Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kinia bardzo cieszę się że wszystko ok.
Ciekawe skąd biorą się te różnice termin z miesiączki a usg. Mnie na prenatalnych też wyszło że jest tydzień więcej.
Przesadziłam z jedzeniem. Po obiedzie znalazłam w piwnicy, jak ogórków szukałam, kompot z czereśni, i oczywiście powstrzymać się nie mogłam 🙂
A że moje jelitka strajkują to teraz strasznie się męczę, ale to nieważne, czereśnie były pyszne 😁

miłego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Rosi, Ilka, Ania_P mam taką zapewne nie typową prośbę... czy któraś z Was ma te książki trylogię? jak by któraś dała radę przesłać pocztą do mnie (oczywiscie koszta poniosła bym ja np przelew na konto) bo powiem szczerze ze nie mam kasy zeby kupować książki a wypozyczyć nie mam skąd... zrozumiem jak macie obawy bo przecież nie znamy się osobiście jedynie z forum... 🙂

idę oglądać na National Geographic program niezniszczalni... Pokazane jak ludzie z cudem uchodza z życiem uwielbiam takie programy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek - ja mam jedynie pierwszą część i nie ma sprawy mogę przesłać.
A co do kosztów przesyłki to się dogadamy, nie wiem tylko ile mogą wynieść bo książka należy raczej do tych grubszych ok. 700 stron (jedna 😁), ale tak wciąga że dwa, trzy dni i jest przeczytana, a później ten niedosyt i sięgasz po drugą część, a później po trzecią 😁 a później to tylko szukasz czegoś co może jej dorównać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek ja nie mam niestety żadnej z tych książek, korzystałam z biblioteki, a w zasadzie z dwóch bo w jednej nie mieli całości... Uwielbiam kupować książki, zawsze cieszę się jak dziecko przy tym, ale to niestety często nie następuje - drogie są 🤨 Szkoda...
Daria witamy w naszym gronie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daria ja również witam na forum lipcóweczek.
Ilka ja wręcz uwielbiam kupować książki, czasami nawet bardziej niż ciuchy, ale fakt drogie są, a i miejsca w domu za dużo na nie nie ma. Jak jakaś książka którą kupiłam średnio mi podeszła to się z nią rozstaję i do biblioteki zanoszę.
Ja uciekam spać, wzięło mnie na sprzątanie w garderobie i trochę mnie brzuch boli,
i nawet nie zauważyłam że już 23, a jutro praca.
Kolorowych dziewczyny
pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ran yale salatki mniaam !! 😁
a co do golabkow to latwe sa takie w kapuscie. kapuste gotuje cala ok 20 min , mieso sama miele dodaje woreczek ryzu cebule i dosolic popieprzyc farsz gotowy 😁
liscie jak zejda ladnie to troche farszu do srodka i zawijam byle jak 😁 i tak sa dobre. potem te golabki gotuje w wodzie z kostka rosolowa lisc laurowy i ziele ang przez ok 40/ 50 min

sos albo z pieczarkami albo pomidorowy my lubimy pieczarkowy 😁 pozdrawiam. i wiecie co juz na spiaco pisze 😁 😮 Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Daria- witaj na forum 🙂 ja też jestem w pierwszej ciąży i przeżywam, ale na szczęście są tu też dziewczyny już "doświadczone" w temacie więc możemy podpytywać co i jak 🙂
Kasialeczek- sałatka robi wrażenie, super 🙂 A ja oglądam Doktor G na TLC, lubię takie kryminalne historie 🙂
Kasiulek dzięki za oklaska i dla Ciebie na dalszą walkę z choróbskiem Synka 🙂
Kinia- super że z Maleństwem wszystko ok, oby tak dalej 🙂
Milej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki,
dalej tak zimno 😲 Co dziś porabiacie? Ja mam dziś wielkie zadanie 😁 Podjęłam sie gotowania bigosu, pierwszy raz w życiu sama 😁 😁 Zawsze podrzucała mi mama albo teściowa. Stwierdziłam że mam ochotę i muszę jakoś się nauczyć. Najwyżej mi nie wyjdzie 😁 Ale co chwila wiszę na telefonie mamie i podpytuję o wszystko, już się ze mnie tylko śmieje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilka napisał(a):
Cześć Dziewczynki,
dalej tak zimno 😲 Co dziś porabiacie? Ja mam dziś wielkie zadanie 😁 Podjęłam sie gotowania bigosu, pierwszy raz w życiu sama 😁 😁 Zawsze podrzucała mi mama albo teściowa. Stwierdziłam że mam ochotę i muszę jakoś się nauczyć. Najwyżej mi nie wyjdzie 😁 Ale co chwila wiszę na telefonie mamie i podpytuję o wszystko, już się ze mnie tylko śmieje 😉
🙂a ja robię dzisiaj własnej roboty pizzę bo chodzi za mną od dłuższego czasu a dzisiaj kupiłam składniki i zrobię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powodzenia Kasiulek 🙂 Widzę ze mamy podobny repertuar, my w sobotę robiliśmy pizzę 😉 A z bigosem już się uporałam, nawet nieźle mi wyszło jak na pierwszy raz 😁 Mam nadzieję że ktoś jeszcze oprócz mnie będzie go jadł 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilka napisał(a):
Powodzenia Kasiulek 🙂 Widzę ze mamy podobny repertuar, my w sobotę robiliśmy pizzę 😉 A z bigosem już się uporałam, nawet nieźle mi wyszło jak na pierwszy raz 😁 Mam nadzieję że ktoś jeszcze oprócz mnie będzie go jadł 🙃
no to fajnie że wyszedł dobry 🙂 ja bigos miałam w sobotę 😁oklask dla ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...