczyłam więc powiedziała DOŚĆ NIE CHCE BYĆ Z TOBĄ. Przekonywał mnie , że cos wymysli , codziennie siedział pod moim domem aby pokazać jak mu bardzo zależy. Ja byłam twarda. Po tyg dzwoni i mówi, żebym zeszła bo on wymyslił coś świetnego. A mianowicie mam zastapić wokalistkę !!! Oszczędzę Wam szczegółów, ale z mojej i jego strony musiało dojść do wielu kompromisów. Ja musiałam spiewanie w zespole pogodzic z nauką i pokonać tremę i nieśmiałość. I tak to jesteśmy małżeństwem 🙂 Rozłąka krótka tak, ale nie za długa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maiha nie martw sie ja tez nosze 38-40 🙂 wiec nie jestes sama 🙂
Ja to sie ciesze jak ide do pracy bo wtedy chociaz nie podjadam, a jak wracam do domu to kraze przy lodowce 🤢 co by tu zjesc. Od kiedy mdlosci przeszly zjadlabym konia z kopytami 🙂
Dziewczynki wy wszystkie jestescie takie szczuplutkie-rozmiar 34-nigdy takiego nie mialam 😞
Superbabeczko ja zamowilam z nexta i mam nadzieje ze beda oki bo czesto nosze spodnie z tej firmy,ale zobaczymy jak juz dojda, jak beda za male to trudno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aguska101 napisał(a):
Maiha nie martw sie ja tez nosze 38-40 🙂 wiec nie jestes sama 🙂
Ja to sie ciesze jak ide do pracy bo wtedy chociaz nie podjadam, a jak wracam do domu to kraze przy lodowce 🤢 co by tu zjesc. Od kiedy mdlosci przeszly zjadlabym konia z kopytami 🙂
Dziewczynki wy wszystkie jestescie takie szczuplutkie-rozmiar 34-nigdy takiego nie mialam 😞
Superbabeczko ja zamowilam z nexta i mam nadzieje ze beda oki bo czesto nosze spodnie z tej firmy,ale zobaczymy jak juz dojda, jak beda za male to trudno.


nie no ja tez nie jestem chudzinka mam 10 rozmiar ale mam tylko 160cm po ciazy mialam nawet 14 rozmiar ale sie wzielam za siebie teraz juz chyba tylko dol 10 mi zostal gora zdecydowanie wieksza 🙂 bo to juz 5,5 kg na plusie.... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisia - ha ha ha - ja sobie poradziłam wg instrukcji, to i Ty dasz radę 🙂 Czekam na fotę!!!
Ty to musisz być zdolna skoro śpiewasz...mi to słoń na ucho nadepnął - nucę tylko dla siebie :P A co to za zespół? taki na wesela czy do pubu? Super...macie coś wspólnego, a to jest najlepsze w małżeństwie! My np. kocham koty - i na to mnie mój mąż poderwał na internecie 🙂 A historia piękna - no kocha jak nic!

Aguska - ja to nigdy w Next nic nie kupiłam:/ Dlatego boję się coś zamówić...ale jak nie znajdę nic w Happy Mum w sklepie to zaryzykuję w necie - w razie co są w tym sklepie zwroty! Co do podjadania...to mi tez z mdłościami lepiej, ale krążę przy lodówce i nic co bym zjadłam nie znajduję;/ dziś zjadłam M&M, oliwki, kawałek serka..no i jakiś tam malutki obiad i śniadanie. Jak mąż wróci to może jakąś kolację zrobi! Bo mi tak byle jak na tym brzuszku naszym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbaba, mdlosci powinny niedlugo przejsc, ja sie meczylam strasznie na poczatku ciazy, kilka tygodni calymi dniami tylko spalam tak zle sie czulam. ale teraz juz wszystko minelo, i mam apetyt naprawde za dwoje. niektorzy mowia, ze jak apetyt bardzo duzy to na chlopaka, a jak taki sobie to dziewczynka, ale kto wie - zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No widzisz superbabeczko jak juz mdlosci mniejsze to bedzie coraz lepiej 🙂
We mnie to takie sily ostatnio weszly ze szok, wysprzatalam cale mieszkanie popralam,poprasowalam itp 🙂
Az maz stwierdzil ze chyba wracam do normy ehehh
wkoncu udalo mi sie wkleic zdjecie brzuszka hihi
Agadka ja juz tez 3kg na plusie, az sie boje co to bedzie pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguska - zaraz oblukam brzuszek 🙂

No z mdłościami to dużo lepiej, ale sił mam zero 😞 Nadal słabawo i brzuch pobolewa, w krzyżu ćmi, serducho nawala...no muszę stwierdzić, że ciężko znoszę ciążę:/ Mam nadzieję, że już niedługo będzie lepiej 🙂

Apetytu wielkiego nie mam, ale jak mam na coś ochotę to mniam mniam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj tak piszecieo rozmairach...co z tego, ze mam maly rozmair jak opona jest. Byla i bedzie bo niewazne co robie i jak chudne ( po moich chorobach i szpitalu to cien czlowieka ze mnie byl) a ia tak z brzucha nie udaje mi sie zrzucic. Wazne sa proporcje. Maiha na zdjeciu brzuszka wygladasz swietnie.
Ja to mam takie krotkie rozlaki z mezem ale bardzo mnie mecza. My mamy tak ze soba, ze mozemy razem byc 24 na dobe 7 dni w tyg i nam sie nie nudzi ani mocno si nie wkurzamy jakso specjalnie bardziej na siebie. Dziwne? Moze. Moj Luke pracuje z domu wiec w ogole jest dziwnie...bo jest ale go nie ma. A potem znika na pare dni i w ogole go nie ma! ALe szuka nowej pracy bo sie kontrakt konczy...achh...stres,mowie wam.
Maiha, no Ella wie gdzie nocniczek i siusiu ale woli sie nim bawic...Moze za mala jeszcze. Taki mam 3 w jednym, ze mozna z nigeo zrobic nakladke na kibelek wiec moze warto to sprobowac. A moze za zimno? W lato pewno latwiej bedzie. Ona w tym miesiacu konczy 1,5 roku. A z tym spaniem to ja wiem, ze to ciezko...dlatego lozko zmieniliamy. A tak mala miala wczesniej, ze sie nauczyla i nie mogala spac u siebie tylko u nas, inaczej wrzask. I musielismy przez pare dni jej po prostu nie odpuscic i plakala strasznie a w koncu znowu zaczela spac w swoim lozku. A ja plakalam razem z nia, straszne przezycie... 😞 A co do butelek...to ja sciagalam pokarm i dalam jej butelke w 3 tyg, w razie czego, zeby wiedziala jak gdyby musiala z kims zostac czy cos. ALe tylko mleko z piersi pila, nie dawalam jej sztucznego...do czasu moich operacji ...juz kiedys opisywalam ta historie. Tak wiec uwazam, ze warto zapoznac z butelka, tak na wszelki wypadek.
Bisia, historia fajna, wyspiewana serenadami ! A jaka muzyke spiewacie?
Ja jem bo musze ale tez bieduje, chcialabym miec ochote na jedzenie...kupilam sobie warzywne burgery i paroweczki z soi. Bo ja miesa nie lubie. A cos jesc trzeba. Nawet moze byc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😉 widzisz Superbaba,sekret lezy w charakterze mojego meza. Naprawde. Ja nie wiem jak on ze mna czasami wytrzymuje. I przez to jaki on jest ( taki kochany) uklada sie. Poza tym sporo przeszlismy razem, wiadomo....
A sluchajcie, bo siedz ei szpony bede obcinac, czy wam tez tak paznokcie rosna po witaminkach prenatalnych? Mi to rosna jakos dwa razy szybciej i ladniejsze i sie w ogole nie lamia...nie to,ze wczesniej sie lamaly mocno, ale teraz to w ogole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...