Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hey dziewczynki ja juz po wizycie 🙂 mialam na 8 🙂 maluszek rosnie jak na drożdżach az lekarz sie zdziwil bo jak zmierzył glowke maluszka to wyszlo 23 tydzien ale po chwili powtorzyl i wyszlo 17 tydzien i 2 dzien 🙂 ale niestety sie nie dowiedzialam czy to chlopak czy dziewczyna bo nie chcial mnie w blad wprowadzac powiedzial ze przy nastepnej wizycie powinno juz dokladnie widac wiec wtedy powie 🙂 przynajmniej znowu bede z niecierpliwoscia czekala na wizyte 😁 jestem zadowolona ze wszystko jest ok 🙂 dostalam kolejne skierowanie na badanie krwi glukozy i cos tam jeszcze. Jak zwykle wyszlam z gabinetu i przez cala droge do domu mialam usmiech od ucha do ucha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Dziewczynki 🙂

Nie było mnie wczoraj bo Mężul miał wolne i same wiecie jak to jest z Facetem w dom.. reorganizacja totalna 😁 Byliśmy na obiedzie u moich Rodziców i tym sposobem dzisiaj mam luzy bo krokiety dostaliśmy od Mamy 🙂 Odkurzyłam tylko i leniuchuję sobie 😉

Kasiulek bardzo ładne płytki wybraliście do łazienki 🙂

Monkado uśmiałam się jak napisałaś że padłabyś trupem jakbyś zobaczyła krew u swojego Dziecka 😁 😁 Nawet jakbyś chciała to nie mogłabyś bo kto zająłby się Dzieckiem? 😉 😉 Oklask dla Ciebie 🙂

Ilka super że Maluszek już tak kopie 🙂 🙂 Zgagi współczuję ale nie pomogę bo nie znam żadnych sposobów 😞

Kasialeczek współczuję tej "przygody" z autem i odmrożeniem Męża 😞 A gdzie teraz złożył papier?

Rosi kolory łazienki Twoich Rodziców jak najbardziej dla mnie! 🙂 Super!
A co do ruchów to nie martw się, każda z Nas inaczej przechodzi całą ciążę i tak samo jest z ruchami Dziecka.
Z brzuchem też mam czasem takie wrażenie, jest dużo większy wieczorem i jak się porządnie najem 😁 😁 😁

Ania widzę że nie dość że terminy zbliżone mamy to jeszcze mdłości razem przeszłyśmy, bo tak samo Nam dokuczały i tak samo odpuściły 🙂

Daria, Ilka zaproszenia akceptowane, dzięki 🙂 Za raz Was sobie oglądnę 😁

Kasiulek cieszę się że wyszliście już z choroby 🙂 Nikosiowi katar też już odpuścił, sam z siebie 🙂

Monkado ja mam psa i kota. Kota mamy od niedawna więc Nikoś jak był mały nie miał przyjemności z kuwetą 😉 Ale u Nas kot swoje "gadżety" ma w łazience więc nie trudno upilnować Dziecko żeby nie szło do kuwety. Co do psa to nie było problemów, ani z sierścią ani z oswojeniem się nawzajem 😉 Mało tego uważam że pies ma bardzo dobry wpływ na rozwój Dziecka.. zależy też jaki pies bo My mamy labradora 🙂

Ewelina super że badania ok 🙂

Rosi daj znać po wizycie!! 🙂 Gratuluję KOPNIAKÓW 😁

Kurde ale dużo płacicie za ginekologa.. ja płacę za wizytę 100zł i zawsze mam USG 🙂 Idę dopiero 17.02 ale już nie mogę się doczekać 🙂 🙂

Daria cieszę się że Dzidzią wszystko dobrze 🙂 Szkoda że nie udało się poznać płci.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kobitki
idę dzisiaj na zakupy 🙂 taki jest mój plan na wtroek i zamierzam puścić totka i wygrać 25 mln hahahaha
Kinia złozył papiery do firmy kurierskiej zobaczymy co dalej...
Maz wczoraj pojechał do głównej siedziby tej firmy w któej pracował bo on głównie przez kierownika stamtąd isę zwolnił i rozmawiał z prezesem zresztą nie tylko on pojechał bo 2 innych pracoików też i wiecie ze prezes przyjecha o Krakowa zwolnił teego Kierownika i prosił męża zeby został 🤪 Marek powiedział że isę zastanowi i do konca tyg da odpowiedź i ze jak będzie chciał odejść to że mu ie będą robili problemów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dość dawno mnie nie było, ale jakoś nie mam ostatnio czasu bo od niedzieli wszyscy jesteśmy u moich rodziców. A to dlatego,że w domu mamy straszny ziąb, spółdzielnia słabo grzeje i dodatkowo okna mamy jakieś nieszczelne i wieje nimi, a dziwne bo są nowe..tylko chyba źle osadzone. W domu mamy jakieś 19 stopni, ja tam stale chora byłam od kiedy te mrozy się zaczęły, Franek też coś nie może wyzdrowieć.

Kasiuelk mam pytanko czy twoim dzieciom po zapaleniu oskrzeli nie "rzęzi" jeszcze? Bo u Franka to cały czas słychać takie rzęrzenie.. i nie wiem czy z nim jeszcze jechać do lekarza?
Byliśmy w czwartek i niby już było prawie czysto na oskrzelach.

Daria, ilka zaprosiłam was do znajomych na fb.

Ja chodziłam prywatnie, płaciłam za wizytę plus usg 3d 200zł. Ale zrezygnowałam bo jak już pisałam znalazłam super lekarza na fundusz. A na samo usg sobie jeżdżę gdzie indziej, teraz w poniedziałek jadę 🙂

Ja od soboty wieczór do niedzieli wieczór nie czułam wcale ruchów i już zaczęłam panikować! Ale na szczęście wczoraj nad ranem misiu zaczął się wiercić i od razu gęba mi się śmiała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola to zdrówka dla Was, żeby choróbska omijały Was szerokim łukiem 🙂 A co do temp. to My w domu mamy niewiele więcej, 20-21 stopni ale to dlatego że mój Mężul nie lubi upałów a ja już się przyzwyczaiłam 🙂 Dawniej to musiałam mieć 24stopnie żeby mi ciepło było 😁 😁 A teraz to już nawet w krótkim rękawku śmigam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek super zachował się ten prezes 🙂 No i fajnie że nie będą robić problemu jakby Twój Mąż zdecydował się odejść. Trzymam kciuki za najlepsze dla Was rozwiązanie 🙂

Kasiulek nie wiem czy pytałam Cię już o to (skleroza nie boli 😉) ale Twój Marcel jest z lipca? Powiedz jak Go ubrałaś na wyjście ze szpitala? Zastanawiam się bo przecież lipiec jak taki gorący.. a Nikoś z marca więc ciepło musiał być ubrany 🙂 Choć tydzień po wyjściu ze szpitala zaczęła się piękna wiosna i do kontroli do szpitala spacerkiem szliśmy 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja 🙂
U nas dziś trochę cieplej na dworze, a przynajmniej ja tak odczułam niewielką poprawę temperatury. Dobrze, bo zaraz jedziemy w odwiedziny do brata męża (ma dziś urodziny, to pewnie pojem coś dobrego hehe 😁 )
Kasialeczek dobrze że sprawa Twojego męża pomyślnie się potoczyła 🙂
Rosi gratuluję kopniaczków 😁 Oklask dla Ciebie 🙂
Co do zwierząt to nie pomogę, my mamy tylko rybki 😁 Maż chciał kiedyś psa, ale ja się nie zgodziłam bo na mnie spadłby cały obowiązek w dopilowaniu go.
Dziękuję za wszystkie zaproszenia na fb 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
halo 🙂
Daria super że z maleństwem ok 🙂 Też widzę że z tą płcią to nie taka prosta sprawa, mi najpierw powiedział (w 12tygodniu) że chłopiec, później inna pani doktor (w 16tyg) stwierdziła że na pewno dziewczynka 😁 więc teraz z niecierpliwością też czekam na wizytę i zobaczymy która wersja sie potwierdzi 😁 I też tak mam że jak wychodzę z gabinetu to chce mi sie śmiać w głos 😁 😁 oklask 🙂 ale też np dziś pojechałam rano zrobić badanka żeby mieć "świeże" na kolejną wizytę (glukozy jeszcze nie robiłam tej z obciążeniem ale podejrzewam że na nast wizycie mi zleci) a później stwierdziłam że jestem mega głodna i poszlam do kfc. Jem sobie longera a tu Wierciocha "bach bach" po brzuchu i też zaczęłam sie śmiać jak głupi do sera, z boku to musiało komicznie wyglądać 😁
Rosi super że już tak wyraźnie czujesz kopniaki Bąbla 😁 oczywiście należy sie oklask 🙂 Mój też już kopie ale np Mąż jeszcze nie czuje przez brzuch więc jeszcze musimy poczekać 🙂
Kinia krokiety mniam mniam 🙂 uwielbiam wszystko co zrobione jest na bazie naleśników 😁 a ja mam obiad z wczoraj i też leniuchuję więc oklask dla Ciebie 😁
Kasialeczek ale sie historia z tą pracą Męża 😁 widać że jest cennym pracownikiem więc może jeszcze jakąś podwyżkę uda sie wyciągnąć 🙂 I dla Ciebie oklask na powodzenie dla Męża 😁
A wracając do tematu zwierzaków. Mój królik znowu dostal biegunki 😠 pojechałam z nim wczoraj do weta i dał mu papkę, którą muszę karmić Gacława strzykawką ale nie chce jeść więc biegam za nim po całym pokoju a papka jest wszędzie tylko nie w pysku królika. Ale to nie koniec. Weterynarz zlecił zbiórkę kału 3 razy dziennie przez trzy dni 😁 😁 😁 padłam jak to usłyszałam 😁 no nic, potraktuję to jako swoiste przygotowanie do macierzyństwa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ach co do kosztów wizyty- u mnie to jest 120zł z usg, oczywiście mogę powiedzieć że usg nie chcę wtedy jest 50zł mniej ale ja zawsze chcę 🙂
Mam jeszcze doktorkę w ramach pakietu medycznego i tam mam za darmo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daria0910 napisał(a):
Hey dziewczynki ja juz po wizycie 🙂 mialam na 8 🙂 maluszek rosnie jak na drożdżach az lekarz sie zdziwil bo jak zmierzył glowke maluszka to wyszlo 23 tydzien ale po chwili powtorzyl i wyszlo 17 tydzien i 2 dzien 🙂 ale niestety sie nie dowiedzialam czy to chlopak czy dziewczyna bo nie chcial mnie w blad wprowadzac powiedzial ze przy nastepnej wizycie powinno juz dokladnie widac wiec wtedy powie 🙂 przynajmniej znowu bede z niecierpliwoscia czekala na wizyte 😁 jestem zadowolona ze wszystko jest ok 🙂 dostalam kolejne skierowanie na badanie krwi glukozy i cos tam jeszcze. Jak zwykle wyszlam z gabinetu i przez cala droge do domu mialam usmiech od ucha do ucha 😁
super że maluszek rośnie zdrowo i szkoda że nie poznałaś płci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola87 napisał(a):
Hej dość dawno mnie nie było, ale jakoś nie mam ostatnio czasu bo od niedzieli wszyscy jesteśmy u moich rodziców. A to dlatego,że w domu mamy straszny ziąb, spółdzielnia słabo grzeje i dodatkowo okna mamy jakieś nieszczelne i wieje nimi, a dziwne bo są nowe..tylko chyba źle osadzone. W domu mamy jakieś 19 stopni, ja tam stale chora byłam od kiedy te mrozy się zaczęły, Franek też coś nie może wyzdrowieć.

Kasiuelk mam pytanko czy twoim dzieciom po zapaleniu oskrzeli nie "rzęzi" jeszcze? Bo u Franka to cały czas słychać takie rzęrzenie.. i nie wiem czy z nim jeszcze jechać do lekarza?
Byliśmy w czwartek i niby już było prawie czysto na oskrzelach.

Daria, ilka zaprosiłam was do znajomych na fb.

Ja chodziłam prywatnie, płaciłam za wizytę plus usg 3d 200zł. Ale zrezygnowałam bo jak już pisałam znalazłam super lekarza na fundusz. A na samo usg sobie jeżdżę gdzie indziej, teraz w poniedziałek jadę 🙂

Ja od soboty wieczór do niedzieli wieczór nie czułam wcale ruchów i już zaczęłam panikować! Ale na szczęście wczoraj nad ranem misiu zaczął się wiercić i od razu gęba mi się śmiała 🙂
karolcia moim chłopakom raczej nie rzęzi, przynajmniej nie słychać.oklask dla Franka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia_nh napisał(a):
Kasialeczek super zachował się ten prezes 🙂 No i fajnie że nie będą robić problemu jakby Twój Mąż zdecydował się odejść. Trzymam kciuki za najlepsze dla Was rozwiązanie 🙂

Kasiulek nie wiem czy pytałam Cię już o to (skleroza nie boli 😉) ale Twój Marcel jest z lipca? Powiedz jak Go ubrałaś na wyjście ze szpitala? Zastanawiam się bo przecież lipiec jak taki gorący.. a Nikoś z marca więc ciepło musiał być ubrany 🙂 Choć tydzień po wyjściu ze szpitala zaczęła się piękna wiosna i do kontroli do szpitala spacerkiem szliśmy 🙂 🙂
tak Marcel jest z lipca i powiem ci szczerze że nie pamiętam jak go wtedy ubrałam na wyjście ze szpitala ale chyba były to body na długi rękaw,kaftanik,śpiochy i był przykryty kocykiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiulek dzięki za odpowiedź, oczywiście oklask powędrował 😉

Ja chyba się położę bo coś mnie głowa boli 😞 Za niedługo Mężul będzie, pojechał zrobić przegląd i ubezpieczyć auto.. wszystko na raz się kończy :/

Pewnie już nie zaglądnę bo posiedzę z Mężulem, a wieczorem pewnie padnę 😁 Jutro w planach wizyta u Rodziców więc raczej DO CZWARTKU! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia_nh napisał(a):
Kasiulek dzięki za odpowiedź, oczywiście oklask powędrował 😉

Ja chyba się położę bo coś mnie głowa boli 😞 Za niedługo Mężul będzie, pojechał zrobić przegląd i ubezpieczyć auto.. wszystko na raz się kończy :/

Pewnie już nie zaglądnę bo posiedzę z Mężulem, a wieczorem pewnie padnę 😁 Jutro w planach wizyta u Rodziców więc raczej DO CZWARTKU! 🙂
mój dzisiaj dłużej w pracy a przegląd i ubezpieczenie skończyło się nam 31 stycznia 🤪 wczoraj mąż robił auto bo coś ciężko pali na niskich obrotach. oklask dla ciebie do czwartku pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daria0910 napisał(a):
Kasiulek85 moj maz tez dzis dluzej w pracy bo maja jakies strzelanie a ja nie lubie sama siedziec 😞
mój jak wróci to pójdzie robić samochód albo pojedzie robić remonty do mieszkania i dalej będę siedziała sama z dzieciakami 😞 oklask dla ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja popołudniowo 🙂
Dziewczyny dziękuję za miłe słowo dla męza 🙂

Rosi i Monkado zazdroszcze takich kopniaczków bo u mnie to tylko plumkanie hehe oklaski dla Was oczywiście! 🙂

Monkado jak czytałam o tym króliku to trochę śmiać mi się zachciało i przypomniała mi się moja chrześnica jak była karmiona i zawsze to jakiś samolocik leci to ptaszek fruwa i za mamusię, za ciocię za babcię itd...

Karola trzymam kciuki za Franusia zeby mu przeszło to charczenie i oklask dla niego 😘

Ilka zdecydowanie sie ociepliło na polku bo ostatnimi czasy codziennie wychodzę i dzisiaj żekła bym że "ciepło" mi było w stosunku do ostatnich dni no i zycze smacznego bo napewno pojesz sobie 😁

Kasiulek i Daria dla Was też oklaski zeby oczekiwanie na męzów się nie dłużyło 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny. Jak minął dzionek, dużo oklasków dzisiaj poszło 🙂
Ja mam coś dzisiaj kolejny kiepski dzień.
Nawet w pracy mi się pytały dziewczyny co się dzieje, a mnie to się od rana ryczeć chce,
doła mam konkretnego 😞
Przyszłam do domu to się wypłakałam i teraz trochę lepiej.

Rano jak się obudziłam i sobie tak leżę a tu coś w brzuszku czuję,
za chwilę okazało się, że to mega burczenie w brzuchu, zawsze rano wstaję strasznie głodna
a i tak niewiem co na śniadanie zjeść, w ogóle apetytu nie mam i humoru.
Czy to kolejny etap mojej ciąży? 😞

Ok to już Wam nie marudzę, bo mogłabym tak do wieczora.
Miłej reszty dnia życzę, odezwę się jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...