Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dodi napisał(a):
Bisia jesli moge cos doradzic to przy zakupie auta sprawdzcie czy samochod ma baze/system ISOFIX - ulatwia przewozenie fotelika i nosidelka


system ISOFIX?? pierwszy raz widze cos takiego haha z tego co widze to maja je auta mlodze niz 2006 musze sprawdzic czy meza ma 🙂 hihi ale on ma tez trzydrzwiowe wiec do d...z dzieckiem, a moje piecio za stare na takie systemy lol

tez myslelismy nas zmiana auta ale meza dopiero co kupilismy w listopadzie a ja swoje uzywam tylko 3 razy w tygodniu a juz wkrotce tylko na zakupy hihi wiec maz mowi ze mam je sprzedac a za ubezpieczenie i przeglad kupie sobie nowe pod koniec ciazy ale ja sie tak przyzwyczajam ☺️ lubie moje auteczka a adi to co chwile zmieia w ciagu tych 6 lat co tu jestesmy to chyba jego 15te auto 😮 😠 czym mnie niemilosiernie denerwuje

wczoraj robilam na obiad fish pie a adi nie przepada wiec teraz podjadam resztki 😁 normalnie nic z obiadu nie zostaje

chyba sobie tez takiego tosta zrobie jak juz tak wszyscy polecaja 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej mile panienki!
No byly blizniaki na pewno.
Ja mam te bole tak od czasu do czasu. Nie wiadomo skad. Najczesciej jak stoje albo chodze dluzej albo jak Elle nosze wiecej czy tez podnosze. Echhhh
Nie wiem dokladnie co to za system, ale nowe foteliki maja w bazach takie systemy wpiec i to pewno o to chodzi, bo nie kazdy samochod ma jak to "dopiac" . Jak bylysmy w Polsce w czerwcu to Ella jezdzila w foteliku bez bazy, takim zapinanym pasami, i nie chce na snobke tu wyjsc, ale powiem wam, ze nie czulam sie z nia bezpiecznie . Z tego co wiem, to duzo jest takich fotelikow. Jesli chodzi o foteliki to na tym akurat nie oszczedzalismy, no wiadomo 😉 Dzien dlugi przed nami i nie mam pomyslu. Na obiad moze spaghetti zrobie bo latwo i mala je.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdaluke napisał(a):
Dzien dlugi przed nami i nie mam pomyslu. Na obiad moze spaghetti zrobie bo latwo i mala je.


hihi wlasnie wyciagnelam mielone z zamrazalki na spagetti bo szybko

moj maz ma dzis 30 lat 😁 w nocy dostal prezenty kremy na zmarszczki i torcik haha poszlismy spac a o 10 rano mnie obudzil gdy ktos go odwiozl z pracy bo sobie plecy uszkodzil w pracy hahahah moj emeryt 😘 lezy i steka ze mu zle :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj w kwietniu 32 konczy ale kto by liczyl lata! Czlowiek mlody duchem :-) Sto lat dla Twojego Adi Agadka i wiesz, pomasuj mu plecki czy co tam trzeba jak boli 🙂
No ja tez wlasnie mielone wyjelam ale na mieso nie chce patrzec...Musze sie jednak przyznac, ze wczoraj tak mi podszedl smakowo ten kurczak pieczony ( a dzien wczesniej nie moglam patrzec) bo i mizerie do tego zrobilam, i ziemniaki ....powiedzmy tylko tyle, ze nawet Ella skonczyla a ja jeszcze siedzialam i wyjadalam resztki....az mi wstyd bylo bo Luke podejrzanym okiem na mnie spogladal. NO potem mi bylo mega niedobrze ale uczta byla 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdaluke napisał(a):
Moj w kwietniu 32 konczy ale kto by liczyl lata! Czlowiek mlody duchem :-) Sto lat dla Twojego Adi Agadka i wiesz, pomasuj mu plecki czy co tam trzeba jak boli 🙂
No ja tez wlasnie mielone wyjelam ale na mieso nie chce patrzec...Musze sie jednak przyznac, ze wczoraj tak mi podszedl smakowo ten kurczak pieczony ( a dzien wczesniej nie moglam patrzec) bo i mizerie do tego zrobilam, i ziemniaki ....powiedzmy tylko tyle, ze nawet Ella skonczyla a ja jeszcze siedzialam i wyjadalam resztki....az mi wstyd bylo bo Luke podejrzanym okiem na mnie spogladal. NO potem mi bylo mega niedobrze ale uczta byla 🙃


hihi ladnie

dziekuje w jego imieniu posmarowalam ibuprofenem w kremie wiecej nie poradze :P to chyba w psychice bardziej niz w plecach bo przeglada sie w lustrze na przeciw lozka i mowi mam dzis jakiej wieksze worki pod oczami ta juz bedzie codziennie?? albo ten krem przeciwzmarszczkowy co mia dalas nie dziala :P ciagle jakis tekst na ten temat chyba przezywa swoj wiek 🙃

przejzalam ilka stron z przeszlosci ale nie odnalazlam tego kto mial miac blizniaki 😞 pamietam ze to bylo dosc pozno bo jszcze mowilam a czemu sie tak pozno dowiedzialas?! boooze skleroza ciazowa :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez pierwsze słysze o tym systemie w samochodzie, ale czytam fora i oceniaja to jako coś bardzo wygodnego i bezpiecznego.
Dziś przeszłam się po sklepach, dostałam małego doła, bo chciałabym byc piękna ...a nie mam siły na to. Wciąż jakieś dresy, blado kropkowa cera . A tyle ładnych ciuchów w sklepach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka..duzo do pisania, wiec pewnie wieczorem naskroie wiecej, bi teraz jade kupic gacie 🙂 U kardiolog ujdzie, ale musze powtorzyc holtera ekg za 2tyg:/ Ale tak sie denerwowalam tymi bolami brzucha, ze spanikowalam i pojechalam do ginekolog. Uspokoila mnie 🙂 W stodku wszystko rozpulchnione, szyjka zamknieta, serduszko bilo 144...uff..czyli musza to byc te wiazadla czy jak im tam:/

Ten system w samochodzie po prostu ulatwia wpinanie fotelika..jest w tych nowszych samochodach i jest super!!!

Ja dzis malo jem, bo troszke niedobrze:/Buziaki i do wieczorka!
P.S.Na pewno byly blizniaki u nas na forum!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Bisia rozumiem - mam to samo! laze po domu jak koczkodan, ani sie umalowac ani uczesac. na shopping na razie sie nie wybieram bo tylko sie zestresuje.
cos mnie dzis brzucho boli :/ czekam na ruchy dzidzi ale na razie cisza, a podobno wierci sie ciagle, przynajmniej podczas usg 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi jakos te ubranka dla ciezarowek sie nie podobaja, bo sa jakies taki bezksztaltne, ale moze tylko zimowe sa takie, a na lato cos fajnego bedzie. Ja obecnie z nostalgia patrze na ,,normalne" ubrania w sklepach, bo tyle fajnych rzeczy na wiosne wchodzi, ale takie to sobie za rok kupie 😉
A sprawdzilam, kto bedzie mial blizniaki- karolina1981, ale dawno jej nie bylo na forum, chyba ostatni raz na poczatku lutego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki wkoncu mam chwilke zeby zajrzec 🙂
Agadka to nasi mezowie maja urodzinki tego samego dnia, ale innego roku sie urodzili ehehe
Moj mezulek dzisiaj skonczyl 35 lat 😜 i tez cos swiruje heheh stwierdzil ze jest za gruby 🙂 i ostro sie za siebie wzial silownia,dieta itp i tylko chodzi i sie przeglada w lustrze jak mu w miesnie idzie heh
Starosc nie radosc 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguska - moj we wrzesniu 35 lat konczy 🙂 Staruch...ale ja tez nie najmlodsza, bo w czerwcu 32 lata 🙂 Ale w koncu wzial sie moj maz za siebie i na basen poszedl..bo u niego ciaze widac a nie u mnie 🙂

Kupilam gacie w H&M..jedyne pasowalt, wiec nie wybrzydzalam 🙂 A ciuchy ciazowe kocham z Happy Mum! Dzis kupilam bluzeczke z sercem...mam zamiar z netu kupic biala koszulke z napisem na brzuchu "Wychodze latem"! Ktoras chetna?To wysle linka:P

Wlasnie zajadam jogurt mrozony ze zmiksowanymi owocami: banan, truskawka, brzoskwinia...jakas nowa firma sie otworzyla Yogen Fruz..pycha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To mój gówniarz w porównaniu z Waszymi bo tylko 26lat 😉
A ja Was zaskoczę, bo na okazję dzidzi zamieniłam moje kochane autko właśnie na combi 😜 I wydaje mi się że będzie za małe 😁
U nas ogólnie w porządeczku jak najlepszym, czujemy się świetnie i rośniemy 🙃 W piątek zaczynamy już osiemnasty tydzień 😁 A co do ruchów to może i coś czasem czuję ale poczekam na kopniaka by być pewną 🙂
Fajnie że prawie każda ma już zdjęcie w profilu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dodi- dzieki za zrozumienie 😉 te hormony ciążowe. Mi się ciążowe ubrania zimowe też nie podobają, mam nadzieję, że my swoje brzuchalki będziemy eksponować w ładniejszych letnich ubraniach.
Weszłam na strone happy mam faktycznie tam dopiero jest coś ładnego. A skąd superbabeczko znalazłaś koszulke z napisem :wychodzę latem"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uwielbiam Happy Mum..sklepy sa w Warszawie na pewno..trzeba sprawdzic na ich stronie 🙂 Ja mam koszulke Hot Mama i z sercem.Wieczorem z domku wysle Wam linka do tej koszulki "Wychodze latem" - ja te uwielbiam takie rzeczy 🙂Wole niz jakies nie wiadomo jak eleganckie!A co...bede sie chwalic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...