Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mój apetyt nadal nie wrócił, więc kolacji nie będzie bo mi się nie chce
a łóżeczko to już chyba wybrałam, będzie białe
widziałam takie z ikei za 200 zł, tylko muszę sprawdzić w sklepie czy to nie jakiś badziew rozklekotany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
I znów niespodzianka, nie śpię jeszcze 😁

Monkado Antonina to Nasz pies ma na imię 😁 Oczywiście nie mówimy tak do niej tylko Tosia ale jakby nie patrzeć to zdrobnienie od Antoniny 😁 Hania za to bardzo mi się podoba, jedna u mnie wciąż góruje Lenka 🙂 Zobaczymy czy tak będzie do lipca, o ile będzie dziewczynka 😁

Kasialeczek współczuję zgagi, jak chcesz to ja też mam migdały, do mnie masz bliżej więc wpadaj 😁
A co do zakupów to polecam sklep Kolorino na Wielickiej 🙂 http://www.drewex.com/aktualnosci2.html Tam większość rzeczy kupowaliśmy dla Nikosia.

Tosiaa witamy i gratulujemy Córeczki 🙂
Ja też mam labradora a właściwie labradorkę 😉 Mój Synek super się rozwijał dzięki niej 🙂

Ania dobrze że chociaż trochę humor Ci się poprawił 🙂 Remontów współczuję.
A co do gina to faktycznie dużo płacisz ale skoro ma takie podejście jak piszesz i ufasz mu to w cale się nie dziwie że do niego chodzisz.
Jak przeczytałam o termometrze do wody to przypomniałam sobie że to była pierwsza rzecz którą kupiliśmy Nikosiowi już na samym początku ciąży 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny

chwile mnie ni e bylo ale mam takie bole glowy ze nie daje rady w monitor patrzec teraz tak an momencik przywitac sie (choc pewnie nikogo nie ma juz 😁) i do jutra jutro postaram sie napisac wiecej. a tak wogole to fakt byl tu paraliz hehe i 15 cm sniegu 🙂 ale juz topnieje i oby tak dalej bo jade w sob na usg a tu po sniegu nie da sie jezdzic haha :P dziwny kraj ok zmykam i papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi sie jak zwykle nie chce spac... bede siedziala i sie meczyla zeby zasnac... a dzis na kolacje zrobilam sobie bułki z szynka i z kwasna smietana 😁 dziwne polaczenie ale smakowalo 🙂 pozniej wciągnęłam pomarancza. Witam nowa kolezanke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczynki i nową koleżankę 🙂
pierwszy raz miałam tak dużo do czytania ale to dobrze 🙂
co do wózka to ja na poczatku chciałam kupić X landera ale był drogi i zdecydowałam się na Tako JumperaX dokładnie taki jak na obrazku zielony http://allegro.pl/4w1-wozek-tako-jumper-x-nowe-kolekcje-13xgratisow-i2083562765.html i jestem mega zadowolona( wiem że chyba Karola ma taki sam) może do najlzejszych nie należy ale można prowadzić go jedną ręką dzięki skrętnym kołom, prowadzi się go leciutko 🙂
co do łózeczek to miałam dla marcela drewniane zwykłe łóżeczko ale bez szuflady gdyż miałam komodę a dla Patryka miałam łóżeczko turystyczne i dla trzeciej dzidzi też ono będzie
co do imion podoba mi się Roksanka a dla męża Emilka i toczymy wojnę o imię, dla chłopca podoba mi się imię Kornel a dla męża Dawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od rana w piękny słoneczny dzień 🙂
Kasiulek przykro mi, że nie zobaczyłaś maluszka. Mój mąż ma na imię Dawid 🙂 Uparciuch straszny ale złoty człowiek.

Monkado to się spasowałyśmy imionami 🙂 Wpadł mi w ręce przed chwilą taki wypasły kalendarz i przeglądam jeszcze, chociaż ja już jestem zdecydowana mężuś nie do końca 😉

Wiecie co? Nasz wyjazd na 99% dojdzie do skutku i jutro jadę do Władka 🤪

Tak piszecie o tych skrętnych kółkach w wózkach, muszę się jeszcze przejść do jakiegoś konkretnego dziecięcego i popróbować te wózki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

My już u Rodziców więc wpadłam tylko się przywitać 🙂

Kasiulek szkoda że nie widziałaś Dzidzi ale najważniejsze że wszystko w porządku 🙂

Rosi to spokojnej podróży życzę i wypoczywaj 🙂
Co do skrętnych kółek to ja nie wyobrażam sobie wózka bez nich więc faktycznie lepiej idź do jakiegoś sklepu i popróbuj sobie.

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rosi007 napisał(a):
Witam od rana w piękny słoneczny dzień 🙂
Kasiulek przykro mi, że nie zobaczyłaś maluszka. Mój mąż ma na imię Dawid 🙂 Uparciuch straszny ale złoty człowiek.

Monkado to się spasowałyśmy imionami 🙂 Wpadł mi w ręce przed chwilą taki wypasły kalendarz i przeglądam jeszcze, chociaż ja już jestem zdecydowana mężuś nie do końca 😉

Wiecie co? Nasz wyjazd na 99% dojdzie do skutku i jutro jadę do Władka 🤪

Tak piszecie o tych skrętnych kółkach w wózkach, muszę się jeszcze przejść do jakiegoś konkretnego dziecięcego i popróbować te wózki.
tak ja najpierw sprawdzilam wózki w sklepie a potem zamowiłam na allegro 🙂
zazdroszczę wyjazdu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Widzę że temat aktualny to imiona 🙂 Ja jeszcze nie mam wybranego, ale być może że będzie Maksymilian albo Piotr. Gdyby była dziewczynka to walczyłabym z mężem o Basię albo Zosię 🙂
Wczoraj byłam u lekarza, Maluszek rośnie i jest bardzo ruchliwy. Niestety skrył co ma między nóżkami i nie dało się potwierdzić ze to na 100% chłopiec. Następną wizytę mam dopiero w marcu 😞
Wiecie, wróciłam taka zdołowana od lekarza że porażka. Jak już kiedyś pisałam, muszę brać po 2 poronieniach codziennie zastrzyki w brzuch. nie to jest najgorsze, ale...do tej pory były one refundowane i za 1 op, czyli 10sztuk płaciłam ok.12zł a teraz znieśli refundację dla kobiet w ciaży i za 1 op zapłącę 120 zł 🤨 🤨 🤨 Czyli miesięcznie 400 do apteki przez nasz kochany, porąbany rząd!!!! Teraz te zastrzyki są refundowane tylko dla chorych na zakrzepicę. Tak się tym zdołowałam, ze po powrocie nie miałam nawet ochoty żeby coś pisać. A! i mój mąż tak się wkurzył, że zamierza dziś dzwonić do ministerstwa!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilka współczuję naprawdę. Ja też jestem po jednej stracie i dlatego mam luteinę, za którą płaciłam 4-5zl za dwa op. a teraz 30zl też się wkurzyłam. Chociaż fakt kwoty nieporównywalne. No i ja na szczęście już kończę terapie, mam wziąć to co mi zostało i koniec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rosi, Ilka współczuję Wam strasznie Waszych strat 😞 na szczęście trafiłam na lekarza który stwierdził że nie będzie czekał aż poronię 3razy tylko od razy od samego początku ciąży też jestem na duphastonie i clexane (mam chorobę autoimmunologiczną + niedoczynność tarczycy). Także dobiłaś mnie Ilka tą ceną 😞 jeszcze na szczęście mam kilka opakowań bo zrobiłam zapas w zeszłym roku jak usłyszałam co sie ma dziać z tą całą refundacją ale do końca ciąży nie wystarczy.. Ja płaciłam... 12gr za 10ampułek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...