Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dodi - pokazuj płaszczyk 🙂

No ja nadal się jeszcze nie zdecydowałam...głupek, bo tanie te sukienki, ale jakoś 10 razy się muszę zastanowić!

Bisia - co porabiasz? 🙂

Wiosna idzie...weekend ma być piękny, a my jeszcze planów brak :P Na pewno coś wymyślę, bo to jedyne dni, kiedy wyłażę z małżonem i spędzam miło czas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Śliczny 🙂 Ja to się mieszczę we wszystkie kurtki/płaszcze wiosenne, więc pewnie tego kupować nie będę...skupiam się aktualnie na sukienkach i tunikach, bo stwierdzam, ze na wiosnę nie mam w czym chodzić:/ W lato sukienek mam masę, ale takich wiosennych nie bardzo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdaluke
no właśnie tylko i wyłącznie o pomoc przy dziecku mi chodzi, bo z moimi rodzicami i tak widzę się co 2-3 tygodnie i tak już od 7 lat, więc tak na pewno i tak byśmy przyjeżdżali 🙂 i u mnie i u męża rodzeństwo porozjeżdżane po świecie tylko my w PL, więc tęsknoty się nie boimy, tylko rozważamy właśnie to dziecko... tu mielibyśmy pomoc a dziecko blisko dziadków... no ale wszystko jest do przemyślenia, zobaczymy co mu na tej rozmowie zaproponują w czwartek 🙂

Sukienki fajne, niektóre z nich juz wcześniej oglądałam 😉 tylko trochę boję się zamawiać ciuchy na allegro, bo zazwyczaj cyce mi się nie mieszczą i wolę mierzyć :p hehehe ale chyba zaryzykuję i ze 2-3 kupie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No bo Ty Strzauka masz się czym chwalić 🙂 To weź takie co nie maja gigantycznego dekoltu, to elastyczne to będzie ok! No ja na pewno 2 biorę..tylko nadal nie wiem które..

Wiecie co...chyba mi sie to dziecko rusza...bo leżę na wznak znowu przed kompem i tam gdzie wczoraj pukało to czasami tak jakby coś popłynęło albo ruszyło się :P No nie wie...ale takie to śmieszne jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbabeczko- Ty już nie gdybaj tylko bądź pewna , że to Twoje dziecię dało o sobie znać 🙂
Ja się obijam w domu łazienka, łóżko, lodówka. Nie czuję się komfortowo, bo czuje jakieś napięcie w brzuchu ale wmawiam sobie, że to normalne. Męża całymi dniami nie ma, budzę się sama i tak snuję sie po domu do 19 jak przyjdzie.
Mi się podoba koszulka z sercem a w nim narysowana dzidzia, albo "nie pukać śpię". Sukienka numer 4 jest bardzo podobna do tej którą dostałąm od męża( tylko ja mam jeszcze krótszy rękaw). Zwróc uwagę na długość sukienki, jestem niska i mi pasuja przed kolana sukienki, a te są chyba za kolano.
Magdaluke- popieram Twój pogląd na temat mieszkania bliżej rodziny, byle jakiej czy męża czy swojej ( tylko, żebyśmy ją akceptowali a ona nas). Ale ja się tak mądrze bo mąż tu prace znalazł i pensja nam wystarcza ( wiadomo chcielibyśmy więcej, ale na razie jest ok). Może zdecydowałabym się na wyjazd gdybym założyła , że kilka lat popracuje gdzieś dalej zarobię na wymarzony dom i wrócę.
Monica- gratuluje córeczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisia - witaj w klubie 🙂 Ja mam to samo....snuję się pod domu, ale do 21 jak mąż wraca 🙂 łóżko (głownie), lodówka, łazienka...nuda:/ Aż żałuję, że nie mamy chociaż ze 20 km bliżej do siebie...
Co do napięcia tego w brzuchu to się nie przejmuj - ja to miałam cały weekend, wg. mnie brzuch się rozciąga, mięśnie i skóra i to powoduje takie niekomfortowe uczucie!

Na allegro też się troszkę boję kupować, ale te 40 zł mnie raczej nie zbawi - najwyżej oddam jakiejś koleżance 🙂 Nadal nie wybrałam..hehehe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba własnie dlatego jakbym miała normalny dekold to bym brała :p chociaż mój wcale nie wygląda na taki duży - jest raczej proporcjonalny w stosunku do reszty, tylko przez mały obwód ta miseczka jest większa, ale tego nie widać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajne ogolnie ciuszki, bardzo ladne. Ja wynalazalm w szafie pare zakiecikow, nie ciazowych, ale takie bombki wlasnie, no i fajne, bede sie stroic.
U nas po spacerku na rowerku z mala bo wiosna :-)
Superbaba, no ja tez bym chciala nie myslec co to z nami bedzie, ale nie bardzo tak mozemy odkladac na potem, bo cos im bedzie pewno musial moj maz odpowiedziec. No ale...juz dosc tematu.
Pokazalam sisi te sukienki i sie mnie pyta, czy chce, bo urodzinki sie zblizaja. Moze , moze 😜
Obajdalm sie i na deser zrobilam nam truskawki gniecione z cukrem i smietana i bylo mniamusne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co tu tak cicho..........................?
Moje dziecie spi, ja jak zwykle zasiadlam sobie na relax. Moj M strych przewala i wynalazl zajace i takie tam duperele na wielkanoc, to wystroje troche dom i Ella bedzie miala radoche :-).
Ogladam sobie ciuszki na allegro i super niektore, cenowo tez elegancko, mozna sie fajnie obkupic. Juz kombinuje i obliczam ile czasu paczki by szly 😉. Poza tym, jak mam ciuchy z Polski, to zawsze zbieram komplementy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdaluke - ja sie nie odzywałam, bo cigle sama pisałam:P Więć juz mi było głupio...ale siedze tu i lukam co chwila! Nudno mi w domku samej...

Dodi - sukienka git! No ja wlasnie przymierzam sie do zakupu tamtych... i jakos nadal mi nie wychodzi 🙂

Jak cos fajnego znajdziecie - podsylajcie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja szukam rurek dzinsowych ale na lato, rybaczek czy nawet krotszych i nie moge nic znalezc...pewno gdzies tu zakupie. Bo takie lubie 🙂 ale w nieciazowe sie nie zmieszcze.
Posluchalam malenstwa na dopplerku, bo nic mnie nie kopie...ale serduszko bije mocno, wiec ok. Jeszcze nadejdzie czas kopniakow 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monica gratuluje coreczki 🙂 Superbaba i Dodi w koncu sie doczekalyscie kopniaczkow, super 🙂
Te wszystkie ciuszki, ktore pokazujecie sa super i ceny dosyc niskie. Wydaje mi sie, ze ceny sa lepsze niz na angielskim ebayu 😞 Ta dwojka, ktora pokazala Superbaba to kosztowala u nas ok. £15.
A ja wlasne dzisiaj przylecialam do Polski i relaksuje sie teraz po obfitej kolacj ( bigosik i roladki z kurczaka, a na deser ciasto czekoladowe -pychotka). Jutro sie wybieram na usg i troche sie martwie bo ostatnio cos za bardzo mnie brzuch pobolewa, a plecy to tak falami, ze maz musial mi pomagac wstac. Trzymajcie kciuki jutro rano, zeby maluszek byl zdrowy. Moze ujawni co ma miedzy nozkami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajne te sukieneczki, ale u mnie bez przymiarki nie da rady. A teraz to już w ogóle się pogubiłam w tych rozmiarach :P Ten płaszczyk mi się podoba. Muszę w weekend przymierzyć mój wiosenny płaszcz i pewnie jak będzie za mały to się skuszę na zakup. No i pokazywałam mężowi te t-shirty z napisami i chcemy sobie zakupić 😉 Ja ostatnio byłam w Pepco po spodnie dresowe takie po domu bo tam tanie (14,99) a wygodne i kupiłam sobie bluzkę bo mi się spodobała :P Taka z luźna, ściągana na końcu, brzuszek się akurat pomieści 😉 A teraz czeka mnie wyprawa po nowe biustonosze, obecne już cisną... 🤢
Ja będę poszukiwać na allegro śpioszków z truskawą bo wczoraj widziałam takie na jednej stronie i strasznie mi się spodobały, ale cena mnie przeraziła - 117zł 😮 A że ja takie apetyty na truskawki miałam i mam w ciąży to mówimy, że Michasia to nasza mała truskawa więc takie śpioszki muszą być obowiązkowo :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
superbaba- i co kupiłaś ????
anyaz nie martw się tymi bólami, to wszystko się rozciąga przemieszcza i może Ci w jakis nerw weszło coś.Trzymamy kciuki 🙂
Dziś mąż do mnie "ale ci brzuch stoi" no tak stoi, przecież mam chłopca 😉 ale to prawda od kilku dni bardziej przypomina piramidę a nie piłkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Śpioszki z truskawką super :P
A co to Pepco? Ja u nas nie widziałam..a właśnie szukam spodni dresowych po domu:/

Ja dla odmiany spodni boję się kupować na necie...bo ja jakaś niewymiarowa i wszystkie za duże:/ A takie sukienki dzianinowe to do każdego się pewnie dopasują:P

Zwlekam się powoli, bo muszę umyć włosy...blech blech 🙂 I zanim się obejrzałam już wieczór i zbliża się znów pora zastrzyku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi fajna sukienusia i cena też 🙂

A ja dziś wreszcie nie sama bo odwiedziłam dziadka i posiedzę tu do piątku a i jeszcze dziś byłam odwiedzić cioteczkę, z którą zawsze mogę o wszystkim pogadać - taka druga mama 🙂 - więc i humor dopisuje i od razu lepiej się czuję bo samotność mnie już czasem dobija.

A w weekend podobno ma być ładna pogoda to z mężem wybierzemy się odwiedzić rodziców i sobie pospacerujemy bo tam nawet powietrze jest inne niż na śląsku no i lubię jeździć w rodzinne strony, bo tęskno mi za moją rodzinką choć już powinnam się przyzwyczaić że odwiedzam ich co jakiś czas bo tak już jest od prawie 13 lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tego co patrzę na stronie to Pepco jest rozsiane po całej Polsce 😉 Taki sklep mydło-powidło, wszystko tam jest :P Jeśliś babeczko z Piaseczna jak masz w profilu to u Ciebie też powinien ten sklep być: http://www.pepco.pl/sklepy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...