Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Strzauka: super ze jest oki i ze nereczka tak bardzo nie urosla. Na pewno bedzie oki i uda sie uniknac operacji!!
d-brycz: to po robocie 😮 kkurcze moze jak sklei to nic nie bedzie widac.. 🥴
madzia: chyba zrobie jakis braz tak zeby kolor nie byl taki splowialy 🙂 Nio i rzeczywsce nie wyobrazam sobie teraz spac na matercau 😮 nie daj sie!! Powaznie koty byly same na 4 dni? Bo ja tu trucheleje i tak mi go zal zostawiac 😞 nIo i polazalam do sasiadki zeby do niego zajrzala jutro wieczorkiem na chwilke.. 😞
pampinka: białe Michałki........ mmmmm......
bisia: moze przewroc sie na drugi bok, kiedys mo pomoglo 🙂
maiha: nic sie nei martw, bedziesz laska jak nic. Najwyzej sam brzuszek da sie zatuszowac fasonem kiecki 🙂
Normalnie przegadalam przez tel z psiapsiola 2 h. I tak mi lekko na serduchu. Troszku poplakalam sobie. Bo tak czasem wszytsko do dupy 😞 Nio ale nicz ide wypic meliske i zrobic masy do placków. Nio torta zamowilam bo juz sily brak 🙂
AAAA I kupilam kiecke której nie przymierzylam bo byla prawie 17 :P Eheheh nei zapne sie w cyckach :P) Nio mamuska obiecała ze przerobi i bedzie na jutro 🙂 Ajj najwyzej coisk innego ubiore 🙂
aaaa co do staroscie to ja tez nei doczekalam czasów gimnazjum ehhehe 🙂
Buziaki mamauski!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzaueczko - prawie trafilam z waga..o 100g sie pomylilam 🙂 To juz wielki chlop jest! A co do nereczki to ciesze sie, ze sie znacznie nie pogorszylo..to mozna byc dobrej mysli;*
Bisia - jak lezysz na drugim boku to nie przestaje?! Bo mi Helenka na maxa wali glowa w jajnik..ale tak, ze wyje! Ale tak mocno boli tylko jak leze na prawym boku, na lewym mniej..wiec ogolnie od 3-4dni ciagle spie i leze na lewym! Juz dostaje swira i odlezyn od tej jednej pozycji!:/ No ale coz ja biedna moge? 🙂
Magdad - no jak bardzo nie zmieniasz koloru to bedzie oki 🙂 Fajnie, ze imprezka sie szykuje..jak ja zaluje, ze jestem wiezniem lozka:,( A ta meliske to pijesz codziennie? Bo moze ja tez powinnam..tak normalnie to dla mnie za lekka, ale jak innych nie bardzo mozna to moze taka herbatka codziennie troszke wyciszy?
D-brycz - pech z ta szuflada:/ No ale da sie nareperowac? Nic nie bedzie widac...ale chociaz duza jest i pomiesci wszystkie ciuszki, bo ta z ikei mimo 4 szuflad jakos barrzo pojemna nie jest...albo Helenka ma za duzo rzeczy 🙂

A ja coraz bardziej zdycham..na noc chorobsko zawsze sie pogarsza nie wiadomo czemu:/ Ledwo dycham z goraca i zlego samopoczucia 😞 Mam 37,6 i po paracetamolu nie spada:/ A tak slaba, ze ledwo do kibla sie czolgam..wlasnie zbieram sily na prysznic szybki! Widac za malo nerwow mialam wczoraj to jeszcze przeziebienie..shit!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak leże na prawym to czuje jakby ból zmiażdzenia, a jak na lewym to mnie jakby ciągnął jajnik, nie wiem jak to jaśniej wytłumaczyć. I teraz zaczęła mnie prawa nerka boleć. Taki to nieprzyjemny ból, że aż cała jestem poddenerwowana, bo to nie taki ostry ból tylko taki tępy, nie wiem czy jasno piszę. Dziewczyny macie pomysł na dobre miejsce na ściągę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisiu - mam podobnie z jajnikiem i chyba nie da sie z tym zawalczyc:/ A na sciage mam:P Zawsze mi sie to sprawdzalo na studiach, a potem okazalo sie ze moj tata tak samo sciagal 🙂 Bralam sciage wysoko miedzy nogi..tak, ze siedzialam o rozchylalam nogi i spisywalam, a jak ktos przechodzil to sciskalam nogi 🙂 A nie bylo nic widac, bo glowa schylona jakby nad biurkiem czy kartka papieru a przy okazji oko lypie na siedzenie miedzy nogami 🙂 Nie wiem czy jasno to opisalam..ale nigdy mnie nie zlapali..taty tez:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oczywiście superbabeczko mało Ci jeszcze to masz jeszcze przeziębienie, kurde wkurzyłam się , czemu te życie Ci nie odpuści choć na trochę, niedawno chorowałam i miałam tą temperaturę i wiem jak w ciązy cholernie cięzko to wytrzymać. Wspólczuję , w ciązy takie choroby odczuwa sie dwa razy więcej ( miałam stan podgorączkowy a czułam się "wyżarta" przez potwora przeziebienia) no wkurzyłam się!!! Czemu nie możesz miec troche spokoju!?
Przepraszam, ale chyba mam dziś gorszy dzień, zaraz sobie tą boląco nerkę wydłubie widelcem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba napisał(a):
Bisiu - mam podobnie z jajnikiem i chyba nie da sie z tym zawalczyc:/ A na sciage mam:P Zawsze mi sie to sprawdzalo na studiach, a potem okazalo sie ze moj tata tak samo sciagal 🙂 Bralam sciage wysoko miedzy nogi..tak, ze siedzialam o rozchylalam nogi i spisywalam, a jak ktos przechodzil to sciskalam nogi 🙂 A nie bylo nic widac, bo glowa schylona jakby nad biurkiem czy kartka papieru a przy okazji oko lypie na siedzenie miedzy nogami 🙂 Nie wiem czy jasno to opisalam..ale nigdy mnie nie zlapali..taty tez:P

o to ja też tak ściagam! a moje koleżanki zawsze się dziwiły na takie ściaganie, a dla mnie to było takie proste
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia, no zostawilam je na 4 dni...wyrodna mama. Ale mieszkalismy w Michigan i dluga droga do Ohio i one tak zle znosza podroz, ze wolalam, je mnie stresowac ( a swoje sie i tak najezdzily). Nic im nie bylo, bo zostaly oba w domu z masa jedzenia i wody itp. Ale smutek byl.
d-brycz, no wlasny bizns jest, i fajnie. A co do komody.....mam nadzieje, ze sie udalo skleic i nic nie widac...tak to bywa, cholerka no.
Strzauka, w sumie n=dzuo sie nie powiekszylo, zobaczysz, bedzie dobrze. A Damianek kawal chlopa. Nie moge , chwila moment i juz bedziesz rodzic. Tak jak i Maiha i pewno Dorotka...Dorotka, a kiedy u Ciebie ten termin cc wychodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisia - nie wydlubuj nerki, bo sie jeszcze przyda:P A to sciaganie jak dla mnie najlepsze!!! A z tym przeziebieniem to masz racje..37,6 a jakbym miala ponad 38!!!:/ Wzielam paracetamol, ale dupa..a lekarka nie zgadza sie na kolejny..wiec slucham grzecznie! Mleko z miodem wypije na noc...a teraz za rada Loczka wide z miodem i cytryna popijam!
Madzia - no teraz to juz nie wiem, bo albo w skonczonym 37tc albo ok 38tc.Ja juz wole ten 37...ale pewnie zdecyduja dopiero w szpitalu:/ A z tymi kotkami to ja tez mam schize..na 3 noce tate z dzialki ciagnelam, bo "dzieci" nie moga same byc! No ale czasem jak wyscia nie ma..a 2 dni Magdad to nic mu nie bedzie na pewno:*
D-brycz - swoj biznes super sprawa..a solarium to kurcze zawsze ma branie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja padla a tak mnie wymeczyla....ze i ja padne.
A wielkie wspolczucia w ogole, paskudne chorobsko. Ja pijalam mleko, czosnek ,miod i maslo. Obrzydliwe, ale pomagalo. Jak Luke bylk chory w Polsce to nie dal rady tego wypic. Ale on to taki lalus troche. Wegla tez nie chcial na mega srake (sorki) a mowilam, ze pomoze. Ale on sie nie mogl przekonac.
Bisia, szturchnij troche Frania, moze ciut sie przesunie. Bo tak w skali 8 to musi naprawde bolec.. 😞
A dzis tesciowa dzwonila, ze jedna z jej ciezarnych dziewczyn w pracy znowu na ostrym z powodu worczka zolciowego...wspolczuje jej bardzo. Pewno beda wywolywac albo cc bo ona juz blisko 38 tyg. No i przez to, slowo daje, odezwal sie moj "ghost pain" i mi sie wydaje, ze moj nieistniejacy woreczek pobolewa. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehehehe
No zarcik oczywiscie, bo sciagalam rowno jak leci, cholerna chemia organiczna i inne takie, to przeciez sie pochlastac mozna bylo. Ale, i to prawda, moj Luke nidy nie sciagal i byl wielce oburzony , ze jak to tak mozna, u nich sie ze studiow wylatuje i tyle. No i tak tu jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdaluke napisał(a):
A jeszcze, ja nie wiem jak wy mozecie sciagac. Ja nigdy nie sciagalam

no wlasnie cos mi nie pasowalo... 🙃
ja to panikara straszna przy sciaganiu bylam i nigdy nie mialam miejsca na sciage przygotowanego tylko gdzie sie udalo upchnąć tam byla 😁 kurde ale stres zawsze byl ze przylapia...
no a jak ktos mial katar akurat 😉 to w chusteczkach higienicznych
szuflada dalej sie "naprawia"! niby musi przez noc postac zeby klej zwiazal dobrze i jutro zobacze jak to wyglada 🤢 a czy pojemna to tez chyba Iza ma juz za duzo ubranek 😮 druga taka by sie przydala...
Strzauka mam nadzieje, ze Damianek zobi ci mega niespodzianke i obedzie sie bez operacji 🙂
Magdad udanej imprezki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbabeczko: ja ta meliske kupilam sobe taka z pomarancza i pije tak na stresiora. Nio czasem sie zdarza ze kilka dni pod rzad a czasem ze w tygodniu ani razu 🙂 NIo ale spróbuj nie zaszkodzi a moze pomoze 🙂 NIo na mnie dziala, taki lighcik mi sie wlacza 🙂
bisia: ja na nodze pod kiecka. Stwierdzilam ze zaden wykladowca nie kaze kicki do gory podnosic i sprawdzac ehhe Nio i do etiu od okularów. Tylko to byly takie okularki do kompa zerówki i musialam je ubrac na egz zeby jakies pozory byly 🙂 POWODZENIA!!!!
madzia i Dorotka: ja wiem ze rozumiecie mnie z tym kotem. Bo tak publicznie to sie nie zawsze przyznaje bo czasem sie ludziska smieja. Nio coz nie kazdy lubi kocurki 🙂 nio nawale mu jedzenia wody i musi dac rade. Nio a teraz taki markotny chodzi i mi go zal 😞
d-brycz: trzymam kciuki zeby ciuszki malej znalazly sowje miejsce jeszcze dzis 🙂
Nio a ja zrobilam rolade brzoskiwniowa, chcialam truskawkowa ale zapomnialam ich kupic 🥴. Nio i dorobilma placek pychotka. Przygotowalimsy karkówke zeby sie marynowala do jutra nio i mezulek sprzata. A ja kanapeczki na noc i nogi do gory bo kurcze jak parówy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdad - z kotem to ja sie z Toba bratam..to nasze futrzane dzieci 🙂 Ale da rade napewno:* A jedzonko mniam mniam...ale bedzie wyzerka!!! Narobilas sie dzis...wiec sio do lozka i nogi do gory 🙂

Ja wlasnie wypilam mleko cieple z miodem i odrobina czosnku...ohyda! No ale jesli ma pomoc to przecierpie..oby rano bylo lepij pls pls pls!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pamiętam że najbardziej się bałam jak sciagalam z historii że mnie przyłapie bo stała koło mojej ławki a siedzialam wtedy w pierwszej no i stała koło mnie i patrzyła na tył klasy a ja potrafilam trzymac w ręce sciage i tak pisać a tak się denerwowalam że reka tak mi się spocila że ściąga była cala mokra. Ale nie złapała mnie hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja generalnie też prawie wcale nie ściągałam na studiach, na większości egzaminów nie było opcji, a na tych co się w miarę dało to ja i tak się bałam, bo panikara jestem i ściągać nie umiem 😉 Zdarzyło mi sie parę razy na egzaminach zerowych, bo na kilku przedmiotach takowe miałam - bo nic nie traciłam, więc strach mniejszy (chociaż zazwyczaj miałam ściągi a większość pisałam z głowy bo bałam się je wyjąć...)

Suuperbaba biedna Ty z tą temperaturą, współczuję...
Ja teraz stękam bo biegam siusiać co 30min aż mnie pęcherz boli - tak mały naciska...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AAA kiedyś w szkole średniej ściągałam na jakimś sprawdzianie z premedytacją - napisałam sobie ściągi... cyrylicą 😁 babka nie kazała chować piórników więc moja ściąga leżała centralnie na wierzchu, babka nie wpadła na to, ze to materiał ze sprawdzianu 😉 niestety tylko raz wykorzystałam ten patent 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widze, ze temat sciag na calego:P Ja mialam ciezkie 2 lata na studiach i ok 20egzaminow w 1 semestrze - nie mialam szans umiec wszystkiego:/ A jeszcze byly to przedmioty typu: finanse przedsiebiorstw, bankowosc, ekonomia, statystyka itp..uff! Ale w sumie wiekszosc ogarnialam..na 4 roku odetchnelam, bo bylam juz na wybranej specjalizacji: psychologia rynku i klienta..i tam same 5 🙂 Fajne czasy byly! 🙂 Dlatego potem tesknilam i zrobilam jeszcze pidyplomowe: zarzadzanie projektami..byly super! Zazdroszcze Wam czasem tego studiowania jeszcze..aczkolwiek w ciazy nie dalabym rady! Cmoki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze ale sie rozpisalyscie od poludnia 🙂
Strzalka fajnie z nereczka tylko troszke sie powiekszyla-ja wierze ze sie obejdzie bez operacji i wszystko bedzie dobrze 🙂
Dorotko ty odpoczywaj i sie kuruj, kurcze wiecznie cos u ciebie jak to sie mowi jak nie urok to sraczka, mam nadzeje ze po porodzie wszystko przejdzie i bedziesz sie cieszyc maciezynstwem 😉
Magdad milej imprezki,ale ci fajnie,tylko sie nie przemeczaj za bardzo
Magdaluke ja sie wcale nie dziwie ze juz nie dajesz rady z Ella,ona to musi miec energii-pewnie po mamusi 😜 a co do tego wyjazdu to zrob po swojemu a jeszcze jak piszesz ze nie przepadasz za siostra meza to po co sie zmuszac i niepotrzebnie stresowac. A co do mojej choroby to to byl wirus jakis zoladkowy kuzwa ale mnie trzymalo,teraz juz jest oki 🙂
Agadka super ze masz usg jeszce, kurcze ja mialam ostatnie w 24 tyg-przerabane w tym kraju.
Ja sie wyspalam w dzien i teraz chyba bede barany liczyla eheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Superbabeczko biedna z katarem to przerabane 😞 musisz sie meczyc, mam nadzieje ze ci szybciutko przejdzie.
A ja sobie tak szperam na allegro i znalazlam pas wyszczuplajacy dla Maihy jest tego do wyboru i koloru np taki
http://allegro.pl/mocny-pas-gorset-wyszczuplajacy-poporodowy-promo-i2374907118.html
chyba sama sobie kupie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A i dzieki za oklaska 😉 czekalam tez na te 32- mojego kuzyna zona urodzila ok miesiac temu w 31 tyg i jakos tak balam sie ze po tych moich skurczach tez cos pojdzie nie tak, ale tak to juz jest z nami ze zaraz myslimy ze nas tez takie cos spotka 🥴
Na szczescie juz sa w domku mala juz wazy 2600 i jest zdrowiutka podobno tylko je,spi i kupki robi ehheh a nazywa sie Lucja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...